fenes fabryka narzedzi skrawających

Siedlce

Opinie o fenes fabryka narzedzi skrawających

anonim 2011-05-07 19:20:20
masz racje tam pracuje stara załoga i jest dobra atmofrera polecam!
były pracownik 2014-11-20 10:30:01
zarobki żenujące, atmosfera pracy okropna, górka myśli tylko o sobie, zero szacunku dla pracownika, dziwny twór nowoczesnego kapitalizmu (wyssać z ludzi i porzucić) z komunistycznym spojrzeniem na zarządzanie , najlepiej gdyby ludzie pracowali za darmo
książek 2015-04-19 11:57:08
warto
Obserwator 2015-12-11 15:40:05
Potwierdzam, tam pracuje stara załoga, ludzie są mili i jest "w miarę dobra" atmofrera ale to wszystko to przykrywka, w gruncie rzeczy głęboka komuna, zarobki niskie-nędza a pracownicy kombinują jak dorobić kilka groszy nawet u konkurencji i dla konkurencji także w godzinach pracy, co jest karygodne i nie powinno mieć miejsca, a także powinno dać do myślenia wszystkim. Ogólnie NIE POLECAM.
tonek 2016-04-21 17:34:17
myślę , że chętni zarówno obecnie jak i przed tymi 4 miesiącami się znaleźli bo nie słyszałem aby mieli problemy z obstawieniem tego stanowiska. Lepiej powiedzcie czy planują w fenes fabryka narzedzi skrawających jeszcze jakieś nowe zatrudnienia teraz?
Zostaw swoją opinię o fenes fabryka narzedzi skrawających - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fenes fabryka narzedzi skrawających