IKEA Retail

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IKEA Retail

uciekłem przy pierwszej okazji

Oferują śmieszne umowy i obiecują więcej godzin a gdy patrzysz w grafik to zastanawiasz się jak wyżyć za to co zarobisz a narobisz się przy tym że jedyne co zarobisz to utratę zdrowia bo to jest biznes... Kierują się tym że mamy dobrze bo kawa i herbata jest darmowa i tańsze posiłki... Jest to firma dla dupowłazów i konfidentów bez tego kariery nie zrobicie.

Tomek Family

Haha według mnie praca jest żenująca ponieważ pracownicy w Ikei nie są szanowni i zostają w pracy za darmo i są oszukiwani względem godzin pracy chyba że sam się upomnisz. 0 szacunku dla pracowników. Czysty wyzysk i niewolnictwo

@Tomek Family

Bardzo dużo osób odchodzi z Ikea i będą odchodzić. Poza bardzo niskimi zarobkami oraz ekstremalnym wyzyskiem pracowników firma nie oferuje nic. Co miesiąc z Ikea odchodzą ludzie z różnych działów.

?
@Tomek Family

Tak to jest, jak jesteś cały to wszystko ok, jak już trochę spadną twoje notowania, to nagła zmiana stosunku wobec twojej osoby i całego dotychczasowego wieloletniego wkładu i zaangażowania w prace.

?
@?

Jak jesteś cacy..

Pracownik Ikea

Ludzie odchodzą na zwolnienia lekarskie a potem rezygnują. Ponadto medialna nagonka " praca za miskę ryżu ". WWW.onet.pl.... masakra! Praca w IKEA to czysty wyzysk, tempo jak na produkcji a faktur przybywa. Bałagan organizacyjny, pewnie i układy i kolesiostwo. Nadal jestem w IKEA, ale to kwestia czasu, jak w przypadku większości " robotów " produkcyjnych. Nie polecam nikomu. Są inne firmy typu shared , które oferują lepsze warunki.

Anonymous

Wysłałem CV, po 2 tyg. oddzwonili oferując mi prace 8 godzinną (w systemie 3 zmianowym) , gdzie wcześniej dąłem informacje o tym , że jestem studentem i chciałbym aby dostosowali godziny do mojej uczelni, jednak po rozmowie telefonicznej , zniechęcającej do dalszej rozmowy powiedziałem że znalazłem inną lepszą ofertę. Nie polecam. 0 szacunku do studentów, szukają jak ktoś poniżej napisał "jeleni" do pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie IKEA Retail? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
dorothea55

Lubię sklepy i towary sprzedawane przez IKEA, półtora roku temu kupiłam nowy domek i większość wyposażenia mam własnie z IKEA. Jestem zadowolona: ładnie, funkcjonalnie, nowocześnie.....ale... No właśnie : ALE PRZESTRZEGAM wszystkich przed kupowaniem płyty indukcyjnej..!!!!!! Wyjasnię dlaczego. Kupiłam płytę indukcyjną otrolig nr 403.039.34 . To jedna z najdroższych płyt w IKEA. Chciałam mieć płytę dobrą, trwałą no i pokusiłam się na oferowane 5 lat gwarancji. Wcześniej w poprzednim mieszkaniu przez ponad pięć lat miałam płytę simensa - bez zadrapania mimo częstego używania. Inaczej wygląda użytkowanie płyty sprzedawanej przez IKEA. Płyta z IKEI już po roku najczęściej użytkowany palnik jest jakby odparzony czy przepalony - tak w każdym razie wygląda. To płyta zrobiona przez WHIRPOL, tam też trzeba się zwracać z reklamacją. No i tutaj zaczynają się schody, bo Whirpol nie uwzględnia tego rodzaju uszkodzeń twierdząc, że wina jest po stronie użytkownika. Przestrzegam więc tych, którzy planują zakup - nie dajcie się złapać na lep związany z gwarancją, lepiej kupić z dobrej firmy i cieszyć się dobrym sprzętem.

bunio

Wydają ciężkie miliony na budowę swojego wizerunku,dlatego znajdują tyle jeleni.Poza tym bezrobocie w dalszym ciągu jest bardzo duże.Odradzam jest strasznie.

pitt

Uważajcie na zatrudnianie się w IKEA Poznań kompletne zakłamanie, w rozmowach co innego a na drugi dzień co innego.Obiecują dopasowanie grafiku pracy do planu zajęć na uczelni a potem jak masz zajęcia to każą przyjść tobie do pracy. Jak nie przyjdziesz to zwalniają z dnia na dzień PO PROSTU CHAMSTWO

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail - Poznań

• Jak się pracuje w IKEA Retail?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IKEA Retail