kubutex

Trzebownisko

Opinie o kubutex

Były pracownik 2011-04-12 08:29:24
Ludzie gość jest spoko tylko jak ktoś nie nadąża z tempem robót to sorki. W pracy niema czasu na obijanie się ja pracowałem 2 lata i byłem zadowolony owszem zdarzały się obsuwy z płatnością ale to każdy tak ma trochę wyrozumiałości. Jeśli zastanawiasz się dla czego dalej tam nie pracuje to sytuacja zdrowotna mnie do tego zmusiła. Ale na tą firmę nie moge powiedzieć złego słowa są dobre i złe dni jak każdy.
anonim 2011-08-13 07:29:45
do wszystkich starajacych sie o prace w kubutexie. firma prowadzona jest nieudolnie, ciagle maja problemy z pieniedzmi, wyplata u nich to swieto, a jesli juz to tylko czesciowa. szef i jego pomocnik nie maja pojecia o budowlance, co odbija sie na jakosci wykonywanej pracy. podsumowujac - nie polecilbym tej firmy jako zleceniodawca, tym bardziej jako byly pracownik wszystkie pozytywne komentarze na ich temat jak latwo sie domyslic, pisane sa przez nich samych
Jakub R 2011-10-04 08:54:23
Tak można pisać, Jak rozpocznie się prace i później się ucieka bo tylko kasa się należy za nieskończoną robotę, stawia się warunki i zastrasza bez podstaw.
anonimowy 2011-10-14 22:12:31
z tego co mi wiadomo to firma będzie po kolei sądzona przez firmy!! podawana do windykacji itd... Jeden z "kierowników" robi sobie jaja na całego... z resztą Panie [usunięte przez moderatora]. proponuje spojrzec sobie na liste długów wierzytelności- zapomniał Pan o swojej pozycji tam?? chyba mówi samo za się?
6 2016-04-20 17:15:31
z tego co widze anonim wygląda na to że firma chyba działa, natomaist faktycznie nie maja żadnej oficjalnej strony, ale na różnych portalach ogłoszeniowych można ja znaleźć. Więc sytuacja powiem szczerze jest że tak powiem palcem po wodzie pisana...
Zostaw swoją opinię o kubutex - Trzebownisko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kubutex