ATERIMA WORK

Opinie o ATERIMA WORK

Czy bez znajomości języka obcego warto wgl wyjezdzac?

Dokładamy starań, by znaleźć ofertę optymalnie dopasowaną do predyspozycji danego kandydata, więc jak najbardziej zachęcamy do brana udziału w naszych rekrutacjach, także w przypadku nieznajomości języka.

Tomasz

Dla mnie spoko opcja, póki nie znajdę jakiegoś porządnego etatu. Jadę co jakiś czas i zarabiam na swoje potrzeby. Ogólnie są spoko, bo pieniądze nienajgorsze i płatne w terminie. Fajny sposób by dorobić.

Wojtek

Ja jeżdżę z nimi z polecenia, bo uznałem, że tak będzie przynajmniej pewnie i bez ryzyka. Póki co jestem zadowolony.

Rafi
@Wojtek

Mnie do nich namówił szwagier i dobrze, że go posłuchałem, bo teraz jeździmy razem.

P.
@Wojtek

Z polecenia zawsze najbezpieczniej. Mi też o nich powiedział znajomy z mojej rodzinnej miejscowości. U nas z pracą na wsi krucho, a tak to zawsze człowiek zarobi i w domu nie siedzi. Mogę polecić.

Robert

Jestem zadowolony. Jest normalnie, bez fajerwerków, ale uczciwie podchodzą do pracowników trzeba przyznać.

IKS
@Robert

Agencja jak wiele innych.

Cyryl
@Robert

Agencja jak agencja. Nie ma się nad czym rozwodzić. Na próbę polecam pojechać każdemu, to się przekona czy takie wyjazdy mu odpowiadają.

Operator Maszyn

Dawno już nie spotkałem się z takim podejściem. Miłą rozmowa, przedstawienie pełne oferty, odpowiedzi na wszystkie moje pytania: jasno, na temat i bez jakiegoś ukrywania czy kręcenia.

Doświadczenie, oczekiwania co do miejsca pracy

Staszek

Praca jak każda inna. Za coś żyć trzeba. W domu się tego nie wysiedzi.

@Staszek

Tak jest, nie ma co marudzić. :)

@Staszek

Dokładnie! Ci co nic nie robią potem najgłośniej narzekają. Dobrze, że można wyjechać i dorobić. Firma w porządku.

@Staszek

Wreszcie ktoś napisał rozsądnie! Wiadomo, że firmy bywają różnie, ale jak na pieniądzach nie robią ludzi w konia to nie ma co narzekać. Pojechałem z nimi raz póki co i na pewno jeszcze będę jechał.

Zygmunt

Jeździłem z różnymi, z Aterimą będę na pewno na dłużej, bo wszystko dobrze, kasa w terminie i wróciłem z poczuciem, że wszystko odbyło się tak jak było ustalone.

Sławek

Dobry pośrednik. Jeżdżę i jestem zadowolony.

Stachu
@Sławek

W ogóle jak nieraz czytam opinie to mam poczucie, że ludzie bóg wie czego oczekują od agencji. Ma być uczciwie wypłacana kasa i płacona w terminie. Tu tak póki co jest, więc też uważam, że to spoko pośrednik.

Tadek
@Sławek

Czytam tu różne opinie, ale tak jak pan Sławek uważam, że można być z tej agencji zadowolonym.

Radek

Może nie jest idealnie, ale pieniądze są ok.

@Radek

Agencje zawsze działają tak samo i w zasadzie jak jeździłem w sumie z trzema, to nie widziałem większych różnic. Ważne, że ta kasę wypłaca uczciwie.

Tadek

Jeżdżę z nimi bo się przyzwyczaiłem. Lepiej pracować z firmą którą się zna, niż się naciąć gdzie indziej.

....
@Tadek

Dokładnie. Sprawdzona firma, więc wiadomo, że bezpiecznie. Byłem już z nimi dwa razy na wyjeździe.

Sławomir

Byłem póki co raz, ale wszystko było bez zarzutu, więc na pewno jeszcze będę jeździł.

Staszek

Szybki kontakt, niezła kasa i nie trzeba długo siedzieć za granicą by przywieźć do domu sensowne pieniądze. Dobry sposób na szybki zarobek.

C.A.
@Staszek

U mnie się to sprawdziło, jak chciałem zmienić auto i zarobić na to kasę. Myślę, że taki wyjazd to fajny pomysł jak się ma konkretny cel. Jedziesz na chwile i zarabiasz konkretne pieniądze.

Tomasz
@C.A.

Dokładnie. Byłem raz, zarobiłem tyle ile mi było trzeba. Póki co wolę pracować w kraju, ale jak mi znowu coś wyskoczy z większych wydatków, to pewnie jeszcze kiedyś zdecyduję się pojechać.

@Staszek

Byłem zdziwiony tym szybkim kontaktem. Byłem kiedyś raz z inną firmą, ale się wkurzyłem bo jak chciałem wyjechać znowu, to długo czekałem na ofertę, a tu błyskawicznie ogarniają.

