MM Conferences S.A.

Opinie o MM Conferences S.A.

Aktualność
Minął już rok od zmiany naszej siedziby - z ulicy Długiej i zabytkowej kamienicy, przenieśliśmy się na 38. piętro wieżowca Intraco.
Niesamowity widok na panoramę centrum robi piorunujące wrażenie i zdecydowanie umila czas płynący w biurze.

@Witold

Cześć Witold :) Mamy wiele działów a warunki zatrudnienia są różne, w zależności od stanowiska oraz kandydatki/kandydata. Wszystko dokładnie omawiamy na spotkaniach rekrutacyjnych :) Osoba, której wypowiedź skomentowałeś, nie jest naszym pracownikiem i nie zna warunków, na jakich obecnie pracujemy. Dodatkowo, są to informacje, które nie powinny znaleźć się na tym forum, zgodnie z regulaminem GoWork. W niedługim czasie pojawią się tu posty dotyczące wszelkich dodatkowych aktywności (w tym benefitów pozapłacowych), które dzieją się w naszej firmie. Pozdrawiamy i może do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym!

Patrycja

Pracuje dla MMC już 2,5 roku. Doświadczenie zawodowe już jakieś miałam – ale bez szału. Starałam się o pracę w dziale sprzedaży. Sama rozmowa rekrutacyjna – bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła: bez oklepanego „proszę sprzedać mi ten długopis” ;) Odpowiedź również dostałam bardzo szybko – na drugi dzień już mogłam przyjść na dzień próbny, poznać zespół i przejść pierwsze szkolenia. Był to okres bardzo intensywny – słuchanie rozmów koleżanek i kolegów z zespołu, ciągłe notowanie, szkolenia wdrażające, pierwsze rozmowy. Już po kilku dniach mogłam zacząć pracować samodzielnie. Całym procesem wdrożeniowym zajmowała się Alicja – nie bez powodu nazywana najlepszą szefową ;) Zespół z którym pracuję również jest przesympatyczny. Bawimy się wspólnie na imprezach integracyjnych, dzielimy się między sobą fotkami naszych zwierzaków, żartujemy, wspieramy kiedy klient odburknie coś nie po naszej myśli czy gratulujemy mniejszych i większych sukcesów. Jeżeli chodzi o współpracę z innymi działami – również nie narzekam. Od strony technicznej – szkolenia są. Informacja zwrotna – zawsze jest (zawsze podparta argumentami, zawsze trafna). Wypłaty, premie – zawsze na czas. Konkursy wewnętrzne, fajne nagrody, imprezy wspólne – no żyć nie umierać :)

- możliwość kreatywnej pracy - duże doświadczenie na przyszłość

Były Pracownik ;)

Po zakończeniu sezonu odbywa się impreza integracyjno/celebracyjna. Jeśli jesteś w sprzedaży wychodzisz znacznie częściej, świętować wyniki

Strona firmy podaje, że wciąż trwa rekrutacja na różne stanowiska, w tym do działu produkcji, szkoleń i konferencji. Miałaby to być osoba ze zdolnościami analitycznymi, dobrze zorganizowana, radząca sobie z wyznaczonymi terminami, a także doświadczona w organizacji konferencji i/lub szkoleń. Tylko, czy ten ostatni punkt jest tak ważny, że może zaważyć na zatrudnieniu? Piszcie, czy to praca jedynie dla osób z doświadczeniem i w jakiej formie odbywa się tu wdrożenie?

Nowy wpis

Dzień dobry! Tak, rekrutacja jest nadal otwarta. Osoba, która dołączy do naszego teamu może mieć doświadczenie, ale nie musi. Doświadczenie może zawierać np. organizację wydarzeń w szkole, na studiach. Dobrze, jeśli producent/ka będzie miał/a bazę w postaci podstawowej wiedzy w tym zakresie, jednak w razie jej braku - wszystkiego uczymy! Mamy skuteczny proces onboardingu, a w nim bogaty pakiet szkoleń wdrożeniowych. Dajemy pełne wsparcie nowemu pracownikowi (i tym dłużej pracującym też;)). Pozdrawiamy!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w MM Conferences S.A.?

