Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Izabelin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. w Izabelin

Dzisiaj kolejny przykład profesjonalizmu ze strony kierownika W.M aka komornik: jak wam nie pasuje praca tutaj to tam jest brama... Chyba takie teksty mówią same za siebie i atmosferze w pracy...

Dominika Nowy wpis

Widzę ze ostatnie opinie odnosiły się do relacji z kierownictwem. A pracownicy miedzy sobą jaka maja teraz atmosferę? ogólnie to czy integrują się jakkolwiek ze sobą? I jaka występuje ocena odnośnie rotacji? Ich poziom jest taki sam czy może wyższy lub niższy?

mat Nowy wpis
@Dominika

Dużo zawiści, plotkowania, interesowania się prywatnym życiem innych. Narzekanie na wszystko i na wszystkich. Dorosłe osoby o zachowaniu infantylnym nie stosownym do miejsca pracy.

. Nowy wpis

Pablo

(usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika z-ca kierownika andrzej zero szacunku do pracowników a sam nic nie robi główny kierownik śmiech na sali tylko gra w gry w czasie pracy

Hanna Nowy wpis
@Pablo

A o kolegach z pracy co napiszesz? Widziałam opinię, że atmosfera jest podobno sympatyczna. I z perspektywy maga to piszesz? A w biurze jak ludzie się dogadują? Nowa osoba na spokojnie się odnajdzie?

pablo600

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie na niższych stanowiskach tj pracownik produk.,magazaynier.Wykorzystują ludzi grożąc zmianą stanowiska lub też miejsca pracy.Jest ciągła presja,tworzą się kliki ,jeśli nie będziesz z nimi trzymać traktują ciebie jak śmiecia.Plotkowanie na potęge.Ciężko jest się tam dostać,przyjmują tylko przez agencje przez którą pracujesz przez 2lata na zlecenie.Dopiero wtedy możesz podkreślam możesz mieć szanse na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.Nepotyzm,tylko rodzina i znajomi.

boruta
@pablo600

wszystko co napisał pablo to 100% prawda, wyzysk i wykorzystywanie pracownikow. pracowalem tam 3 lat

@boruta

To w którym momencie tak konkretnie i z jakich przyczyn miałoby się tutaj jakoś gorzej dziać, że potwierdzasz? Pytam, bo chyba nie zatrudniłeś się i nie pracowałeś tyle mając myśl, że warunki Ci nie odpowiadają? Co konkretnie się stało i jak praca na start wyglądała w twoim przypadku?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Łukasz W

Atmosfera pracy jest sympatyczna. Z wielu komentarzy, wynika ,że jest niemiła atmosfera. Ja jestem innego zdania pracowałem przez agencje pracy tymczasowej. Z chłopakami z produkcji można było pożartować nie było problemu z przerwami. Praca raczej lekka od 6 do 14 i ani minuty dłużej albo od 14 do 22. Firma ma swoje plusy i zalety PLUSY Fajni ludzie kiedy masz ochotę pracować i masz kontakt z ludźmi i nie trzeba Ci tłumaczyć po 30 razy co masz robić. Pracuje dużo pracowników całymi rodzinami i są już tam długo i widać tam rodzinną atmosferę Fajny jest chłopak z recepcji ,który wszystko wytłumaczy i po żartuje i wytłumaczy co i jak. Kierownicy też spoko wiadomo nie będą super kolegami ale trzymają dyscyplinę wśród załogi. Pensja zawsze na czas. Pracownicy zatrudnieni na stałe mają benefity (multisport ubezpieczenie zdrowotne MINUSY Cholernie daleko od przystanku autobusowego, 25 min wieczorem po ciemku. Ale zawsze można się dogadać z innymi aby podrzucili do przystanku W lato dość gorąco na magazynie. Brak dla pracowników tymczasowych benefitów, którzy mają pracownicy tymczasowi Minusy

Szymon
@Łukasz W

Jak byleś zatrudniony przez agencje pracy tymczasowej to chyba nie miałeś umowy na stałe. Nie było możliwości przejść pod firmę i dostać lepszą umowę? Próbowałeś?

kaka

Bardzo niski poziom, brak rozwoju, zero motywacji, nieprzyjemna atmosfera.

@kaka

Hej długo tam pracujesz? Płacą chociaż dobrze? Czy oprócz wynagrodzenia podstawowego można dorobić na.premia?itp…

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. odbywa się w siedzibie firmy?

