Opinie o Kraina Maluszka Marcin Kowalik w Ząbki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kraina Maluszka Marcin Kowalik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kraina Maluszka Marcin Kowalik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kraina Maluszka Marcin Kowalik w Ząbki

hg Nowy wpis

ale na chwilę obceną @timoti nie szukają ludzi do pracy...

Aleksandra Nowy wpis

ale kraina maluszka w ząbkach już nie działa z tego co się orientuję, także natknąłem się na ich stronkę:) ale okazuje się, że to chodzi o Legnice, jak bla mnie lokalizacja bomba, pedagogika i psychologia, pediatria to mój żywioł, chętnie dostałabym się do nich aby zdobyć praktykę, czy przy dobrych ukłądach można liczyć na wynagrodzenie i perspektywej przyszłej współpracy ?

timoti Nowy wpis
@Aleksandra

wiesz co @aleksandra jeżeli liczysz tutaj na praktykę za darmo to pewnie znajdziesz taką formę współpracy bo w końcu rąk do pracy nigdy za wiele tak naprawdę. Po za tym pewnie jeśli się sprawdzisz to i w przyszłości będziesz mogła liczyć na jakąś dłuższą współpracę. Przecież inne osoby nie będą tu pracowały w nieskończoność

Kamil Nowy wpis

Kraina Maluszka to żłobek na terenie Ząbek dla 15 malców. Co prawda nie wiem czy im się opłaca trzymać to miejsce dla tak małej ilości dzieci, ale może w przyszłości planują jakieś powiększenie. Trzeba powiedzieć, że nawet nie oferują takich złych warunków, a relacja ceny do standardów jest bardzo dobra. Sam bym tam posłał dziecko, ale nie wiem zupełnie jak z paniami przedszkolankami...

amelia

Tylko przejściowa albo na stałe, no brzmi intrygująco, zwłaszcza, że ktos powyżej napisal, ze przez pierwsze 7 lat pracuje sie na umowie zleceniu, a dopiero potem jest szansa na umowe o prace i to na pół etatu! Powaznie tak jest, czy ktoś się zgrywał? Może jednak kraina maluszka jest w stanie dać umowę o prace trochę szybciej?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kraina Maluszka Marcin Kowalik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Ząbki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Gobarto S.A.
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
litwin

to zależy na kogo akurat się trafi. Niektórzy szukają tu pracy na dłużej, dla innych jest ona tylko przejściowa

toma

a jak wygląda sytuacja z przyjęciami do Krainy Maluszka? czy kadra w żłobku jest stała czy zdarzają się rotacje?

polok

Kraina Maluszka wzbudza moim zdaniem zaufanie. Na ich stronie są zdjęcia i oferta które naprawdę robią wrażenie

seth

Myślę, że od 2012 roku to sie w krainie maluszka wiele pozmieniało, napiszcie jak jest teraz, bo firma mnie interesuje.

jola

jak popracujesz z 7 lat na zleceniu to moze dadza ci umowe o prace na pół etatu.

xxx

szkoda mówić pani [usunięte przez moderatora]

xyz

Rodzice zainteresujcie się miejscem, w którym wasze dzieci spędzają większość dnia. Czy jest tam zagwarantowane odpowiednie bezpieczeństwo? Aby wejść na sale zabaw dzieci muszą pokonywać niekiedy klika krotnie (szczególnie w sezonie letnim) śliskie i wysokie schody. Terakota, której nie ma tylko na sali zabaw też nie nadaje się do użytkowania przez dzieci (do nieszczęścia może wystarczyć przyniesienie tylko piasku w bucikach przez dziecko z podwórka) Jeśli chodzi o podwórko ostre i często nie wycięte krzaki, niedojrzale spadające śliwki, które często młodsze dzieci wkładają do buzi, harcujący kot sąsiadów, piasek w piaskownicy nie wymieniany chyba od początku, zbita szyba w oknie piwnicy, do której dzieci mają dostęp, popsuty zamek w płotku, który prowizorycznie zamykany jest na smycz, oraz pozostałości po budowie tj: gwoździe czy odłamki szkieł. Czy oby to naprawdę jest KRAINA? chyba raczej dziupla!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

