Bacatrans Jacek Bieszczad

Dębica

Opinie o Bacatrans Jacek Bieszczad

speed 2013-08-03 12:51:37
omijajcie firme z daleka magnez nocki załadunki na pauzie od poniedziałku do soboty gość nawet nie daje na autostrady płacisz za swoje jego hasło odam ci puzniej
kierowca 2013-11-01 16:20:54
do bani z taką firmą
kierowca 2014-01-16 18:50:20
wyplacalny opremi zapomnij zjedziesz z trasy placisz paliwo ty dla firmy a nie firma dla ciebie
driver 2014-01-31 23:28:43
super firma i szef , wszystko tak jak trzeba , Ci którzy mają dużo do powiedzenia pewnie mają tez dużo do zarzucenia , polecam gorąco
Al_Guti 2014-02-06 20:43:28
driver- pracujesz tam?? możesz coś wiecej na temat tej firmy powiedziec??
jacek 2014-05-03 20:10:11
Pracowałem tam i było ok. (usunięte przez administratora)
kierowca 2015-02-06 10:14:24
jak jest teraz w bacy?? bo potrzebują kierowców, atmosfera, wypłacalni są??
kierowca 2015-04-03 13:53:19
Jak jest u bacy tam się nic nie zmieni płaci 2500 nie jedziesz płatną tylko pomijasz tak samo z viatolem załadunek opon na magnesie i ciągle mu źle koła chłopakowi odpadły koło Krakowa baca miał pretensje że nie dokrecil cholera auta przeladowane to nie dziwne że szpilki się urwaly jego ogłoszenie wisi odkąd pamiętam kierowcy wytrzymują chwilę i uciekają
Luk 2015-07-13 17:06:51
Bylem kiedys mechanikiem i niepowiem zlego slowa uczciwe podchodzie do tematu ja wiele zawdzieczam Jackowi sam kiedys glupi numer mu zrobilem i zaluje wiec nie piszcie glupot tylko podejdzie do sprawy powaznie
KIERO 2015-07-28 16:04:15
Ja też nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o prace w firmie BACATRANS . Pracowałem tam ponad rok i kasa zawsze na czas , po rozmowie z kierowcami którzy do tej pory pracują , szef co roku daje podwyzki i ci co jezdzą i dają cos od siebie a nie tylko chcą brac to mają juz pod 3 tyś zł na ręke co mysle ze sa to dobre pieniądze jak na solówce i zjazdy na weekendy do domów . A jesli chodzi o atmosfere to jest ok , tylko zeby było ok to do tanga trzeba dwojka . A z szefem zawsze mozna sie dogadać . Ogłoszenie wisi bo z tego co wiem dokupuja samochody a poza tym to z kierowcami tez jest roznie .
ja 2016-01-15 14:57:36
niby ok tylko dyspozytorki myslą w piątki o własnym domu a kierowców wykiwuja znajdują załadunki z dala od domów a wiadomo że niewyrobią się na powrót,dojeżdzają dopiero w soboty po południu,bez sensu z takimi dyspozytorkami
ja 2016-01-15 15:02:13
takie sprostowanie każdy kto znajduje załadunek niech pomysli że jest piątek i szuka się takiego żeby było dobrze a nie żle
ja 2016-02-12 21:41:25
unikajcie tam pracy bo dyspozytorka S.ma cos nie tak zawsze w piątki znajduje załadunki na noc idaleko a wiadomoże pózniej niemająjakoni się dostac do domu bo paniusia mysli tylko o sobie współczuje kierowcąże majątaką dyspozytorke do bani
on 2016-05-03 18:29:54
Jezdzilem u Bacy na solowce wszystko ok, kasa zawsze na czas, spedytorka w porządku. Ja odszedłem -praca w soboty mi nie odpowiadała. Spedytorzy planuja tak jak zarzadzi szef, jak kazuje im wysyłać auta na piątek wysyłają co wiaze się ze zjazdam w soboty. Załoga wśród kierowców generalnie w porządku . Jest zawsze 2-3 co mieszają ale jak masz swój rozum i robisz swoje co roku podwyżkę dostajesz.