Jaka rozmowa? xD

@***** ***

Nie gadaj, że nie ma? ;p

lll

Toksyczne środowisko pracy wypalające energetycznie. Brak taktu w kontakcie ze współpracownikami jak i w zachowaniu (ludzie, którzy nie znają granic)

***** ***

Cóż można napisać... Może znaczę od tego, że plusem tej firmy jest wypłacalność na czas i to chyba tyle z plusów. Mentalność firmy głęboko zakorzeniona w PRL, kolesiostwo, brak szacunku do innych pracowników(brygadzistki), odpowiadanie z łaska. Ogólnie nie polecam

Zgadzam się

????
@***** ***

Nie uważam żeby plusem było wypłacanie pensji na czas- co do tego jest zapis w w Kodeksie Pracy. Pracownicy też przychodzą do pracy na czas a nie kiedy chcą.

@????

Czyli ostatecznie wyszło, że plusów brak? Chyba, że Ty jakieś widzisz?

@Hanna

Tak można poowedziec, że plusów nie ma... Za to pretensji i pogardy od groma...

@***** ***

Dodałbym jeszcze brak kompetencji "kadry zarządzającej" no moze nie licząc kierowników. Chociaż gdyby im(kierownikom) zależało to unowocześnialiby procesy a nie zostawili to jak jest bo działa... A co do "kadry" brak przeszkolenia z zarządzania ludźmi, sytuacje podchodzące pod mobbing, przymykanie oka na rzeczy które nie powinny mieć miejsca.

Szymon
@.

Masz racje, nie powinny. Ktoś to w ogóle próbował zgłaszać gdzieś wyżej bo takie zachowania zwykle są karane.

xyz
@Szymon

nie

@xyz

W sumie to czemu nie? Zaszkodziłoby to jakoś? :(

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

ddd

Najpierw zatrudnienie przez firmę zewnętrzną- maksymalny czas 18 miesięcy. Sama firma zatrudnia do granic możliwości na okres 33 miesięcy (kilka umów) na czas określony z najniższą stawką, no bo nie masz umowy na czas nieokreślony to ci się nie należy. Nie ważne, że pracujesz dobrze. Sposób wynagrodzenia bardzo demotywujący, którego ceniące dobrych pracowników firmy nie stosują, ale w tej firmie ludzie się nie liczą. Osoby, które chodzą w trakcie pracy po hali na plotki zarabiają dużo więcej a oczywiście dlatego, że siedzą w tej firmie naście lat i myślą, że wszystko im wolno.

Nick_z

Pracowałam tylko miesiąc i bardzo dobrze wspominam tą pracę. Atmosfera jest oczywiście uzależniona od tego z kim pracujesz, ja w większości trafiałam na bardzo sympatyczne osoby, które zazwyczaj chętnie pokazywały i tłumaczyły jak wszystko działa. Poza tym większość osób jest towarzyska i chętna do rozmowy, więc atmosfera pracy jest ogólnie przyjemna.

olo
@Nick_z

Opinia po miesiącu? To tak jakby książkę ocenić po okładce.

noe-mi

Jeśli ktoś choć trochę siebie szanuje nie będzie tu pracował.

Łucja
@noe-mi

Niby czemu, co tam się takiego dzieje Twoim zdaniem?

Zla

Pracowałam w tej firmie prawie pół roku, zaciskalam zęby przez tyle czasu tylko ze względu na moją ciężką sytuację. Na rozmowie wszystko super, kolorowo. Po pierwszym dniu niewiele mogłam stwierdzić, po tygodniu już wiedziałam że będę tej pracy nienawidzić. Atmosfera dobra jest w jednej grupie - oczywiście osób co pracują tam po paręnaście lat, trzymają się siebie, poniżają każdego, odzywają się arogancko do innych, nie szanują nikogo, plotkują i uprzykrzają życie innym. Niestety, czym jak nie poniżeniem mogę nazwać np sytuację gdy ktoś zwraca się do mnie niczym żul "masz tam te kartoniki, weź mi tu daj trochę tego" tonem jakbym była psem, a gdy podaję i mówię "trzymaj" to słyszę oburzone "ja nie jestem twoją koleżanka" i przez pół zmiany siedząc obok mnie panie rozmawiały jaka jestem bezczelna i niewychowany, bo mówię do nich na ty... Jednak z tego co kojarzę, to jeśli osoba na tym samym stanowisku jest ze mną na "ty" to ja z nią też. W dodatku poniżanie tekstami "czemu tego nie wiesz", "ciesz się z tej pracy, bo w twoim wieku to nie powinnaś mieć wyższych ambicji", "ile ty masz lat by mi cokolwiek tłumaczyć" czy obgadywanie wyglądu, wysnuwanie wniosków, podsłuchiwanie prywatnych telefonów na przerwach i plotkowanie o tym... Masakra. W dodatku osoby które są na okresie zleconym są najbardziej nienawidzone, wytykane im jest, że jakim prawem zarabiają tyle samo, podczas kiedy zarabiają prawie o połowę mniej, więc zarobki też śmieszne. Nie można nikomu nawet zwrócić uwagi że to nieprawda, bo w umowie jest zakaz rozmawiania o zarobkach. Umowy na miesiąc, nigdy nie wiesz czy podpisza z tobą kolejne. Butelki, słoiki które upadły są normalnie wykorzystywane, tak samo zakretki i nasadki. Nic przyjemnego ta praca, a zostają tam na dłużej osoby co boją się że innej pracy nie znajdą, niestety.

była pracownica na szczęście
@Zla

Zgadzam się w 100 procentach! Widzę nic się nie zmieniło :D szkoda tracić czas w tej firmie.

