Opinie o Kubutex w Trzebownisko

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kubutex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kubutex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubutex w Trzebownisko

Ryszard Nowy wpis

Trudno jest znaleźć informacje o firmie, to dość nietypowe bo w tej branży reklama jest potrzebna

6 Nowy wpis

z tego co widze anonim wygląda na to że firma chyba działa, natomaist faktycznie nie maja żadnej oficjalnej strony, ale na różnych portalach ogłoszeniowych można ja znaleźć. Więc sytuacja powiem szczerze jest że tak powiem palcem po wodzie pisana...

anonimowy Nowy wpis

z tego co mi wiadomo to firma będzie po kolei sądzona przez firmy!! podawana do windykacji itd... Jeden z "kierowników" robi sobie jaja na całego... z resztą Panie [usunięte przez moderatora]. proponuje spojrzec sobie na liste długów wierzytelności- zapomniał Pan o swojej pozycji tam?? chyba mówi samo za się?

Jakub R Nowy wpis

Tak można pisać, Jak rozpocznie się prace i później się ucieka bo tylko kasa się należy za nieskończoną robotę, stawia się warunki i zastrasza bez podstaw.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kubutex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

do wszystkich starajacych sie o prace w kubutexie. firma prowadzona jest nieudolnie, ciagle maja problemy z pieniedzmi, wyplata u nich to swieto, a jesli juz to tylko czesciowa. szef i jego pomocnik nie maja pojecia o budowlance, co odbija sie na jakosci wykonywanej pracy. podsumowujac - nie polecilbym tej firmy jako zleceniodawca, tym bardziej jako byly pracownik wszystkie pozytywne komentarze na ich temat jak latwo sie domyslic, pisane sa przez nich samych

Ludzie gość jest spoko tylko jak ktoś nie nadąża z tempem robót to sorki. W pracy niema czasu na obijanie się ja pracowałem 2 lata i byłem zadowolony owszem zdarzały się obsuwy z płatnością ale to każdy tak ma trochę wyrozumiałości. Jeśli zastanawiasz się dla czego dalej tam nie pracuje to sytuacja zdrowotna mnie do tego zmusiła. Ale na tą firmę nie moge powiedzieć złego słowa są dobre i złe dni jak każdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kubutex - Trzebownisko

Kubutex