stefan 2016-08-15 10:57:17
pracowałem tam ostatnio fakt zero premi nawet jak siedzisz u mechaników z samochodem kilka dni to nie zarabiasz nic a przy aucie musisz byc mechanik sie nie wyrobi z naprawą to wracasz autobusem kasa na czas chociaż to pracujesz od rana do nocy a potem słyszysz krytyki że auto dużo pali albo mało płacone bo trase sobie wybierałeś krótką a to wszystko za 100 zł wiec powodzenia
kierowca rajdowca 2016-08-16 21:32:50
zastanawia mnie jedno , piszecie ,że ciągła rotacja w tej firmie , tylko nie doczytałem czemu ? mało płaci tzn ile po kraju ? O co tak faktycznie się wkurzacie ? o to ze weekendy pracujące ? . ile tak dziennie km przejezdzacie . ? jeśli chodzi o to ze musicie byc przy mechanikach a firma nie placi za czas który musicie byc przy mechaniku to prawda ze nie płaci ? jeśli to prawda to nie fer . proszę o odpowiedz . Dzwoniłem kiedyś własnie do pana jacka i nie bardzo mu na rękę przyjmować niedoświadczonych kierowców . Tylko pytanie skąd będą się brać Ci doświadczeni kierowcy ? Myślę ze jak gdzieś są doswiadczeni kierowcy to szukają dobrze płatnej pracy a nie za 2700 i to chyba brutto czy na rękę daje jacek ?
kierowca rajdowca 2016-08-16 21:33:11
busiarz 2016-08-31 18:55:37
Wszystko co tutaj pisza o magnesie, to prawda. Oczywiscie w czasie przyjmowania sie do pracy slyszymy, ze nie ma mowy o żadnych kombinacjach.Do czasu jak trzeba zaladowac a czasu brak, wtedy ... wiadomo.
Auta do 3.5t ladowane sa ciagle ponad norme, 3t samego ladunku to codziennośc.
Stan techniczny aut " byle do przodu". Jak zglaszasz usterke to i tak nie ma czasu zeby cos zrobic, przeciez trzeba jechac ! Postoje na drodze , urywajace sie czesci, holowanie na pasie ze srodkowej polski to nic nadzwyczajnego. Oczywiscie ZAWSZE wina za awarie na drodze leży po stronie kierowcy. Jesli chodzi o spedycje, zalezy od dnia, czasami ciezko sie z nimi zrozumiec.
Jak stoisz w polsce i czekasz caly dzien az znajda Ci jakis zaladunek to firma traktuje to jako wolne i po powrocie masz wniosek urlopowy do podpisania. Wg wlasciciela wyglada to tak :"przeciez nie jechales to miales wolne"
No i omijanie autostrad to tez chleb codzienny. Bo za drogo.
P.s te jakże piekne pozytywne komentarze na pewno nie pisali pracownicy.
obrotowy 2016-10-17 10:07:45
dorzucic to Ci moze Angela jak jestes z bliskiego wschodu a nie Baca
fredyk 2016-10-17 10:45:39
@obrotowy na szczęście nie do końca zrozumiałem Twój komentarz i mówiąc szczerze chyba nawet nie chce. Mam pytanie odnośnie właśnie tych wcześniej już wspomnianych benefitów - są czy ich nie ma. W końcu zbliża się koniec roku
gerwazy 2016-10-24 12:36:22
najpierw to trzeba zaczac pracowac a pozniej myslec o benefitach, kiedys na swieta cos dorzucili tylko te grudniowe nie listopadowe :)
Zostaw swoją opinię o Bacatrans Jacek Bieszczad - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bacatrans Jacek Bieszczad