ŁFŚ KOELNER

Opinie o ŁFŚ KOELNER

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ŁFŚ KOELNER?

DzieckoDiuny Nowy wpis

Żadnej . Odpowiedź jest prosta . Wystarczy spojrzeć na zespół kierowniczy i dyrektorski . Takie stanowiska powinny zajmować osoby z wysokim współczynnikiem inteligencji , a w większości przypadków tak nie jest . Więc warunków nie musisz spełniać żadnych . Zakład zasłużył sobie na taką opinię jaką ma , pod względem płacy i traktowania ludzi . Jedyny warunek to tyczy się ciebie . Jak chcesz zarabiać najniższe pieniądze , a tyrać jak wół to nadajesz się tutaj bezapelacyjnie . A tak na poważnie to w strefie obok masz kilka poważniejszych firm pod względem zarobków . Pan prezes powinien się bacznie przyjrzeć swojemu personelowi , który marnuje większość swojego czasu pracy na pogaduszki i inne bzdury , które nijak przyczyniają się do rozwoju firmy , a raczej do właśnie takich negatywnych opinii ciążących w długo wypracowywanym miejscu na rynku . Pozdrawiam z lepszej pracy . Były pracownik . Pamiętajcie życie zaczyna się poza tym zakładem ;)

Bartek Nowy wpis

Jaka jest tam atmosfera w pracy?

Czy urlop w ŁFŚ KOELNER jest płatny 100%?

Jaki dress code obowiązuje w ŁFŚ KOELNER?

Avi

Dress i garnitur

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ŁFŚ KOELNER? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
kokot

Nie polecam pracy w tej firmie . Kilkukrotnie co kilka lat Pan wielki prezes przychodzi i wygłasza swoje kłamliwe mowy jak to pięknie nie będzie , ile to nie będą ludzie zarabiać ... Wielki zachwyt nad asortymentem firmy ... a niech tak pochwalą się na targach ile zarabiają pracownicy , którzy przyczyniają się do powstawania wyrobów . Wstyd oraz (usunięte przez administratora) Bhp tylko w teorii . Myślą , że machną wałkiem po ścianach i ekstra remont zakończony wszystko ładnie pięknie . Na halach wszystko co może być . Nawalone maszyn ile się da , jakich się da , byle coś stało , mniejsza z tym , że nie można normalnie funkcjonować . Kamery na każdym kroku . Przypominamy , że kamery służą do monitorowania w przypadku zagrożenia czy wypadku , a nie inwigilacji ludzi podczas pracy bo to ograniczenie wolności osobistej i mobbing ! Omijajcie ten zakład szerokim łukiem . Jak chcesz się dorobić garba i niczego więcej to składaj cv ..

Dr

Plebs robi tylko w śrubach, palacze, alkoholicy oraz ćpuny po podstawówce

Niezalezny
@Dr

Pracuje 30 lat w śrubach nie koniecznie w ŁOŚ 21 lat na kuzniarkach, narzędziowni, slusarni a od 9 ciu na stanowisku konstruktora i nie koniecznie po podstawówce gdyż mam tytuł inżyniera. Zastanowił bym się zanim wsadziłbym wszystkich do własnego worka????????????

????
@Dr

i zezowaci donosiciele

Dopytujący
@Niezalezny

Możesz powiedzieć coś więcej o tego typu stanowiskach w tej firmie?

Ciekawy

Czy ktoś pracuje tam w dziale R&D? Jak wygląda tam praca i atmosfera? Widziałem że ostatnio szukają kogoś na inżyniera procesu.

epa

Nie polecam . Traktują jakbyś był przedmiotem czy maszyną przez te 8 godzin . Myślą , że przez ten czas mają na wynajem jakiegoś (usunięte przez administratora) ? Płaca - tam sobie dobrze liczą jak żydzi . Najniższa krajowa wyjdzie Ci razem z premią 20% , nie myśl sobie , że dostaniesz stawkę zasadniczą na poziomie takim jaka jest minimalne wynagrodzenie ???? Za to niektórzy dyrektorzy to mają płacone za przesiadywanie w nie swoich biurach na pogaduszkach i kawce . Kabaret .

Irena
@epa

To na jakiej umowie się tu pracuje, że stawka zasadnicza wynosi mniej niż najniższa?