NK Nowy wpis

Tak, cyklicznie widzimy się na spotkaniach integracyjnych.

Mieczysław

Jest teraz ogłoszenie na młodszego specjalistę / specjalistę ds. weryfikacji baz danych. Na zlecenie i za 3500-4000 zł brutto. Dowiem się coś więcej o atmosferze u nich i możliwości przejścia na UoP?

Zastanówcie się 10 razy

Stanowczo odradzam jeśli nie chcecie zniszczyć swojego zdrowia psychicznego. Toksyczna atmosfera, niekompetentny zarząd, zero benefitów, niskie wynagrodzenie, śmieciowe umowy. Mogę wymieniać dalej, ale szkoda mi już czasu na tę „firmę”.

Unknown
@Zastanówcie się 10 razy

Takie same odczucia . Nie polecam .

@Unknown

dokladnie to samo

Berberys
@Zastanówcie się 10 razy

Lipa na maksa

@Berberys

Popieram. Szkoda czasu :) Dobrze chociaż, że się przenieśli bo poprzednie biuro było jak magazyn z podarta wykładzina i kablami w każdym możliwym miejscu

Webmaster

Rekrutacja do tej firmy była dość specyficzna. Osoba która zaprosiła mnie na spotkanie, nie stawiła się na nie, były za to dwie inne. Spotkanie było krótkie, trwało ok. 20 minut i nie wiele się na nim dowiedziałem. Miałem dostać informacje tydzień po spotkaniu czy przechodzę do drugiego etapu, zamiast tego dostałem zadanie rekrutacyjne o którym nie było mowy. Od czasu przesłania swojego rozwiązania minęły ponad 2 tygodnie. Jak dotąd nie otrzymałem żadnego feedbacku. W trakcie rekrutacji stanowisko w ogłoszeniu zostało zmienione z webmaster na junior front-end developer. Bardzo nie jasny proces rekrutacyjny, słaby kontakt z firmą.

Ile chce zarabiać? Pomimo że napisałem to w CV.

Aktualność
KlarKa

Moglibyście pomyśleć o takich rzeczach umilających prace jak normalna stawka, umowa o prace, benefity pozapłacowe, miłe traktowanie pracowników. Ale jaka firma taki benefit :)

@Witold

Patrycja

Byłek

Zgadzam się z tą opinią, również spędziłem w tej firmie pewien kawałek czasu i napewno bym juz tam nie wrócił... Porażka po całości, pseudofirma która chce być traktowana jak ważny gracz na rynku, jeżeli nie zmieni się podejscie do pracownika to nie mają na co liczyć, widzę że dużo osób dzieli się doświadczeniami z tego epizodu w karierze. Nie polecam:)

Uciekajcie!

Nie serio, naprawdę najgorsze miejsce w którym miałem nieprzyjemność pracować. Jedyny plus to zespół. Dała reszta tj: umowa, stawka, godziny pracy, zarząd, możliwości rozwoju, ciekawość projektów i możliwości pracy kreatywnej/wprowadzania własnych pomysłów. (usunięte przez administratora)

@Uciekajcie!

widze ze to nie tylko moja opinia!

Witold
@KlarKa

A te stawki to jakie tu są? Ile płacą na godzinę? I poważnie nie ma ani jednego pozytywnego aspektu? ;C

noname

Mieszane uczucia wg firmy. Z jednej strony fajna praca, kreatywna, dużo można się nauczyć, z drugiej śmieciówka, dziwne godziny pracy (nie wstajemy nawet do 8:30 od biurka), nie można się chwilę spóźnić bo już czeka pogadanka. Pan prezes postrach biura. Ciekawa praca, ale nie warte to zachodu.

Jakie są mocne strony pracodawcy MM Conferences S.A.?

