Opinie o ADMAR BYGG AS w Oslo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ADMAR BYGG AS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ADMAR BYGG AS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADMAR BYGG AS w Oslo

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika RyHoo

29.02.2024 05:02

Byłem pracownikiem budowlanym.

RyHooikona wywiad

Napięta atmosfera w pracy, a finalnie moja ucieczka w nocy przez okno...

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

RyHooikona wywiad

W 2010 roku zarabiałem tam 3,5 tysiąca złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Niecały rok.

RyHooikona wywiad

Plusem były znajomości nawiązane wśród współpracowników, a także dobry sprzęt do pracy.

RyHooikona wywiad

Lista może być długa. Uważam, że największym minusem był stosunek przełożonego i jego brata do pracowników.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

RyHooikona wywiad

Przyjemna atmosfera panująca między współpracownikami to jedyne dobre wspomnienie, jakie zachowałem po tej pracy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

RyHooikona wywiad

Chyba nie mogę jej ocenić. Powiedziałbym, że brakowało jakiejkolwiek atmosfery.

RyHooikona wywiad

Sytuacja? Przy jednej realizacji, najpierw zrobione zostały podłogi i wylane posadzki na piętrze, a potem usunięto ścianki na parterze. Wynik? Powykrzywiana podłoga! Efekt? 500 złotych kary dla każdego pracownika, mimo iż decyzja o wyburzeniu ścianek należała do przełożonego, który zainkasował wyżej wymieniana kwotę... Inna sytuacja: pracownik, który uległ wypadkowi, zamiast trafić do szpitala, trafił do brata przełożonego i spędził tam dość długi czas, a później nigdy już go więcej nie widzieliśmy. Jeszcze inna sytuacja: praca odbywała się od poniedziałku do soboty, przez 12 godzin, ale do tego doliczyć trzeba dojazdy. Daje to około 14 godzin, za to samo wynagrodzenie...

RyHooikona wywiad

Nie. Myślę, że dość przykładów podałem w poprzedniej odpowiedzi.

RyHooikona wywiad

Nie wiem, jak to ująć... Brak mi po prostu słów.

Jak długo czekaliście na odzew z ADMAR BYGG AS? Oddzwaniają zawsze?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ADMAR BYGG AS?

RyHoo Nowy wpis

Od każdego zapytania trzy tygodnie :)

beret

Spoko pracodawca można się dogadać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie ADMAR BYGG AS? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Elżbieta

Ciężko w ostatnim czasie dowiedzieć się czegoś więcej z forum odnośnie pracy w ADMAR BYGG AS. Ktoś byłby tak miły i napisałby mi jakąś obszerniejszą opinię na ten temat? Czy polecacie pracę w tym miejscu?

@Elżbieta

Napiszę w najbardziej rozwinięty sposób, wyrazisty i mam nadzieję że zrozumiesz.... NIE!!!!!!

Czy można liczyć w ADMAR BYGG AS na prywatną opiekę medyczną?

RyHoo

Jasne, wszyscy słyszeliśmy o gościu który z solidnie uszkodzoną głową był u szefa w domu zamiast w szpitalu..

Kamil

Opisze ktoś jaki jest dress code w firmie?

Czy pracownicy ADMAR BYGG AS chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

RySiek

Co wieczor... :)

Szarik

@RyHoo rozumiem, czyli jak 27 dni pracy to pewnie niedziele wolne? Czy jak to wygląda?

Ile jest zmian w ADMAR BYGG AS?

RyHoo

Będzie jedna ale 12h+dojazd do pracy=14h. 14h x 27dni = 4500 pln Pozdrowienia dla szefostwa :)

Elżbieta
@RyHoo

Pewnie szefostwo się ucieszy z Twoich pozdrowień, mam taką nadzieję. A może napisałbyś coś więcej? Jak jest z zakwaterowaniem, czy firma pomaga je znaleźć i czy dojazd do pracy jest zwracany pracownikom. Z góry dziękuję za odpowiedź!

@Elżbieta

No cóż... co do dojazdów i zamieszkania to za moich czasów było tak... do domu szef stawiał (brawo Długi). Mieszkanie tez było od szefa (znowu brawo)....

Jedna, ale solidna :)

Hej! Jak tam atmosfera w firmie na ten moment ? Dobrze się pracuje ?

Księżniczka

Głupie gadanie.. Ja pracuje tam pół roku imam stawkę 8 tysięcy. Pokaż że potrafisz a Cie docenia.. Zaczynałem za 5.500 ale ogarniam dużo, trzeba umieć walczyć o swoje. Taka jest prawda..

Ryhoo
@Księżniczka

Chyba koron.... wątpie w to ze długi albo pajac dadzą wam więcej

Norbi

Tak dobrze się wam pracuje, że przestaliście zamieszczać swoje opinie o pracy?

Jak wyglądają aktualności firmy ADMAR BYGG AS? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Toldi

Siema. Ja pracowalem tam ponad 6 lat do 2013 roku. I do dzisiaj niedostalem papierow za prace a pracowalem niby legalnie. Firma powinna zmienic nazwe na admar kantuje wszystkich

Weronika

Zastanawia mnie @księżniczka, jakie to było stanowisko i czy wynagrodzenie, o którym piszesz były współmierne do warunków życia w Oslo. Nie od dziś wiadomo, że to bardzo drogi kraj dla Polaków. Jak było w takim razie w Twoim przypadku?

Mirek

Chciałbym skorzystać z ich oferty. Podpowiedzcie coś istotnego.

DAR

4000 tys to w polsce sie zarabia na bud na legalu a nie w Norwegii

DAR

4000 tys to w polsce sie zarabia na bud na legalu a nie w Norwegii

kamil

a i wlasnie nagorzej ze polaczki biora sie za szefow, i tak naprawde placa marne grosze swoim rodaka

zlotko

drogi kolego firma jest w 100% norweska tylko wlascicielem jest polak

Zostaw merytoryczną opinię o ADMAR BYGG AS - Oslo

• Jak się pracuje w ADMAR BYGG AS?

Zobacz opinie na temat firmy ADMAR BYGG AS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ADMAR BYGG AS