@Irena

Dostajesz płace zasadniczą mniejsza niż najniższa krajowa+ do tego premia 20% tak żeby wychodziło trochę ponad najniższej krajowej. Nie raz jest tak że Ci premie za coś zabiorą. Ogólnie pensja marna. Chyba że pracujesz w systemie 4 brygadowym lub jesteś na stanowisku kierownika.

@epa

Ta śmiechem jest to że kierownicy zamiast robić cokolwiek siedzą razem w jednym biurze i przez 2 godziny piją kawę to na widoku pracowników.

Joanna
@Qwe

To ile wynosi ta premia 20% tak dokładnie? No nie brzmi to najlepiej. Sa jakieś możliwości dodatkowego podbicia tej stawki chociażby poprzez jakieś nadgodziny?

@Joanna

Wychodzi 3300 brutto zasadniczego + 20% premia przeważnie na produkcji a nadgodziny nie są płatne tylko do odebrania.

@Qwe

skoro nadgodziny do odebrania i jest czas na odpoczynek i na kawę to w sumie roboty aż tak dużo tu jednak nie ma? zatrudnienie utrzymuje się od dłuższego czasu na stałym poziomie czy zwiększali zespoły?

olek

bo to prawda ...

olek
@Joanna

uważasz to za normalne zarabiając marne najniższe grosze i jeszcze chcesz nadrabiać nadgodziny ? domu nie masz ... jak myślisz , że tutaj wychodzisz wypoczęta po 8 godz pracując fizycznie jak młody Bóg to powodzenia ... tutaj się chce wyjść jak najszybciej , a nie zostawać

mlody

Jak dobrze , że koniec umowy tuż tuż .

plug

Czekam tylko do końca umowy . Ani myślę tu zostać . Praca za (usunięte przez administratora) pieniądze ,jeszcze dysponują sobie urlopem pracownika 18 dni na cały rok ?! Robia sobie z ludzi (usunięte przez administratora) . Nie polecam najgorszemu wrogowi .

Sacała

Śmierdzi tam szczurami i moczem

@Sacała

A do sprzątania to zatrudniają tutaj jakąś firmę zewnętrzną czy osoba za to odpowiedzialna zaniedbuje tu swoje obowiązki? A szczury to skąd tutaj, raczej śrubom daleko od spożywki?

Marcel

W śrubach płacą grosze i jest ciężka robota, nie opłaca się robić z patologią

@Marcel

No jeśli serio atmosferę pracy ma się tu słabą to raczej mało to motywujące niestety. Na czym konkretnie ta praca polega, że jest tak ciężko, są jakieś dodatkowe obowiązki jeszcze przy tym?

Marian

Czy idzie zarobić 5 tys w śrubach? Bo jak nie to o kant u .. z taką robotą?

Gabriela
@Marian

Ale chcesz netto czy brutto te 5 tys?

Danio

Może prezes lub ktokolwiek inny wyjaśni dlaczego nowy pracownik , dostaje większą stawkę na tym samym stanowisku niż osoba pracująca tam X lat ? Jeszcze takiego trzeba wyszkolić ? Toż taki pracownik to z marszu powinien być wydajniejszy niż taki stary pracownik ...

Łowełek
@Danio

Dostają większy pieniądz bo : - który młody chelce przyjść za najniższa krajowa? - rodzice nauczyli ze zawsze dadzą kasę to im się do roboty nie spieszy - nasłuchają się ze zarabia się w chuuu i za małe kwoty nie chcąca "pracować" Więc pracodawca jakoś musi zachęcić młodego żeby przyszedł pracować bo też stary pracownik wiecznie żył nie będzie a co za tym idzie młody musi się nauczyć cokolwiek od starego pracownika by i ten po latach przekazał ta wiedzę dalej.

Jiggly
@Łowełek

Wystarczy się rozglądnąć po strefie ile oferują inne firmy w koło i zobaczysz . To i tak wstyd , że tak rozwijająca się firma płaci takie (usunięte przez administratora) ... A jeśli to prawda , że nowi pracownicy mają większe stawki niż doświadczeni pracujący już te kilka lub więcej lat to wiadomo za kogo was tam mają ... Jak tam jest w okolicach najniższej to polecam złożyć CV do pobliskich firm ,,, szkoda życia na takich wyzyskiwaczy

Abg
@Danio

W większości firmach nowi pracownicy dostają wyższe stawki niż ci którzy pracują x lat

@Abg

to świadczy tylko jaki współczynnik inteligencji rządzi w tym zakładzie na stanowiskach decydujących ... docenieni po latach pracownicy jak widać , mają zap ... za nowego , który siedzi już rok , dwa , trzy i dalej ... wie i trzeba za niego nadrabiać . Za staż i doświadczenie się wynagradza , a nie traktuje jak (usunięte przez administratora) . Stanowiska kierownicze to chyba też na chybił trafił rozdają ... ten specjalista od logistyki to raczej specjalista od (usunięte przez administratora) ...

