Opinie o Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A. w Siedlce Gen.Fr.Kleeberga 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo drewna i elementów wykończeniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A. w Siedlce Gen.Fr.Kleeberga 2

taktinie Nowy wpis

jak jesteś z prezesa rodzinny lub znajomym kogoś ważnego z biura

Izabela Nowy wpis

Czyli po opiniach można wywnioskować, że praca tutaj do najcięższych nie należy? Jeśli tak to zastanawiam się, które stanowiska jak najbardziej mogłyby być tutaj otwarte dla kobiet. Ile ich tutaj aktualnie pracuje?

Alfa Nowy wpis

Witam. Ludzie w porzadku, większości nie da się nie lubic, atmosfera ok, nie narobisz sie ale i nie zarobisz. Jedyne co to mam zastrzeżenia do kierownictwa które "układa się" jak może z największym konkurentem który wybzykał fenes i na tej podstawie sie dorobił. Nie warci sa spluniencia a mimo to handel wymienny na linii Fenes - "Z" kwitnie. Ciekawe czy wie o tym rodzina Cantonich...

Klaudia Nowy wpis

Po jakim czasie firma zmienia umowę na umowę o prace ?

Brałeś udział w rekrutacji do Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
unkas

Fenes to firma emerytów.Połowa pracowników zbliża się do emerytury.Niektórzy pobierają emeryturę i pracują(np obie panie w kadrach,albo prezes).Jeśli jesteś młody to będziesz pracował za dwóch i za najniższą krajową.Jak się chwilowo okaże ze jest mniej zamówień to cię zwolnią bez skrupułów.w biurowcu jest dużo powiązań rodzinnych.Myślę ze niedługo firma padnie bo nie ma inwestycji a park maszynowy się sypie.

Heniek

A pracowników to firma potrzebuje może? jakie macie zarobki na poczatku pracy?

Edman

Dobry zakład. Jak najbardziej polecam. Jak ktoś sumiennie pracuje to zarobi i zostanie doceniony. Atmosfera pracy bardzo fajna.

Git

Atmosfera pracy jak najbardziej na duży plus,praca nie jest ciężka,nikt nie stoi nad głową,wszystko na spokojnie,bez zbędnego napinania się. Duży minus za zarobki,jak przyjdziesz dwie soboty na tzw. setki to zarobisz 2200-2300 netto oczywiście na okresie próbnym ,gdzie dostaniesz 14-14,80 zł brutto na godzinę,pozniej po 3 miesiącach jak się sprawdzisz dostaniesz max 1zł na godzine więcej tj 15-16. Jak kogoś zadowala wypłata w granicach 2200-2500 w systemie pracy na 3 zmiany,to niech aplikuje,polecam dział PP 2

ustawiacz

Widzę, że szukają programisty maszyn cnc. Ogłoszenie pojawia się co kilka miesięcy/tygodni..jaki jest tego powód? . Ludzie rezygnują?

tonek

myślę , że chętni zarówno obecnie jak i przed tymi 4 miesiącami się znaleźli bo nie słyszałem aby mieli problemy z obstawieniem tego stanowiska. Lepiej powiedzcie czy planują w fenes fabryka narzedzi skrawających jeszcze jakieś nowe zatrudnienia teraz?

Obserwator

Potwierdzam, tam pracuje stara załoga, ludzie są mili i jest "w miarę dobra" atmofrera ale to wszystko to przykrywka, w gruncie rzeczy głęboka komuna, zarobki niskie-nędza a pracownicy kombinują jak dorobić kilka groszy nawet u konkurencji i dla konkurencji także w godzinach pracy, co jest karygodne i nie powinno mieć miejsca, a także powinno dać do myślenia wszystkim. Ogólnie NIE POLECAM.

książek

warto

zarobki żenujące, atmosfera pracy okropna, górka myśli tylko o sobie, zero szacunku dla pracownika, dziwny twór nowoczesnego kapitalizmu (wyssać z ludzi i porzucić) z komunistycznym spojrzeniem na zarządzanie , najlepiej gdyby ludzie pracowali za darmo

masz racje tam pracuje stara załoga i jest dobra atmofrera polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A. - Siedlce

• Jak się pracuje w Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A.?

Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A.
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Fabryka Narzędzi Skrawających Fenes S.A.