Green Bike Poland s.c.

Opinie o Green Bike Poland s.c.

Wkurw....

Jesteście beznadziejni. Czekam na rower 2 tygodnie, już były dwa terminy dostaw a roweru jak nie ma tak nie ma. Brak słów ale teraz widzę, że nie jestem jedyna. Beznadziejna firma.

Herta

Rower przy zakupie skreccony byle jak na pewno nie gotowy do jazdy. Masakra

Bartosz
@Herta

Czy zgłaszałeś to w sklepie? Być może po takim zgłoszeniu firma ponownie zajęłaby się montażem Twojego roweru? Co możesz powiedzieć na temat cen w tym sklepie, są Twoim zdaniem konkurencyjne?

Bogna

@Malwina Z całą pewnością na forum pracowniczym trudno będzie uzyskać informacje. Chyba, że wpis z inspiracji?

Malwina

Czekam na rower miesiąc czasu .twierdzą że nie otrzymali przelewu więc musiałam wysłać plik pdf o przelewie i cisza ...nie odbierają tel

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Green Bike Poland s.c.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
klient

miałem czekać na wymarzony rower maks 2-3 dni a czekam już 2 tygodnie!! zaczynam wątpić czy w ogóle go dostane...

Bartosz
@klient

Udało Ci się otrzymać zakupiony towar w firmie Green Bike Poland? Ciekawi mnie również, czy firma poinformowała Cię, z czego wynikło opóźnienie w realizacji zamówienia.

Donalonso71

Na rower czekam już tydzień i nic zero kontaktu po przeczytaniu opini aż się boję w jakim stanie przyjdzie ten rower jeśli wogóle przyjdzie

klient
@Donalonso71

mam dokładnie taką samą sytuacje..

Helmut

Gdyby pracownicy pracowali tak jak tego oczekuje pracodawca to nie byłoby powodu do nerwowych sytuacji!

zainteresowany
@Helmut

a prowadzą teraz jakieś rekrutacje? mieszkam w okolicy, chętnie bym zaaplikował

snickers

Jakby mozna bylo pracowac 30 godzin na dzien to na pewno tutaj. Wieczne pretensje o to ze sie nie przewidzialo ze cos moglo pojsc nie tak. ludzie spoko ale pracodawca to typowy prywaciarz coby tylko cisnal ile wlezie od ludzi

Dariusz

Przypominam, że to forum służy tylko do gromadzenia opinii o Green Bike Poland s.c. jako pracodawcy. Dlatego zachęcam do pozostawienia wypowiedzi osoby, które pracują w tej firmie. Ze względu na to, że mało wpisów na tym wątku pochodzi od osób zatrudnionych w tym miejscu, każda Wasza uwaga odnośnie tego pracodawcy zostanie z pewnością dostrzeżona przez potencjalnie przyszłych pracowników Green Bike Poland s.c.

AP1977

Rower GOETZE damski miejski zamówiony jest extra. Biało -seledynowy z koszykiem 28 3b. Śliczny! Jestem bardzo zadowolona. Super się jeździ. W sumie na rower czekałam 5 dni ale opłacało się. Jak najbardziej polecam zakupy w tym sklepie.

Zachód Polski

Chciałem u nich kupić rower za 3 tys.zł ale po przeczytaniu opinii kupię rower w innym sklepie gdzie towar jest fizycznie nie wirtualnie ,ta firma pachnie (usunięte przez administratora)

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Green Bike Poland s.c., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Maria96

Na rower czekałam 2 tyg. Rower dostarczony z porysowaną kierownicą, krzywym błotnikiem i wykrzywionym uchwytem na przednie koło. Za darmową dostawę dziękuję jeżeli rower taki zdezelowany dociera to juz wolę zapłacić i mieć zabezpieczony choć trochę a nie wrzucony w karton

Ferreuspc

Firma jest nieodpowiedzialna, (usunięte przez administratora). W czwartek sprawa trafia na Policję, szkoda czasu na dzwonienie i tak nikt nie odbiera.

Dariusz

@Vika, dobrze, że dajesz znać innym o finale całej sprawy, rzeczywiście jeśli kontakt jest utrudniony może to zniechęcać, ale dobrze, że udało się rozwiązać całą sprawę. Na stronie wyczytałam też, że przy reklamacji Green Bike Poland zachęca do kontaktu osobistego oprócz telefonicznego. Jeśli ktoś ma blisko, może w taki sposób byłoby szybciej.

