logo ikea

Poznań

Opinie o ikea

pitt 2011-09-29 17:47:38
Uważajcie na zatrudnianie się w IKEA Poznań kompletne zakłamanie,
w rozmowach co innego a na drugi dzień co innego.Obiecują dopasowanie grafiku pracy do planu zajęć na uczelni a potem jak masz zajęcia to każą przyjść tobie do pracy. Jak nie przyjdziesz to zwalniają z dnia na dzień PO PROSTU CHAMSTWO
Kasjerka 2012-11-16 20:24:45
Zgadzam się z przedmówcą. Może i atmosfera między pracownikami jest fajna. Wszyscy mówią sobie \"cześć\", nie zważając czy jest to zwykły pracownik, czy też kierownik, lub nieznajoma nam osoba. Dobre obiady (w niedziele darmowe posiłki). Ale jeżeli chodzi o grafik i wynagrodzenie to TOTALNA porażka!! Obiecują coś innego i w rzeczywistości jest co innego. Miałam być zatrudniona na cały etat a w miesiącu przepracuje max 60 godzin i to tylko w weekendy. Jesteśmy grupą \"zapchaj dziure w grafiku\" i to dosłownie. Ci ze stażem tam mają swoje zachcianki i wolne kiedy chcą, a gdy ktokolwiek inny chce wolny dzień to robią problemy i są wiecznie niezadowoleni. A zarobki?? :O Szkoda słów...
bunio 2016-04-20 00:58:42
Wydają ciężkie miliony na budowę swojego wizerunku,dlatego znajdują tyle jeleni.Poza tym bezrobocie w dalszym ciągu jest bardzo duże.Odradzam jest strasznie.
min 2016-05-21 21:51:20
bunio, to dlaczgo ludzie w takim razie godzą się na takie kiepskie stawki..
Zostaw swoją opinię o ikea - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ikea