Opinie o STS LOGISTIC SP. Z O.O. w Rzuchów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy STS LOGISTIC SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie STS LOGISTIC SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STS LOGISTIC SP. Z O.O. w Rzuchów

Krzysztof

Witam. Czas napisać prawdę.... Niestety nie polecam tej firmy. Kierowca nie posiada karty paliwowej, jak to STS napisał niżej ...”Wiadomo , że dla złodzieja najlepsza karta paliwowa na własną rękę” Toll collect zablokowany, Zezwolenia :/ Dwa tygodnie w Angli, proszenie się o pieniądze na paliwo. Tankowanie po 200l, ( potwierdzam słowa Konrada). Brak pieniędzy na parkingi. Cyt: „chciałeś bym zapłacił za parking bo na jedzeniu Ci zależało „ - także Panowie i Panie. Nie wierzymy w obietnice z portalu OLX oraz rozmowy telefonicznej z „szefostwem”.

Kierowca

Niestety to co piszą o firmie to prawda.Zeruja głównie na kierowcach którzy pracuja od 1-3 miesięcy. Dają wysokie stawki bo nie wiem czy ktoś by wytrzymał tam tydzień.

@Kierowca

Z jednej strony napisałeś, że firma żeruje na kierowcach, z drugiej, że oferuje wysokie stawki. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dlaczego uważasz, że ktoś miałby trudność wytrzymać w tej firmie?

@Marcin

Zatrudnij się... zobaczysz przy pierwszym tankowaniu;)

@Kierowca

Wiadomo , że dla złodzieja najlepsza karta paliwowa na własną rękę i drugi kierowca do konwoju żeby prowadził za rękę :) śmiechu warte a nie kierowca. Kupić zestawy za setki euro i i pokazać co się potrafi a nie wielki PAN kierowca. Pozdrawiam

Weteran
@STS

STS - z góry nazywacie kierowców złodziejami!!!! Gratuluje szacunku dla kierowców. Napotkałem Wasze samochody na parkingu, syczą powietrzem jak lokomotywa. Pozdrawiam

@Marcin

Wszystko jest już opisane. Możesz sobie przeczytać.

Korbi24
@Kierowca

Wysokie stawki... i długie oczekiwanie ...... Nie polecam...!!!

Kierowca

Wszystkie opinie tutaj są jak najbardziej trafne!!! Kłamstwo popychane kłamstwem. Samochody technicznie dają wiele do życzenia... szkoda słów by opisywać . Omijajcie szerokim łukiem. Nie polecam !!!

@Kierowca

Jeżeli zauważył Pan niezgodności w stanie technicznym naszego sprzętu to proszę napisać a nie rzucać pustych słów na wiatr. Wiem , najlepiej kupić nówkę szanownemu PANU kierowcy. Jeżeli został Pan okłamany to również proszę podsunąć kłamstwo które według Pana opini pod takie nazewnictwo właśnie podlega. Dokładnie wiem jak Pana trasa wyglądała i Pan również wie więc proszę nie obracać kota ogonem.

@STS

I tak ich nie naprawiacie,deska rozdzielcza świeci jak choinka.

@Kierowca

Strasznie ogólnikowo Pan to ujął... Przed a nawet po Pana kursie nie zgłaszał Pan jakichkolwiek niezgodności z zestawem. Pracował Pan praktycznie 1,5 tygodnia i z góry zakłada Pan , że czegoś nie naprawimy... I ja i Pan dobrze wie o co chodziło :) Życzę powodzenia. Jeżeli trzeba to napiszę Pana z imienia i nazwiska z dopiskiem OSTRZEGAM bo przecież nie zawsze tylko wina jest po stronie pracodawcy.

@STS

Pan ciągle kłamie nawet teraz odpowiadając na posty.Pan ma bardzo poważne objawy mitomanii.Proszę tego nie bagatelizawac i zacząć się leczyć.

Iwona

@DriverMAN, czy możesz rozwinąć swoją myśl? Twój wpis jest bardzo krótki i inne osoby mogą ocenić go jako mało wiarygodny. Twoja opinia o firmie STS LOGISTIC byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Niektórzy pracownicy mogą mieć trudność w jej zrozumieniu. Co rozumiesz poprzez stwierdzenie, że auta stoją bez zezwoleń?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie STS LOGISTIC SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
DriverMAN

Dziady dziady !!!! Nie płacą auta stoją bez zezwoleń,oszukiwanie na podstawach tak zwany kierowca w domu nie ma podstawy tylko w aucie :), Auta zamandatowane w Niemczech Stary dziad i syn tak samo !