Vika

Zamówiłam rower Goetze w kwietniu 2018. Przesyłkę otrzymałam dopiero po dwóch tygodniach, po licznych mailach i telefonach. Przez pierwszy tydzień nie otrzymałam żadnej informacji odnośnie statusu zamówienia. Telefon odbierają sporadycznie, trzeba się akurat "wstrzelić". Kontakt mailowy wcale nie lepiej wygląda, bo na jednego maila odpisują, a na drugiego nie. Właściciel, który raz odebrał telefon również potwierdził info, że jego syn, który odpowiada za obsługę sklepu internetowego "czasami" na maila odpowiada... a sam właściciel obsługuje wyłącznie klientów sklepu stacjonarnego, więc nie pomoże. Rower otrzymałam uszkodzony (kilka głębokich rys na widelcu pod kierownicą), brudny koszyk (biały) i brudne opony (ewidentnie używane). Jeżeli ktoś płaci za nowy rower, to oczekuje, że każda część roweru będzie nowa, a nie "lekko używana". Rower został wymieniony. Następny również przyjechał z brudnymi oponami (to chyba u nich standard...) i tym razem brudnym siodełkiem. Siodełko wymieniłam, a resztę zostawiłam tak jak przyszło, bo rower sam w sobie jest naprawdę piękny. Jakość za taką cenę też uważam, że jest dobra. Polecam każdemu, kto dokonuje zakupu w tym sklepie po prostu brzydko mówiąc "cisnąć" ich przez tel i mailowo, bo inaczej mogą być problemy najpierw z czasem oczekiwania na zamówienie, a potem z jakością otrzymanego towaru. Ja "cisnęłam" i finalnie otrzymałam swój wymarzony rower ;) Zobaczymy teraz, jaki okaże się w codziennym użyciu ;)

Agata

Rower bardzo fajny i przesylka tez szybka i ogolnie wszystko na plus . Rower kompletny i nie porysowany ;p.

Izabela z Warszawy

Kupiłam rower damski miejski Goetze 28 z trzema biegami. Totalna porażka. Kupiłam go w kwietniu 2016 a już w lipcu nie nadawał się do jazdy. Odpadł pedał a gwint nie nadaje się już do ponownego użycia. To samo z kierownicą. To jeszcze okazało się, że jazda na nim to męka. Po półgodzinnej jeździe człowiek nie ma już siły. Tak ciężko się pedałuje a przerzutki nie spełniają swojej roli. Reklamacja i wysyłka roweru to istny koszmar. Rower oprócz fajnego wyglądu nie ma żadnej zalety . Jest tandetą. Wszystkie gwinty są miękkie i po próbie ponownego wkręcenia ulegają zniszczeniu. Rower jest garażowany a pomimo tego z bagażnika odchodzi farba. A bagażnik nie był eksploatowany. NIE KUPUJCIE TEGO ROWERU nie wart jest nawet połowy tej ceny.

ZOMO

ROWERY TE KTÓRE SPRZEDAJĄ TO WIELKIE SMIECI ,NIE DOŚĆ ZE KURIER PRZYWOZI SZMELCE TO SIE ROZSYPUJĄ .ZAREKLAMOWAŁEM ROWER ZNISZCZONY DOSTAŁEM DRUGI ZNISZCZONY .....JAKAŚ MASKAKRA ........................... PRZESTRZEGAM WAS OD KUPNA ROWERÓW GREEN BIKE SZREM

zomo

witam PRZESTRZEGAM WAS ROWERY SĄ WIELKĄ KLAPĄ .PRZYCHODZĄ DO DOMU ZNISZCZONE SZMELCE .(usunięte przez administratora) FIRMA KRZAK ..............UDOSTĘPNIAJCIE TO :(

werka

najgorsza obsługa z jaką w życiu się spotkałam, po miesiącu przyszedł ten rower, (usunięte przez administratora) rower był jednak zepsuty, (usunięte przez administratora)i nie doczekałam się także, więc korbę wymieniłam na własny koszt

Zostaw merytoryczną opinię o Green Bike Poland s.c. - Śrem

• Jak się pracuje w Green Bike Poland s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Bike Poland s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Bike Poland s.c.?

Green Bike Poland s.c.