Fabian

Mój znajomy pojechał do pracy za granicę w ciemno i narobił sobie kłopotów. Ja tam wolę jechać pewnie i legalnie, dlatego jeżdżę z Aterimą.

Filip
@Fabian

Też bym się bał w ciemno jechać. Co by nie mówić o pracy przez agencję przynajmniej jest bezpiecznie.

Zator

W zeszłym roku dorabiałem sobie z nimi w Zatorze w parku rozrywki. W tym roku chyba też pojadę.

Grzesiek
@Zator

W tym roku też rekrutują do Zatoru? Dobrze wiedzieć. Znowu pojadę.

Hubert
@Grzesiek

Też się wybieram! Może nawet spotkamy się na miejscu. Raz już byłem na takim wyjeździe i było całkiem ok.

Mirek
@Zator

Też byłem w Zatorze. Dobrze wspominam wyjazd. Teraz pracuję już na etacie u siebie w miejscowości więc przestałem jeździć, ale z ręką na sercu polecam, bo całkiem fajny sposób na zarobek.

Mateusz

Agencja jak agencja. Wszystkie one takie same. Przywykłem jeździć z nimi, bo się wywiązują z umowy w terminie.

@Mateusz

Mam dokładnie to samo podejście. Wszystkie te firmy oferty mają praktycznie identyczne, ale lepiej jeździć z tą którą się już dobrze zna. Tu jestem zadowolony, więc nie zmieniam.

Felek

Bezpieczny wyjazd do pracy jest ważny, a Aterima mi to gwarantuje, dlatego z nimi jeżdżę.

Sł.
@Felek

Faktycznie bezpiecznie i bez oszukiwania na pieniądzach. Wszystko czarno na białym.

Kacper
@Sł.

Dużo osób podkreśla, że nie oszukują na kasie, więc uznałem, że podaję raz na próbę. Zobaczymy.

łukasz

Kasa mogłaby być większa, ale w sumie tak można powiedzieć zawsze o każdej firmie. Poza tym wszystko OK. Nie trzeba siedzieć za granicą długo, a zawsze się do domu przywiezie jakieś pieniądze. Dobre rozwiązanie jak się chce szybko zarobić na remont np. łazienki. Tak było w moim przypadku.

Felek
@łukasz

Nigdy nie zarabia się tak dużo, by nie mogło być więcej. ;) Aterima płaci ok.

Sławek
@łukasz

Dokładnie. Agencja zwyczajna, ale jeździć warto bo w domu się tych pieniędzy nie wysiedzi biadoląc.

Kamila

Nie ma się do czego przyczepić. Ja jestem zadowolona. Pieniądze niezłe, atmosfera bez zarzutu.

Bolesław
@Kamila

Potwierdzam. Takich agencji jest sporo i niektóre traktują człowieka jak tanią siłę roboczą. Tutaj podchodzą z szacunkiem do ludzi. To się ceni!

Kamil

Jeździłem z Aterima także w czasie pandemii i skoro wtedy wszystko było ok, to nie martwię się o kolejne wyjazdy. A też się wybieram.

@Kamil

Bałem się jak to wtedy będzie, ale dbali o bezpieczeństwo (maseczki itd) więc spoko. Na pewno jeszcze kiedyś pojadę.

Stachu

Fajnie, że wyjazd do sprawdzonego miejsca, a nie tak w ciemno. Dawniej jeździłem z kumplem na własną rękę na takie wyjazdy i się nie raz naciąłem. Z firmą człowiek przynajmniej spokojny, że pieniądze za pracę dostanie.

M.
@Stachu

Bardzo się zgadzam, aż postanowiłem o tym napisać. Też jeździłem dawniej bez firmy i zdarzyło mi się wrócić bez pieniędzy. Powiedziałem sobie nigdy więcej! Naprawdę jeśli zastanawiacie się nad wyjazdami, to tylko legalnie, bo wtedy macie pewne, że wam zapłacą. Firma spoko, płacą w terminie więc jestem zawsze spokojny o to.

Nie (usunięte przez administratora) ani na kasie, ani na samej robocie. Wykonuje się tą pracę jaka była ustalona wcześniej. Tak to powinno wyglądać w każdej agencji, a wiemy jak bywa... Jestem zadowolony. Zresztą gdybym nie był to bym nie jeździł. Proste.

P.R.
@Marcin

Dobrze powiedziane - jakby się komuś nie podobało, toby nie jeździł. Ja straciłem pracę u siebie na podkarpaciu i dobrze, że znajomy mi podpowiedział bym rozważył wyjazdy, to przynajmniej mogę sobie spokojnie zarobić, bo wiadomo, że niekiedy z pracą u nas w Polsce krucho, a jak jest to nie za takie pieniądze, jakie być powinny. Na wyjazdach się człowiek odkuje, lepsze to niż bezrobocie.

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA WORK - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA WORK?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA WORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 167.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA WORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 141 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA WORK?

Kandydaci do pracy w ATERIMA WORK napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA WORK