Grażyna
@była pracownica na szczęście

A to kiedy tam pracowałaś? Byłaś na umowie o pracę czy też zleceniu? Serio na zleceniu zarabia się o połowę mniej?

gabi

Nie polecam. Praca z ludźmi bez wzajemnego szacunku sprawia, że nie masz ochoty przychodzić do pracy, a nie masz na to wpływu z kim będziesz danego dnia pracować.

Jaki jest styl zarządzania w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Brak stylu.

Prawda

Jeżeli chodzi o samą pracę, to nie oczekujemy wiele przyjemnych rzeczy przy pracy na produkcji, ale jeżeli ktoś ma ciężką sytuację to na " przeczekanie" da się wytrzymać. Najgorsze jest towarzystwo i atmosfera. Koleżanki które zamiast zająć się pracą to tylko obserwują cały dzień na kogo by naskrażyć do brygadzistek, lecą z każdą głupotą byleby tylko przyczynić się do zwolenia kogoś. więc może być ciężko, no chyba że jest się siostrą brygadziski wtedy można stać cały dzień z mechanikami, śmiać się na całą halę i nic nie robić, a nikt nie będzie miał o nic pretensji :) A szanowna Pani Brygadziska udaje że nic nie widzi, wołając na rozmowy pouczające normalnie pracujące kobiety. Śmiech na sali.

Jak jest z awansem w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Lola

Zależy o jaki dział pytasz. Jeżeli chodzi o produkcję, to nie ma żadnej możliwości awansu.

WC

Na awans nie licz, stanowiska są obstawione wszystko po układach.

Kontakt do firmy ?

Radek

No cóż firma ma potwierdzoną przez kilkadziesiąt osób dobrą opinię jako pracodawca ale wiadomo, że konkurencja działa i inspiruje do różnych wpisów.

Bajabongo
@Radek

A może pozytywne opinie pisze stała kadra firmy Joanna? Nie znajduję innego wytłumaczenia gdyż pracowałam tam jako pracownik na zlecenie, tylko na wakacje. Ustalone z góry za agencją rekrutacją na produkcję. Niestety wszystkie opinie negatywne są prawdziwe. Wszystkie!!. Pracownice na zleceniu w okresie urlopowym, zastępujący stałe pracownice są bezczelnie wykorzystywane i poganiane. Niejednokrotnie były zwalniane osoby z dnia na dzień. Nieistotne czy pracowały 2 tygodnie czy dwa lata na zleceniu mamione obietnicą stałego zatrudnienia. Praca na wakacje - ok jeśli nie masz wyjścia, zacisniesz zęby to się przemęczysz i sajonara! Nigdy na stałe! Ludzie nie idźcie ta drogą. Szanujcie się bo tam nikt was nie uszanuje. Chociaż pracownik zlecony tak naprawdę zasuwa na premierę aroganckich i często wulgarnych bab. Celowo napisałam "baby " bo daleko im do kobiet. Naprawdę nie warto . Nikt wam nie podziękuje a jeszcze pupę obrobi żeby zapunktować u brygadzistek. Praca w firmie Joanna jako popychadło - nigdy więcej!

@Bajabongo

Kluczowe w tej wypowiedzi jest pierwsze zdanie. Bo prawdopodobnie ma Pan rację. Pozytywne opinie piszą osoby, które są zatrudnione na stałe, natomiast negatywne pracownicy czasowi. Cechą charakterystyczną osób zatrudnionych tymczasowo jest trudny do przewidzenia okres, kiedy ich praca będzie potrzebna. Trudno mi odpowiadać za agencję pracy i obietnice, jakie są składane. Jeżeli chodzi o rodzaj pracy, to zwykle osobom nowym trafiają się czynności mniej lubiane i myślę, że nie jest to tylko specyfika firmy Joanna.

Bajabongo
@Marek

Nie proszę Pana. Pracownicy czasowi wykonują taką samą pracę jak stali . Dokladnie tę samą .Problem nie w tym co kto lubi tylko jak wywiązuje się ze swoich obowiązków. Osoby nowe, przyuaczające się do pracy na danym stanowisku- codziennie innym , są poganiane przez operatorki . Zlecone, które nie są w stanie nadążyć, są poniżane i kablowane do brygadzistek. Są operatorki które potrafią i chcą czegoś nauczyć ale można policzyć na palcach jednej ręki. Wystarczy częściej bywać na halach produkcyjnych a nie czytać opinie. To kwestia podejścia do człowieka a nie rodzaju wykonywanej pracy. Praca jak praca, na produkcji jest ciężko. Dokładnie stresu młodym mniej doświadczonym osobom nie zwiększy efektywności ich pracy.

