Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Czy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Bartek

Najlepsza brama jaką miałem jest stąd. Jest już u nas długo i w ogóle się nie niszczy.

Sandra
@Bartek

Ja też niedawno kupiłam furtkę i jest bardzo trwała, t

Dominik
@Bartek

Ich produkty wytrzymują każdą anomalię pogodową i są niezniszczalne. Teraz, po latach użytkowania, nie zdecydowałbym się na zakup żadnego innego ogrodzenia i bramy, niż od tej firmy. Najwyższa jakość na rynku!

Roman
@Dominik

Kupiłem z polecenia znajomych i także potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat produktów tej firmy. Są bardzo wysokiej jakości i nie mam co do tego żadnych wątpliwości.

Maja
@Roman

U nas też padło na bramę i ogrodzenie od Polbram, kiedy byliśmy w trakcie budowy domu. Jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni — nowoczesna, sprawna i estetyczna.

@Dominik

Potwierdzam, nie mogłem zdecydować się na lepszy zakup. Brama działa bez zarzutu, wszystko pięknie chodzi, bez zacinania się. Bardzo polecam, nie będziecie Państwo żałować!

Piotrek Nowy wpis
@Bartek

Najlepsza jaką miałeś czyli ile tych bram miałeś ,skoro piszesz że tą masz już długo . Najlepsze jest to jak pracodawca za pomocą mało inteligentnych ludzi. Sam sobie pisze komentarze

Czy firma Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Vito Nowy wpis

Żartujesz tu poklepia Cie po plecach i....powodzenia a jak się nie nadajesz to nara i następny i następny i jakość jest jaka jest.

Natalia Nowy wpis
@Vito

Czyli tak naprawdę powinni mieć spore wymagana jeśli o jakieś kompetencje czy doświadczenie chodzi, tak? A biorą ostatecznie każdego czy jak to bywa skoro piszesz o jakimś klepaniu po plecach za brak umiejętności? Współpracownicy wzajemnie mogą się uczyć, dzieje się tak?

(usunięte przez administratora) Jakość bram to oczywiście tragedia, zatrudnianie - różnie, zależy kto do jakiego działu trafi. Na pewno nie idźcie na produkcje, tam jest dramat. Ogólnie nie polecam.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Cześć. Ponad 2 lata temu szukali na stanowisko spawacza i widzę w archiwalnej ofercie, że dawali 5000 zł pensji. To jak na tamte czasy świetna pensja. Teraz, ile dają i jak często szukają do pracy? Bo z ostatnich opinii klientów widać, że dobrej jakości produkty mają, więc i pewnie wykwalifikowanych spawaczy zatrudniają bez problemów. Jak to wygląda?

Cyprian

Firma godna zaufania. Produkty wysokiej jakości i do tego świetna obsługa klienta. Szczerze polecam.

Olgierd
@Cyprian

Design bramy bardzo przypadł mi do gustu, dlatego zdecydowałem się na wymianę pozostałych części na te produkowane przez Polbram. Teraz działka jest solidnie ogrodzona i prezentuje się świetnie.

Wojtek

Bardzo polecam. Dobra obsługa klienta i szybka realizacja. Produkty wysokiej jakości

Olgierd
@Wojtek

Design bramy, jej wygląd i prezentacja na najwyższym poziomie! Długo szukałem nowoczesnego ogrodzenia i pozostałych do niej elementów - wreszcie znalazłem to tutaj!

Robert24

Pierwszy raz korzystałem z usług firmy Polbram i z pewnością nie ostatni. Świetny kontakt i bardzo wysoka jakość produktów. Super!

Konrad
@Robert24

Wysoka jakość, solidność wykonania i niskie ceny - wszystko, czego poszukuje klient, znajdzie w Polbram. To moje kolejne zakupy tutaj i uważam, że warto :)

Szymon
@Robert24

Produkty są na medal - po roku użytkowania, nie widzę żadnych zmian w wyglądzie czy funkcjonowaniu bramy. Nie straszne są jej zmiany pogodowe czy temperaturowe.

Eryk31

Dwa lata temu kupiłem bramę tej firmy. Jestem bardzo zadowolony, produkt jest wysokiej jakości i nic się z nim nie dzieje.

@Eryk31

Zgadzam się z Twoją opinią - dobre jakościowo produkty. Można na nich polegać, nic się nie psuje, nie widać po nich także upływającego czasu.

@Eryk31

Bramy od nich są niezniszczalne :) Mam dwie od kilku lat i jestem naprawdę zadowolony. Zero jakichkolwiek śladów użytkowania.

@Eryk31

Też mam bramę, teraz dokupuję do niej ogrodzenie w tym samym stylu. Bardzo dobra jakość.

Iza
@Romek

Super i dobrze, że produkt jest dobry jakościowo. Jak w ogóle oceniasz obsługę? Jest uprzejma?

Polbram daje szansę nawet osobom młodym, bez doświadczenia. Zawsze można się przecież wszystkiego nauczyć, a jest od kogo.

