Sunrise System sp. z o.o.

Opinie o Sunrise System sp. z o.o.

Zzz

Czy mógłbym prosić o informację, w jakim czasie można spodziewać się odpowiedzi po wysłaniu aplikacji ?( przy założeniu pozytywnego rozpatrzenia ) .

@Zzz

Pytanie, które zadałeś z pewnością nurtuje także wielu potencjalnych kandydatów. Czy zasięgnąłeś informacji od działu HR w Sunrise System? Jeśli nie, być może warto to rozważyć? Gdy już znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie, proszę, podziel się zdobytymi informacjami z użytkownikami forum.

BB
@Alicja

Po wysłaniu CV dzwonili po jakiś 3-4 dniach z zaproszeniem na rozmowę, kolejny etap to rozmowa kwalifikacyjna jeżeli przejdziesz ją pozytywnie to jest drugi etap assesment center czyli przychodzisz poznać swoje miejsce pracy i współpracowników, masz kilka zadań do wykonania. Jeżeli przejdziesz 2 etap to poinformują telefonicznie.

@BB

Dziękuje za opis procesu rekrutacji w tym miejscu pracy. Czy wypowiadasz się na podstawie własnych doświadczeń? Jeżeli tak, powiedz nam, jakiego rodzaju zadania otrzymuje kandydat na rozmowie kwalifikacyjnej?

Alicja

@Yolo, być może atmosfera uległa znacznej poprawie? Wiadomo Ci coś na ten temat? W końcu atmosferę tworzą pracownicy zatem jest ona zmienna i zależy od ludzi. @BB, gratulacje! Koniecznie napisz nam jak przebiegał proces rekrutacji w firmie. Można przeczytać na ten temat różne opinie jednak warto poznać każdy punkt widzenia.

XXXxxxXXX

Czy ktoś tu z obecnych brał udział w 2 etapie rekrutacji w Bydgoszczy na stanowisko opiekuna klienta? Interesuje mnie czy czekają na ostatni dzień,żeby powiadomić o rezultacie tzn.zatrudnieniu czy zdarza się szybciej.

BB
@XXXxxxXXX

U mnie zadzwonili tego samego dnia, że jestem przyjęta (ale podobno to rzadkość).

Alicja

@Jagoo, od czasu Twojego wpisu minęło kilka tygodni. Czy wobec tego powiesz nam, czy jesteś już pracownikiem firmy? Udało Ci się podjąć zatrudnienie w Sunrise Systemie? A może nadal się wahasz? Koniecznie podziel się z nami swoją opinią. Czekamy na Twoją odpowiedź.

Jagoo
@Alicja

Wysłałam dokumenty aplikacyjne jednak bez odpowiedzi :( zatrudnienie znalazłam w innej firmie ;)

Copywriter

Podobnie jak u innych, w moim przypadku firma także wykazała całkowity brak szacunku. Po Assessment Center (czyli po kilku godzinach pisania tekstów, robienia testów i wypełnianiu ankiet) potencjalny kandydat udaje się na rozmowę z rekruterką, która mówi, że niezależnie od wyniku zostanie się o nim poinformowanym - podaje nawet dzień tygodnia w którym należy się spodziewać informacji. W moim przypadku była to totalna bzdura. Brak jakiejkolwiek informacji i brak odpowiedzi na wysłany przeze mnie email.

Dotychczasowe doświadczenie Czy zadania sprawiły problem? Które najtrudniejsze? Twoje mocne strony. Największe osiągnięcie. Twoje dwie wady.

Jagoo

Hej! Firma wydaje się być sympatyczna, ma ciekawa stronę i humorystyczne podejście, sama chętnie bym się tam zatrudniła! Czy istnieje szansa dla osób (jeszcze) bez doświadczenia w marketingu ale z pomysłem i chętniej do pracy w tej branży? ???? Pozdrawiam!

