Opinie o STILL POLSKA w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie STILL POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w STILL POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż wózków magazynowych i wyposażenia magazynu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STILL POLSKA w Poznań

PIKO

Umowa o prace na czas nieokreślony, oczywiście z 3 miesięcznym okresem próbnym

stel
@PIKO

Ile się czeka na rozmowe od wysłania cv na technika czy wogóle sie odzywają i w jakim czasie po wysłaniu cv?

jur

10 lat temu firma marzeń i z super załogą. dzisiaj banda nieudaczników i nic więcej. brak kompetencji przełożonych i jakiejkolwiek odpowiedzialności w podejmowaniu decyzji i kierowaniu ludźmi.

Frendzel

Jako technik dostaniesz 2500 netto i będą cie o...ć że robisz nadgodziny .A Pani kierownik będzie ci wmawiał że jesteś Deb..m

PH still

Firma gdzie duzo obiecuja a malo dotrzymoja co obiecane. .... Szkoda wysylac cv i szkoda czasu na rozmowe kwalifikacyjna ... Po za tym duzo osob sie z tej firmy zwalnia.

pawlik
@PH still

A jak wygląda wynagrodzenie na technika?

Kindly help me

Dear Madam Kindly advice me what I do for work permit job Thanks Sanjay Datta UAE +971-506246332 Honored Sir Help me find any appropriate positions, please. If you provide me a job, I'd like to come over with a visit visa. I need your offer Later for visa application I am fully committed to working with your organization. kindly assist me, I appreciate you Yours sincerely Sanjay Datta UAE Honored Sir/Madam It was great getting to know you. Please get in touch with the client for a later offer and a work permit based on my resume and previous experience as a storekeeper/accountant. In Abu Dhabi, United Arab Emirates, I submitted an application. You can either submit all required papers on your own for the Ambassy Interview or myself use VSF Global for Visa Application Center. Dealing with United Arab Emirates for the past ten years I hold a Bachelor of Commerce (B.com Graduate 1984 from Calcutta University and a one-year trade diploma in front office operation & hotel accounting (IHMCTAN) in India, where I work as a storekeeper/finance administrator. 20 years' experience as an accountant I'm ready to go right away. Could you please assist me I currently don't have anyone besides you. Regards and thanks Sanjay Datta United Arab Emirates +971-506246332 Watsup-0588314249

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
pracus

praca jak praca -

Julita

@Renti dlaczego Twoja opinia o firmie jest negatywna? Chodzi o warunki płacowe, podejście do pracownika, atmosferę w zespole? Może znajdą się też jakieś plusy? Takie szczere, rozbudowane opinie dotyczące pracodawcy napisane przez byłego lub obecnego pracownika wiele wnoszą dla osób które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Bartlokcz

Czy ktoś orientuje się na temat pracy PH? Jakie samochody na jakie wynagrodzenie można liczyć? Ogólne informacje mile widziane :) Pozdrawiam ;)

Witek

Dobra firma trzyma pewne standardy i niestety nie każdy tu się utrzyma w pracy!!

bezsens praca w still

Robią wszystko żeby ludziom mniej płacić, co chwile reorganizują prace i kadrę zarządzająca. Kto mądrzejszy już się zwolnił i cieszy się świętym spokojem... Ja pójdziesz po podwyżkę dostaniesz wypowiedzenie także nie polecam bo próbują wmówić że nic nie jesteś wart jak Cię przyjmują

Renti

Zanim podejmiecie tam pracę lub coś kupicie od tej firmy zastanówcie się 2 x

despota

Totalny chaos w firmie nikt nic nie wie nic nikomu się nie chce

ABC

Nie polecam

Simon
@ABC

Super, bardzo konkretna wypowiedź...:/

pancerkraft

Praca dno i taczka gruzu zmieniają ludzi jak rękawiczki wszystko po znajomości .:( Zarówno poznań jak i warszawa Gdańsk ok

Stanowczo odradzam (usunięte przez administratora) i konfidencja dawanie (usunięte przez administratora) za stanowiska nie dajesz nie ma rozwoju

Arek

Wszystka robota na wczoraj . Totalna olewka na wszystko i każdy kryje swoją (usunięte przez administratora)

Zenek

Mobbing jak nie wiem co dają kasę za milczenie po wypierdzieleniu Cię bezpodstawnie z pracy

Maniek

Wyrzucają dobrych ludzi za to że są dobrzy bez żadnej podstawy . Żegnają Cię słowami dawaj telefon laptop i wypie...al za bramę .

Grzesiek

Czy tak dobrze się tu pracuje i nikt nie pisze?

Dawid

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Kris

Hej Czy mógł by ktoś napisać o warunkach zatrudnienia jako pH w.w firmie Jakie auto ? Jak wyglądają szkolenia, ilu jest pH na dany region jakie prowizje ? Progi prowizyjne ? Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o STILL POLSKA - Poznań

• Jak się pracuje w STILL POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy STILL POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STILL POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STILL POLSKA?

Kandydaci do pracy w STILL POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STILL POLSKA