FHUT BACATRANS Jacek Bieszczad

Dębica

Opinie o FHUT BACATRANS Jacek Bieszczad

driver 2014-01-31 23:28
super firma i szef , wszystko tak jak trzeba , Ci którzy mają dużo do powiedzenia pewnie mają tez dużo do zarzucenia , polecam gorąco
Al_Guti 2014-02-06 20:43
driver- pracujesz tam?? możesz coś wiecej na temat tej firmy powiedziec??
jacek 2014-05-03 20:10
Pracowałem tam i było ok. (usunięte przez administratora)
kierowca 2015-02-06 10:14
jak jest teraz w bacy?? bo potrzebują kierowców, atmosfera, wypłacalni są??
Luk 2015-07-13 17:06
Bylem kiedys mechanikiem i niepowiem zlego slowa uczciwe podchodzie do tematu ja wiele zawdzieczam Jackowi sam kiedys glupi numer mu zrobilem i zaluje wiec nie piszcie glupot tylko podejdzie do sprawy powaznie
arek 2015-07-16 03:06
Dla mnie to najważniejsze jest czy ktoś płaci na czas czy nie, a z tego co wiem u Pana Jacka, w Bieszczadach to raczej nie było problemu z wypłatami terminowymi, przynajmniej ja nie spotkałem się z czymś takim. Także polecam. Co do tego czy auta przeladowane to szczerze mówiąc rożnie to z tym bywa.
KIERO 2015-07-28 16:04
Ja też nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o prace w firmie BACATRANS . Pracowałem tam ponad rok i kasa zawsze na czas , po rozmowie z kierowcami którzy do tej pory pracują , szef co roku daje podwyzki i ci co jezdzą i dają cos od siebie a nie tylko chcą brac to mają juz pod 3 tyś zł na ręke co mysle ze sa to dobre pieniądze jak na solówce i zjazdy na weekendy do domów . A jesli chodzi o atmosfere to jest ok , tylko zeby było ok to do tanga trzeba dwojka . A z szefem zawsze mozna sie dogadać . Ogłoszenie wisi bo z tego co wiem dokupuja samochody a poza tym to z kierowcami tez jest roznie .
Lek 2015-08-18 12:41
@KIERO to bardzo dobra informacja, że szef oferuje co rok podwyżki. Jednak to jakiś system motywowania pracownika do dalszej pracy. Jak pracuje się cały czas za jedną kasę, to w końcu przychodzi moment, że staje się w miejscu i nie wiadomo co dalej. A tu jest jakiś progres, całkiem sympatycznie to wygląda.
ja 2016-01-15 14:57
niby ok tylko dyspozytorki myslą w piątki o własnym domu a kierowców wykiwuja znajdują załadunki z dala od domów a wiadomo że niewyrobią się na powrót,dojeżdzają dopiero w soboty po południu,bez sensu z takimi dyspozytorkami
ja 2016-01-15 15:02
takie sprostowanie każdy kto znajduje załadunek niech pomysli że jest piątek i szuka się takiego żeby było dobrze a nie żle
Łoś 2016-01-19 21:58
Systemy motywowania to wiadomo zawsze jest pozytywna rzecz, zwłaszcza, że niektóre prace mają na to lekko... wywalone. Natomiast tutaj przynajmniej szef o Ciebie dba :)
ja 2016-02-12 21:41
unikajcie tam pracy bo dyspozytorka S.ma cos nie tak zawsze w piątki znajduje załadunki na noc idaleko a wiadomoże pózniej niemająjakoni się dostac do domu bo paniusia mysli tylko o sobie współczuje kierowcąże majątaką dyspozytorke do bani
on 2016-05-03 18:29
Jezdzilem u Bacy na solowce wszystko ok, kasa zawsze na czas, spedytorka w porządku. Ja odszedłem -praca w soboty mi nie odpowiadała. Spedytorzy planuja tak jak zarzadzi szef, jak kazuje im wysyłać auta na piątek wysyłają co wiaze się ze zjazdam w soboty. Załoga wśród kierowców generalnie w porządku . Jest zawsze 2-3 co mieszają ale jak masz swój rozum i robisz swoje co roku podwyżkę dostajesz.
stefan 2016-08-15 10:57
pracowałem tam ostatnio fakt zero premi nawet jak siedzisz u mechaników z samochodem kilka dni to nie zarabiasz nic a przy aucie musisz byc mechanik sie nie wyrobi z naprawą to wracasz autobusem kasa na czas chociaż to pracujesz od rana do nocy a potem słyszysz krytyki że auto dużo pali albo mało płacone bo trase sobie wybierałeś krótką a to wszystko za 100 zł wiec powodzenia
kierowca rajdowca 2016-08-16 21:32
zastanawia mnie jedno , piszecie ,że ciągła rotacja w tej firmie , tylko nie doczytałem czemu ? mało płaci tzn ile po kraju ? O co tak faktycznie się wkurzacie ? o to ze weekendy pracujące ? . ile tak dziennie km przejezdzacie . ? jeśli chodzi o to ze musicie byc przy mechanikach a firma nie placi za czas który musicie byc przy mechaniku to prawda ze nie płaci ? jeśli to prawda to nie fer . proszę o odpowiedz . Dzwoniłem kiedyś własnie do pana jacka i nie bardzo mu na rękę przyjmować niedoświadczonych kierowców . Tylko pytanie skąd będą się brać Ci doświadczeni kierowcy ? Myślę ze jak gdzieś są doswiadczeni kierowcy to szukają dobrze płatnej pracy a nie za 2700 i to chyba brutto czy na rękę daje jacek ?
thgdc 2016-08-16 22:47
Swietnie że atmosfera u nich dopisuje @palon, to doskonały dowód na to, że relacje między pracownikami są bardzo dobre i lepiej się wtedy wypełnia swoje obowiązki. Zastanawiam się czy mają teraz jakieś oferty pracy, wiecie? Dzięki
obrotowy 2016-10-17 10:07
dorzucic to Ci moze Angela jak jestes z bliskiego wschodu a nie Baca
fredyk 2016-10-17 10:45
@obrotowy na szczęście nie do końca zrozumiałem Twój komentarz i mówiąc szczerze chyba nawet nie chce. Mam pytanie odnośnie właśnie tych wcześniej już wspomnianych benefitów - są czy ich nie ma. W końcu zbliża się koniec roku
gerwazy 2016-10-24 12:35
najpierw to trzeba zaczac pracowac a pozniej myslec o benefitach, kiedys na swieta cos dorzucili tylko te grudniowe nie listopadowe :)
gerwazy 2016-10-24 12:36
Zostaw swoją opinię o FHUT BACATRANS Jacek Bieszczad - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHUT BACATRANS Jacek Bieszczad