Alicja

@Majkel Dżekson z puszki pepsi, dziękuje za informacje. Twoja opinia z pewnością pomoże osobom, które planują podjąć zatrudnienie w Sunrise System. Czy powiesz nam coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Jeśli tak, jakiego rodzaju są to szkolenia? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Majkel Dżekson z puszki pepsi

Pracuje w firmie stosunkowo krótko, ale bardzo przyjemnie. Kultura pracy jest na poziomie bo klienci biznesowi, dogodne warunki finansowe rówież są więc jeżeli ma się predyspozycje do pracy i jest się nastawiony pozytywnie do ludzi to na prawde mozna fajnie zarobić, przy okazji zgarnąć duże pokłady cennej wiedzy na przyszłość ;)

Alicja

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @Radek? @Radek, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? Co poza atmosferą i benefitami (wspomniałeś o tym zatem zakładam, że jest to dla Ciebie ważne) jest istotnym aspektem warunkującym podjęcie zatrudnienia w danym miejscu? @amam, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jak wygląda aktualna sytuacja w tym miejscu pracy?

Luidzi

Każdy odchodzi z pracy bo znalazł lepszą lub był złym pracownikiem i musiał odejść, takie są ewentualności .

amam
@Luidzi

Jest jeszcze wiele innych opcji jak zwolnienia grupowe wynikające z problemów finansowych lub reorganizacji firmy. Nie wszystko jest takie proste.

Radek

Jaka atmosfera w firmie? Czy socjal jakiś macie?

Dominika

Witam, Mam pytanie o to, czy Sunrise System sp. z o. o. zatrudnia zdalnych copywriterów? Proszę o odpowiedź. Łączę wyrazy szacunku.

Laura

Czy tak dobrze się pracuje, że nikomu nie che się pisać?

Waldi

Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca!!

Luq
@Waldi

Niesamowite! Skąd masz takie informacje i czym sa poparte ?

copywriter

Zatrudniają zdalnych copywriterów?

Alicja

@Andre masz zamiar aplikować do firmy Sunrise System? Jeśli tak to koniecznie daj znać jak poszło i jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Zajrzyj też koniecznie na stronę tej firmy: https://kariera.sunrisesystem.pl/wedlug-pracownikow.html?_ga=2.95197727.2014232061.1526996641-500743834.1526996641 Znajdziesz tutaj opinie zatrudnionych pracowników. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie dobra wskazówka.

Andre

Referent w Dziale Finansowo- Administracyjnym - jakieś opinie o tym stanowisku?

Alicja

Aktualnie na stronie internetowej firmy jest rekrutacja na stanowisko "Marketing Ninja". Brzmi to dość humorystycznie, można więc to sugerować, że atmosfera w firmie nie jest bardzo sztywna i formalna. Jak wygląda taka rekrutacja?

Alicja

@mnbvcxz, każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na forum i dobrze, że robią to też ludzie zadowoleni, bo tacy zwykle nie zostawiają na takich stronach nic. Dobrze byłoby jednak, żeby @ktoś tam, dokładniej opisał skąd wynika taka opinia, może uda się uzyskać taką odpowiedź?

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej kilka lat temu, zrezygnowałam z 2 etapu, bo miał byc jakiś test z historii, matematyki itp. sprawdzający wiedze ogóną pracownika. A na 1 etapie wymagane były wszystkie dokumenty potwierdzajace doświadczenie zawodowe i edukację, w tym ... świadectwo ocen z L.O... staroświecka metoda rekrutacji, oceny potencjalnego pracownika i dziwna atmosfera.

Witam, czy ktoś możecie przybliżyć specyfikę stanowiska Specjalista ds. relacji z klientem? Oferta jest trochę chaotyczna, ponieważ wydaje sie być typowo administracyjna (wymagania +zakres), ale jednak trochę związane ze sprzedażą (mam nadzieję że nie typu call center :) ) . Zastanawiam się nad aplikowaniem. Z góry dziękuję.

Stanley
@anonymous

W tej pracy telefony to podstawa :) wszystko co wiąże się z obsługą klienta oznacza telefony.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunrise System sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Sunrise System sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunrise System sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunrise System sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 18 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunrise System sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sunrise System sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunrise System sp. z o.o.