Iwona

@anonymous, podawanie danych pozwalających zidentyfikować konkretnych pracowników jest niezgodne z regulaminem forum. Takie wpisy podlegają moderacji. Proszę Cię o informacje, które przydatne będą z punktu widzenia przyszłych kandydatów do pracy w firmie STS LOGISTIC. Czy firma oferuje od razu umowę o pracę czy umowę zlecenie na okres próbny?

Oh

Firma porazka tak zaklamanych ludzi nie widzialem

@Oh

Michał, Bronek i Marta już tak się w kłamstwie zatracili, że własnego cienia się boją. ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT.!

Paweł K.

Kłamstwo podpierane kłamstwem. To, że taka patologiczna firma może funkcjonować świadczy tylko o tym jak beznadziejne prawo mamy w kraju... Szefostwo oszukiwanie ma opracowane do perfekcji. Nie rób sobie krzywdy i nie zatrudniaj się tam!

@Paweł K.

Święta prawda. Trzymajcie się z daleka od oszustów! Okradli nas na 100000 PLN.

Iwona

@Chętny, czy jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? Może warto sprecyzować swoje pytania, wtedy inni użytkownicy łatwiej na nie odpowiedzą. Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Zawsze będą głosy zarówno pozytywne jak i negatywne. Najlepiej zadzwonić do firmy STS LOGISTIC i zapytać bezpośrednio.

Chętny

Siema to w końcu jak tam jest naprawdę ?? Bo słyszałem ze 10000 zł ?? I weekendy w domu!! Dzięki za szczera odpowiedz

Witek

Jeśli takie praktyki są faktycznie prowadzone to powinniście rozmawiać z szefostwem.

seventeen

Ogólnie firma porażka,cud że jeszcze istnieje,szefostwo kłamie w żywe oczy,tabor masakra i ciągle mają problemy finansowe. Czasami stoisz na parkingu bo nie mają kasy na paliwo,jazda z gabarytami bez zezwoleń to tam jest norma.Na niemczech kierowcy dostają punkty za jazdę bez zezwolenia i jeszcze jazda bez karty tam też jest mile widziana. ODRADZAAAAAAM

Iwona

@Koks, proszę opanuj negatywne emocje. Nie są one potrzebne nikomu z nas i nie wpływają pozytywnie na merytoryczność dyskusji o firmie STS LOGISTIC. Nie odpowiedziałeś na moje pytania. Czy wystarczająco długo pracowałeś, żeby móc w pełni ocenić tę firmę? Czasami w przypływie emocji, podejmujemy decyzję, których potem żałujemy. W przypadku pracy zawsze warto przeanalizować wszystkie za i przeciw zanim zdecydujemy się podjąć jakieś kroki.

Iwona

@Koks, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy kwestii finansowych i organizacyjnych w firmie STS LOGISTIC. Czy wystarczająco długo pracowałeś w tej firmie, żeby móc ją rzetelnie ocenić? Czasami firmy są zależnie od swoich kontrahentów. Może warto było zaproponować jakieś zmiany lub usprawnienia procesów? Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym?

Dawid

Może ktoś podpowie na jaką umowę można liczyć na początek?

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w STS LOGISTIC? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Tulipan

Koks a pracowałeś tam lub pracujesz ? Bo ja już tam pracuje trochę i nie proszę się o pieniądze , toll collecta wykupują mi gdzie chce a pracować trzeba jak wszędzie tylko u nich przynajmniej za bardzo dobre pieniądze w porównaniu do moich poprzedników a skoro tyle płaci a wiem , ze wszyscy maja tam nie mało to chyba nie taki dziad trans :). Wiem , ze paru poszło jakiś czas temu do Sachs Transu i wrócili spowrotem szybko czyli chyba nie ma najgorzej. Powodzonka

Koks

Tragedia. Tak jak ktoś napisał dziwne że takie dziad transy istnieją. O wszystko się prosisz. O pieniądze na toll collecta, na paliwo, bramki i o wypłatę też. Odradzam.

Mieszko

poprosze o informacje co tam sie dokladnie dzieje, bo chcialbym tam isc...

Robot
@Mieszko

Mieszko i jak pracujesz tam?

K

Za zadne skarby bym tam nie pracowal

J

STS ODRADZAM. firma omg nie zycze nikomu niema co pisac biuro tak zaklamane. Od szefa M.J. zainfekowane. Mowieniem nie prawdy. To. Ze dzialaja. To jakis zart

Zostaw merytoryczną opinię o STS LOGISTIC SP. Z O.O. - Rzuchów

• Jak się pracuje w STS LOGISTIC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy STS LOGISTIC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STS LOGISTIC SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

STS LOGISTIC SP. Z O.O.