A wiec odnosząc się do pracy w tej firmie na stanowisku pracownika produkcji mogę powiedzieć jedno słowo . Jest to totalne (usunięte przez administratora) . Niestety mimo dobrze nauczonych kwestii które mówią nam na rozmowie o prace jak to wszystko wyglada i jest kolorowo , trzeba wziąć dużą poprawkę . Pani która przyjmuje pracowników nie ma zielonego pojęcia jaka sytuacja panuje na hali . Nie dajcie się oszukać że będziecie przyjęci na umowę o prace , możecie o tym zapomnieć . Są tak zwane umowy tygodniowe lub miesięczne po okresie 4 miesięcy przepracowanych zostajesz bez powodu zwolniony . Powód jest jeden brak funduszy aby pracownika zostawić na stałe wiec pracownicy są wciąż wymieniani . Jako osoba zatrudniona z firmy zewnętrznej nie zależnie ile masz lat jesteś traktowana jak pomiot , przynieś , posprzątaj , pozamiataj . Najlepiej dla stałych pracowników jak one będą ci rozkazywać a ty masz spełniać ich rozkazy . Oczywiście nie obędzie się bez plotek , najczęściej zmyślonych żeby pozbyć się nowego pracownika . Idąc tam do pracy bądź gotowy na mocne nerwy i odporność psychiczna .Bo jak nie to zostaniesz zjedzony . Nie obędzie się również bez specjalnego traktowania niektórych pracowników ze względów rodzinnych . Wystarczy jedno słowo takiej osoby a na drugi dzień możesz się pożegnać z praca . Co do jakiś bonusów to nie ma ani jednego . W ciągu miesiąca możesz wziąć wybrane 4 produkty i wpisać je na śmieszny zeszyt . I musisz o tym pamietać bo jak nie to oczy wszystkich pracowników są zwrócone na ciebie czy nie wynosisz za dużo . Chociaż większość pracowników wynosi kosmetyki kartonami .

Zainteresowana

Nick mam do Ciebie pytanie. Napisałaś że zwalniają bez uprzedzenia, a odpowiedz mi do kiedy miałaś umowę? Czy zwolnili Ciebie w trakcie umowy czy po jej wygaśnięciu?

@Zainteresowana

Umowy są podpisywane na śmieszny okres jednego miesiąca i co miesiąc podpisane nowe . Zostałyśmy zwolnione 2 dni przed wygaśnięciem umowy . Ze stron brygadzistek to nie zwolnienie tylko nie przedłużenie umowy . A z tego co wynikło z rozmowy z prezesem firmy jego słowa cytuje ,, miałem panią powiedzieć o zwolnieniu już przed światami ale nie chciałem sprawiać wam przykrości wiec zrobiłem to dwa dni przed sylwestrem ,,

Powyższa opinia nie dotyczy firmy Joanna. W firmie Joanna, zatrudniamy na podstawie umów o pracę: na czas określony (tzw okres próbny) i na umowę na czas nieokreślony. W pewnych okresach (urlopy, zwiększony popyt) współpracujemy z agencją pracy tymczasowej i tutaj "wynajmujemy" pracowników na krótszy czas. Jesteśmy spółką jawną i z punktu widzenia formalnego nie mamy prezesa. Obaj właściciele firmy nie biorą udziału w sprawach związanych z rekrutacją stanowisk pracowniczych.

Bodzio
@Marek

Buahaha zatrudniacie tylko i wyłącznie po znajomości na umowę o pracę, a wszystkich innych na umowę zlecenie.

@Bodzio

Dokładnie tak , zatrudnieni są tylko którzy maja znajomosci . I proszę nie mówić takich bzdur że kierownicy obu firm nic nie wiedza . Bo osobiście rozmawiałam z prezesem Joanny o tych zwolnieniach i powiedział że to jego decyzja .

Paula

a z którym prezesem rozmawiałaś , ? bo ja pracuję kilka lat i jeszcze nie miałm okazji rozmawiać z prezesami firmy ? Nawet ich nie często widuję .

Ja Zadowolona

Ja zostałam przyjęta do Joanny ,bez żadnych znajomości , a atmosfera jak w każdej innej firmie .Ja jastem zadowolona i z koleżanek i z brygadzistek , mnie się nikt nie czepia , staram sie wykonywać swoja pracę jak najlepiej .

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. - Izabelin

• Jak się pracuje w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Kosmetyczne Joanna Sp.J.