Pracownik ;)

-biuro w super lokalizacji -jeśli dobrze się zakręcisz możesz stworzyć fajną sieć kontaktów, która pomoże Ci przejść dalej -firma na początek spoko ale nie polecam siedzieć tam dłużej niż pół roku/rok

Brak :)

- możliwość kreatywnej pracy - duże doświadczenie na przyszłość

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w MM Conferences S.A.?

noname

Kiedy ja tam pracowałam nie było takiej możliwości chyba że jesteś na stanowisku dyrektorskim i pracujesz tak z 5 lat. Mam nadzieję, że coś się pozmieniało w tym zakresie, bo hybryda, czyli umowa zlecenie i um. o dzieło to jakiś żart.

Za przeproszeniem szajs nie firma. Uciekać jak najdalej. Pracowałem przed/w trakcie pandemii i naprawdę nie opłaca się nawiązywać z nimi jakiejkolwiek współpracy, stawki są minimalne, podwyżki o 100/200 zł albo żadne, kultura (usunięte przez administratora), typowa januszowa firma. Uciekać

Julia

Czyli ile realnie wynosi stawka w MM Conferences S.A.? Dla każdego inna wysokość wynagrodzenia będzie zadowalająca dlatego chciałabym ustalić na ile konkretnie można liczyć w firmie. A jak oceniasz atmosferę pracy i relacje z innymi pracownikami?

Czy pracownicy MM Conferences S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Były Pracownik ;)

Niesamowite, że można godzić się na upomnienia z powodu kilku minutowego spóźnienia do pracy, przerwę od do i tylko w wyznaczonych godzinach, jakieś bezwartościowe mowy motywacyjne, śmieciówki, brak możliwości urlopu kiedy chcesz i na ile chcesz... Ludzie trochę szacunku do samych siebie... Odeszłam wiele lat temu, wtedy było jeszcze 15 min przerwy, teraz wzrosło do 30 min... sukces. Przepracowałam 3 tyg i podziękowałam.

Pracownik który uciekł

Serdecznie nie polecam, kultura firmy jest nastawiona na wyzysk, płace są grubo poniżej średniej w porównaniu do tych samych stanowisk w innych firmach. Biurokratyczne podejście do pracownika, przychodzisz 8:00 jeśli jesteś 8:01 masz wpisywane spóźnienia co później rzutuje na ewaluację Twojej pracy. Przerwy tak samo, o wyznaczonej godzinie (13:00-13:30) i ani minuty później, od biurka nie wstajemy między godziną 8:00-9:00, 12:00-13:00 ani 16:00-16:30. Zgadzam się z opinią, pseudokorporacja, polski biznes który chce wyglądać międzynarodowo ale nic sobą nie przedstawia. Zero benefitów, zero pracy zdalnej, w sezonie nie można brać wolnego, brak wystarczającej ilości ludzi do pracy, nieistniejąca komunikacja z zarządem, plus same śmieciówki zamiast prawdziwych umów.

Alfred

Pseudokorporacja. Odradzam ambitnym oraz specjalistom. Pracowałem tam pół roku gdy jeszcze studiowałem. Większość ludzi w porzadku ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przez te pół roku aby mi pracy domowej nie dawano. Pracujesz w biurze 8 i pół godziny. Niby jest przerwa 30 min ale o wyznaczonej porze. Po tygodniu pracy zapraszają cię do salki gdzie omawiane zostaje co źle zrobiłeś, dlaczego nie otrzymasz premii. (usunięte przez administratora)

Rafał
@Alfred

Możliwość pracy podczas studiów to duży plus, bo można nabrać doświadczenia zawodowego. Czy to zatrudnienie było w formie stażu i mogłeś ułożyć grafik tak, żeby bez problemu łączyć pracę z nauką?

Iwo

Firma z dobrymi opiniami ma swoje standardy i stara się je utrzymać stąd nie każdy może dostać tu pracę!

Zażenowana

Totalna żenada. Straszna niekompetencja na poziomie samej rozmowy rekrutacyjnej. Poważnym ludziom - odradzam.

Daniel

Niektórym to chyba tylko narzekanie wychodzi?

Karol

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

gość12345
@Karol

tak, rekrutacja wciąż trwa

Zostaw merytoryczną opinię o MM Conferences S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w MM Conferences S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MM Conferences S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Conferences S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Conferences S.A.?

Kandydaci do pracy w MM Conferences S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MM Conferences S.A.