VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.

Opinie o VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.

lech

NIE polecam pracy w vivie wykorzystywanie ludzi .I chamskie zachowanie brygadzistek (nie wszystkich) wobec pracownikow.

Gosc

A jak z zarobkami sprzedawcy? Jutro mam rozmowe.... po tych opiniach jestem zdezorientowana

Anka

Na smieciowkach po nocy kaza robic. Wstyd, ze sie tak czlowieka za nic ma!

kodko

hej jakie sa zarobki na sklepach. warto pracować czy nie?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Bohaterka

Jarku poszukują zależy kiedy ale najplepiejudać się do sklepu i zapytać.

janek

Hej, czy ktoś z tu obecnych jest w stanie polecic prace w Vive? Bowiem z tego co widzę firma ma dośc mało aktualny komentarzy, a raczej w ogóle ich nie posiada. Czy zdarza im sie w ogóle rekrutowac nowych, czy nie ma co liczyć na możliwość dostania etatu? Ewentualnie może słyszeliście, że będą kogoś poszukiwać?

Da się wyżyć z kasy od nich?

Trzeba jeździć na miasto?

Jest jakieś ubezpieczenie w Vive Kielce?

[usunięte przez moderatora] abstrachujac od tego jaką kto znajdzie pracę, to jak firma traktuje pracowników najniższego szczebla świadczy o firmie. Piękne ideały, ale firma do XXXX

Witam system 3 zmianowy soboty i niedziele wolne zarobki 2tys ??? a jutro rekrutacja o 10tej powodzenia.

ktoś

A ile zarabiają sprzedawcy w tych sklepach?bo słyszałem że maja też premie

nina

widzę ,że nic się nie zmieniło każdy kopie dołki pod każdym ja się cieszę ,że moja koleżanka i najcudowniejsza z brygadzistek mnie wywaliły ,bo chyba jeszcze trochę i bym u was zgłupiała od myślenia dlaczego mimo że flaki wypruwam i zależy mi na rzetelnym wykonywaniu obowiązków pali mi się grunt

s3

Mam pytanie do s2 i s1 czy wy tez w ciagu pracy lazicie po innych stanowiskach "pomagac" i czy wam tez wmawiaja ze jestescie najgorsza zmiana i ze najmniej robicie?

witam co o pracy to powiem krótko nie jest tak żle to prawda jest ciężko ja tam jestem zadowolona jak narazie a co będzie dalej to się okaże pozdrawiam .

kotuś

nikt minigdzie prócz tobołów nie zaglądał:) więc zmień pracę na taką któracik da satysfakcje:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) daj miejsce innym

kotuś

Co wy chrzanicie brygadziści sąw porządkuciągle pytają czyok czyw porządku czypomóc a jeżeli wolisz do kamieniołomów to zmień pracę :) ogólnie jest[usunięte przez moderatora]atmosfera nikt na nikogo nie najeżdza przynajmniej jest tak teraz więc nieoczerniajcie bezpodstawnie tejfirmymisię podoba czas szybko leci od razu nigdy nie zarobisz dużo idź do eclerca adocenisz to wszystko :)

Yoasia

Tam zawsze będą miejsca pracy!!! Ludzie myślą że tam są luksusy. TAAAKA FIRMA! Że przy ciuchach to jest lekko.Wiadomo narobić trzeba się wszędzie.Ja tez nie boje się pracy,ale nikomu nie proponuje tam iść.Wykańczają fizycznie i psychicznie ludzi za marne pieniądze.Nawet talonow nie dostaniesz jak za długo chorujesz. a to są pieniadze socjalne. DLACZEGO TAK JEST????

lila

TY KTO INNY jeżeli uważasz że tam pracują osoby bez wykształcenia i ci co nic innego nie potrafią robić to się grubo mylisz chyba że masz siebie i tych swoich znajomych tam pracujących na myśli .Bo osoby,które ja znam i z którymi pracuję mają napewno wyższe wykształcenie od ciebie.I nikt tam nie użala się nad sobą tyljo odpowiada na pytanie zawarte na forum a .n ie tak jak ty próbujesz osądzać wszystkich tam pracujących miarką swoich znajomych .Nie chciałabym być twją znajomą,a jeżeli już piszesz to MYŚL bo to ma przyszłość!!!

Nieobojętny

Może jest w tym wszystim racja. ale/ no właśnie ale gdyby wszyscy tak myśleli to dokąd zajdziemy. Czy Ludzie którzy nie mają wykształcenia mają być traktowani jak(usunięte przez administratora) który niema nic do powiedzenia i można im pluć w twarz.Czy to normalne że trzeba się wypowiadać na forum bo przeciesz w realu za coś takiego można stracić pracę. przykro że tak traktują nas ludzie którzy jeszcze niedawno pracowali obok nas i uwarzali się za naszych kolegów

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O. - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.?

VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.