Danuta
@jiggly

Ale jak tam pracujesz to chyba wiesz czy te stanowiska kierownicze losowo rozdają czy nie. Nie macie info o rekrutacjach wewnętrznych na te pozycje?

@Danuta

Jakie rekrutacje ? ???????????? To wszystko od picu . Był taki jeden wydział co potrzebował na już kierownika to co wtedy było ? Przychodzili na rozmowę , a tu najniższa krajowa ???? A co do powyższego , wynagrodzenie nowych pracowników ... Jak to usłyszałem ostatnio ... trzeba ich jakoś zachęcić ... Szlak może trafić człowieka . DLATEGO WY .... NE ! niech sobie nowy radzi sam . Za taka stawkę co ma to jak go nie bede nianczyl .

@jiggly

I ktoś w końcu na ten wydział przyszedł czy jak oni to rozwiązali?

@Weronika

Jeśli tam pracujesz , idź sobie zobacz jak wygląda magazyn główny oraz LK ... pełen profesjonalizm logistyczny przy jednoczesnym zerowym zachowaniu przepisów bhp ... zerowym

@jiggly

Z tym profesjonalizmem to bez sarkazmu tak? To w ostatnim czasie sporo wypadków było pewnie? Czy na szczęście właśnie nie i dlatego niczego z tym nie robią?

Kostrr

Pracuje już jakiś czas w ŁFŚ i mogę powiedzieć że w ta firma bez zwykłego szarego kowalskiego i jego pomysłów na rozwiązanie zwykłych problemów dawno by miała problemy, ludzie na stanowiskach wyższych płacowo, technolodzy koordynatorzy itp. biorą kasą a problem przez nich jest rozwiązywany przez 2-4 dni. Gdzie produkcja nie może stać bo zaraz zabierają premie. Nie dbają o pracowników produkcji na hali +34 stopnie a nikt z tym nic nie robi nawet po bezpośrednich prośbach pracowników. W lecie gorąco a w zimie zimno. Tak to wygląd. Oceńcie sami czy warto się zatrudniać. Pensje też nie za wysoko jak na dzisiejszy standard. Nie polecam ani nie na namawiam.

Olek

Cześć,powiedzcie jak wygląda praca w logistyce w biurze?

@Olek

Ty nie pytaj o biuro tylko bierz się za robotę chłopcze

@Marek

A to niby w biurze roboty nie ma, że tak piszesz?

Kosiniok

U nos na wsi chwolimy se śruby bo my lubimy (usunięte przez administratora) w smrodzie i jestemy harowniki w ty nasz wsi

2manykurzu

(usunięte przez administratora) - szkoda się rozpisywać . PYTAJCIE ZNAJOMYCH , na pewno ktoś tam pracuje to wam powie .

ebebe

Na jakie zarobki można liczyć jako wózkowy lub magazynier jako nowy pracownik ?

malowacz
@ebebe

żadne , wegetatywne , masz znajomych , popytaj znajomych, tutaj magazynier wózkowy to trzyma się najniższej krajowej ...

pokot

Nie wyobrażałem sobie ,że takie zacofanie tutaj było dopóki nie zmieniłem pracy ... Brakuje znaków żeby to opisać . Od zaplecza po bezpieczeństwo i wyposażenie miejsca pracy . Nie wspomnę o wynagrodzeniu , daleko nie musiałem szukać . 2400 netto , młody gówniarz przyjdzie i ponad 3 ... dało to do myślenia i warto było zmienić pracę i polecam innym bo na śrubach świat się nie kończy . Lata uciekają , a Ty nie zarabiasz tylko wegetujesz ....

Zostaw merytoryczną opinię o ŁFŚ KOELNER - Łańcut

• Jak się pracuje w ŁFŚ KOELNER?

Zobacz opinie na temat firmy ŁFŚ KOELNER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŁFŚ KOELNER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ŁFŚ KOELNER