Mój synek [usunięte przez moderatora] chodzi do tego żłobka od ponad pół roku i na pewno będzie uczęszczał tam nadal. Wszystko co jest tu wypisywane o tej placówce to czyste brednie!. W ciągu pół roku zauważyłam zmianę tylko jednej Pani z grupy mojego synka.Teraz zajmuje się nim oczywiście Pani [usunięte przez moderatora] i Pani [usunięte przez moderatora] - obie są przesympatyczne i zainteresowane dziećmi w 100-u procentach. Dyrekcja jest super -obie panie bezproblemowe i równie mocno zaangażowane w życie dzieciaczków. Jeśli chodzi o jedzenie to mój [usunięte przez moderatora] nie wygląda na zagłodzonego , gdy tylko zaszła taka potrzeba został szybciej przeniesiony na posiłki dzieci starszych. Zawsze gdy go odbieram stamtąd po ośmiu godzinach pracy widzę jego uśmiechniętą buzię i jestem zadowolona że wybrałam akurat Krainę Maluszka. Wszystkie te panie trzeba podziwiać bo wykonują kawał ciężkiej roboty i ja osobiście polecam tą placówkę każdemu!

tatarak

Spójrzcie jak została oceniona Kraina Maluszka.Na 1!!To chyba o czymś świadczy...Pozdrawiam Was i życzę znalezienia dobrej pracy !

kofi

ta opinia jest zastraszająca pani patrycją te słowa bo chce tam pracować nadal. Nie ładnie, nie ładnie zastarszać myśle jest na to jakiś kodeks.

ALA

A ja mam prośbę do tych którzy przyjdą pracować do krainy. NIE ZGADZAJCIE SIĘ NA ZLECENIE. Są z tym potem same problemy. Kwoty się zupełnie nie pokrywają ze składkami odprowadzanymi do zusu, więc z własnego doświadczenia wiem, że dokument za ten okres pracy mogę po prostu wyrzucić do kosza, bo do niczego się nie przyda. Mimo złych opinii będzie i tak dużo chętnych do pracy, ale nie zgadzajcie się na wszystko. Walczcie o umowę o pracę, bo 8 godzin stałej pracy to wg mnie żadne zlecenie, tylko zwykły etat. Pracowały tu super osoby. Z wieloma utrzymuję kontakt, choć nie sposób wszystkich spamiętać, bo było całkiem sporo. Pozdrawiam was wszystkie:)

edi

no to ładnie, nie wiem co o tym myśleć. Byłam tam i wyczułam niezbyt dobrą atmosferę, dlatego moje dziecko nie będzie uczęszczać do tej placówki.

ewa

Jak najbardziej mogę potwierdzić- podpisywaliśmy w umowie taki fragmencik o tajemnicy służbowej, w czasie jej trwania oraz 2 lata po jej wygaśnięciu.

Kami

no cóż, taka jest rzeczywistość... Prawdopodobnie każda z pracownic zarówno byłych jak i obecnych miała jakiś mniejszy lub większy konflikt z pracodawcą, lecz niestety nie można o tym mówić. To forum jest o Pracodawcach i opinie o nich. Powyższe mówią same przez się. Pozdrawiam.

agnes

Kami - 2009-09-22 14:40:15 szrzerze mówiąc wątpię żeby [usunięte przez moderatora] mówiła o czymkolwiek poza tym co wydarzyło się danego dnia i jak przetrwało dziecko, ile zjadło, ile spało i nic poza tym... Każdy pracownik podpisując umowę, podpisuje również deklarację o dotrzymaniu tajemnicy służbowej, więc nie oczekujcie że Jola która tam pracuje powie coś złego na temat pracodawcy czy warunków w jakich pracuje... A to że jest dobrą opiekunką(bo jest!) to nie zmienia faktu, że warunki i atmosfera pracy jest taka jaka jest. Czytam i oczom nie wierzę.Tajemnica służbowa w żłobku?Czy ktoś z pracowników może to potwierdzić? Przychodzą mi na myśl pytania,na które chyba tu nie uzyskam odpowiedzi..

lala

gdziekolwiek byś z Nią nie rozmawiała to nic złego na temat Krainy Jola nie powie, ponieważ nadal chce tam pracować. Opiekunką jest wspaniałą -kochającą dzieci.

Zostaw merytoryczną opinię o Kraina Maluszka Marcin Kowalik - Ząbki

Kraina Maluszka Marcin Kowalik
1.2/5 Na podstawie 198 ocen.
  • Piłsudskiego 37B
    05-091 Ząbki