Samanta
@pracownik

Zgadzam się z opinią, sama jestem idealnym przykładem - nie miałam dużego doświadczenia, kiedy dostałam pracę. Teraz po czasie jestem bardzo zadowolona z szansy, którą dostałam.

żaneta

jak brama to tylko od polbramu. 10/10

Sara
@żaneta

Świetnie działają, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. Mam dwie, obie działają bez zarzutu.

Janek01

Bardzo fajna firma, jak najbardziej godna polecenia!

Emilia
@Janek01

Ja poleciłam produkty tej firmy wszystkim moim znajomym, którzy akurat byli na etapie budowy domu. Każda osoba była zachwycona wykonaniem i funkcjonalnością zakupionych produktów.

Darek

Z czystym sercem polecam produkty firmy Polbram. Bardzo dobrze wykonane ze zwróceniem uwagi na najmniejsze szczegóły. Świetnie wyglądają i dodają uroku otoczeniu. Wysoka jakość za niską cenę.

Joanna
@Darek

Szukałam nowoczesnego i dobrze wykonanego ogrodzenia, które będzie pasowało idealnie do bramy. W Polbram mają bardzo duży wybór widać, że korzystają z najlepszych możliwych materiałów.

Konrad

Świetna firma! Wspaniale dba o pracowników, zarobki są bardzo atrakcyjne, a ludzie wspaniali.

Krysia
@Konrad

Fajna, rozwojowa, ciekawa praca. Ludzie bardzo przyjaźni i pomocni. Zdecydowanie nie mam nic do zarzucenia.

Inwestor

Odradzam produkty tej firmy. Słupy bramy wykonane z cienkich profili wyginają się pod obciążeniem . Reklamowałem to . (usunięte przez administratora)stwierdziło że za mocno brama się otworzyła. Po prostu ścianki 2 minimetry są va cienkie tłuku.

Znawca
@Inwestor

1.1 mm z lakierem i ocynkiem a towar surowy czasami ponad rok dojrzewa pod słoneczkiem

Aga
@Inwestor

A mi się ich wszystkie produkty świetnie sprawdziły i mam je już bardzo długi czas. Nic się z nimi nie działo i wyglądają nadal jak nowe.

Piotrek
@Inwestor

Ja uwielbiam ich produkty. Od lat mi się sprawdzają i nigdy nie miałem powodu do narzekania na nie.

Hania
@Aga

Ja też potwierdzam tę opinię. Ogrodzenie od wielu lat trzyma się bez zastrzeżeń i świetnie spełnia swoją funkcję. Mam zamiar zakupić też bramę i furtkę.

Spark

Jeśli chodzi o jakość ogrodzeń, to firma trzyma naprawdę wysoki poziom przy wszystkich modelach swoich ogrodzeń. W moim przypadku jest ono wykorzystywane już od 5 lat i nadal nawet drzwiczki chodzą jak nowe i nie ma problemu z zawiasami, czy samym zamknięciem, jak to czasami bywa.

@Spark

Sam mam od nich ogrodzenie i bramę od 2 lat, od kiedy zakończyliśmy budowę domu. Od początku nie mieliśmy żadnych problemów z tymi produktami. Po czasie wyglądają one nadal świetnie i co ważne, funkcjonują tak samo, jak na początku.

@Spark

Produkty są rewelacyjnej jakości, naprawdę. Sprawdzają mi się od ponad roku i nie widzę żadnej różnicy od początku ich użytkowania.

Verva

Witam, jestem po rozmowach kwalifikacyjnych. Polecam! Atmosfera podczas rozmowy naprawdę rewelka- była zarówno merytoryczna, sprawdzająca wiedzę, jak również poznawcza. Serdecznie pozdrawiam!

Ignacy
@Verva

Też polecam - bardzo profesjonalna i sprawnie przeprowadzona rozmowa. Czekam teraz na wiadomość, że zaczynam pracę!

Wiktor

Bardzo polecam pracę w tym miejscu. Docenianie pracownika, to bardzo ważna kwestia w dzisiejszych czasach, podobnie jak uczciwa pensja za dobrze wykonywaną pracę. Jestem zadowolony i polecam aplikować w rekrutacji.

Katolik
@Wiktor

Maskara

xyz
@Katolik

Dlaczego jak to mowisz "masakra"? Przełożony nie szanuje ludzi czy o co chodzi?

Katolik

Uwaga, szukają zastępcy oszołoma do dzialu exportu... dla odwaznych i majacuych duzo czasu:-)

sami
@Katolik

dlaczego dla odważnych ? aż tak źle? napisz coś więcej pls .

xyz
@sami

Dlaczego jak to mowisz "masakra"? Przełożony nie szanuje ludzi czy o co chodzi?

Marcin Smoła

Firma jak najbardziej godna polecenia, solidne wykonanie, duży wybór jeśli chodzi o styl co jest dużym plusem, dostawa dobrze zabezpieczona, a do tego szybki montaż.

@Marcin Smoła

Produkty bardzo wysokiej jakości, dobrze zabezpieczone przed korozją i innymi zniszczeniami. Uważam, że to najlepsze, tego typu artykuły na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. - Pułtusk

• Jak się pracuje w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.