Opinie o Dom Lodów Barton

Aktualność
Witajcie,

W związku z licznymi komentarzami jakie pojawiają się na temat naszej lodziarni, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl i włączyć się do konwersacji.
Nasza firma istnieje już 50 lat. Od zawsze charakteryzuje nas dbałość o wysoką jakość i praca na naturalnych produktach. Nie przerwanie od lat produkujemy rzemieślniczo lody według własnych receptur. Od samego początku działalności, Naszą ideą było zadowolić każdego klienta z osobna. Tak więc klient i jakość była i jest na pierwszym miejscu.

Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją, dla których gastronomia to to, w czym odnajdują się najbardziej.

Osoby, które są zainteresowane pracą u nas zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji: rekrutacja.gastronomia50@gmail.com

Serdecznie pozdrawiamy
daria93

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Bartonie. Zgrany zespół, miła atmosfera :) Przed przystąpieniem do pracy jest stosowne szkolenie, także wszystko jest na wstępie bardzo dobrze wyjaśnione, pokazane. Grafik elastyczny, zawsze zostają uwzględniane prośby o dni wolne. Polecam !

Łukasz 173

Pracuje w Bartonie 2 lata. Miła atmosfera i życzliwi pracownicy. Grafik elastyczny, zawsze zostają uwzględnione moje prośby o dni wolne. Wypłata zawsze na czas. Pani Barton zwraca uwagę jak to zawsze robi właściciel. Oczywistym jest, ze jeśli wszystko zostaje dobrze posprzątane i każdy dba o dobro lokalu, to szefostwo niczego sie nie czepia. Grunt aby każdy wywiązywał sie ze swoich obowiązków to i szefostwo dobrze traktuje pracowników.

W internecie znalazłam informację, że firma jest tymczasowo zamknięta. Czy jest to lodziarnia, która otwierana jest tylko w sezonie? Jeśli tak, to kiedy można spodziewać się otwarcia? Firma posiada stałych sezonowych pracowników, czy co roku są jakieś rekrutacje? :))

Nowy wpis

Obecnie posiadamy dwa sezonowe lokale. Otwierane są zazwyczaj na przełomie marca i kwietnia . Co roku prowadzimy właśnie w tym okresie rekrutację.

Ja tam nie narzekam na pracę w Bartonie, trzeba się przykładać do tego co się robi i tyle. Normalne, że jak robi się coś źle to zwrócą uwagę, wszędzie tak jest ;) Także proponuję nie dramatyzować tylko wziąć się w garść :)

Antoni

Ja też uważam że robota to nie miejsce na dramaty. Jak się ma dobrą wydajność to są premie uznaniowe? Można tak dorobić kilka stówek?

Peta Nowy wpis
@Antoni

Nie ma żadnych premii, jak dobrze pracujesz jest git bez komentarza. Jak źle to jest marudzenie. Szefostwo ciężkie ale da się przyzwyczaić.

Praca nie taka zła jak wszyscy piszą. Trzeba się uwijać ale..... do przeżycia. Najważniejsze to przykładać się do tego co się robi i tyle.

Elżbieta Nowy wpis

czy takie przykładanie sie do pracy jest chociaz dobrze nagradzane? bo wiadomo ze narzekaja najwiecej ci co nie chca pracowac wiec i na premie nie maja co liczyc, ale co z tymi co sie przykladaja? szefostwo to widzi i nagradza?

Aktualność
Witajcie,

Serdecznie pozdrawiamy
baristka

Praca w porządku, jak na razie nie narzekam. Wynagrodzenie też dobre, więc jestem zadowolona z pracy.

Karola

Praca w Bartonie nie jest taka zła jak wszyscy piszą. Jeżeli wykazuje się chociaż odrobinę zaangażowania w to co się robi to nie ma problemu.

Niedawno zatrudniłam się w Bartonie i do tej pory nie było żadnych problemów. Jak dobrze wykonuje się swoją prace to szefostwo nie zwraca uwagi bo po prostu nie ma się do czego przyczepić. Czytając niektóre komentarze........ niektórych trochę chyba ponosi wyobraźnia ..... Proponuje nie sugerować się w 100% wszystkimi komentarzami bo ewidentnie są przesadzone, ja jakoś daję radę :)

daria93

Natalka

Dla mnie wszystko super, chociaż pragnę się rozwijać w innych klimatach niż gastronomia, stad pracowałam tylko podczas wakacji. Ale praca na wakacje super opcja dla tych co chcą dorobić ;)

Iza

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Bartonie podczas wakacji. Czytając komentarze zastanawiam się skąd takie pomysły, skoro jest elastyczny grafik, szkolenia i dobry kontakt z szefostwem. Jedyny minus to godziny pracy, chociaż wiadome to było od samego początku. W końcu gastro to gastro ????????

GalAnomim

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy. (usunięte przez administratora) Praca sama w sobie nie jest najgorsza, zespół bardzo zgrany(usunięte przez administratora)Nie raz wyrażała swoją opinie na temat wyglądu koleżanek. Nigdy nie słyszałem żadnej pochwały, nawet jeśli utargi były bardzo wysokie. Nie raz pomimo podawania wcześniej dyspozycyjności , dostawałem zlecenie w dzień w ktorym miałem inne plany, na co menagerka tłumaczyła sie ze nie dopatrzyla czy zapomniała i sam musiałem szukać zastępstwa. Nieprofesjonalne podejscie. Szkoda nerwów na coś takiego.

Łukasz 173

Nowyuzytkownik

Odradzam całkowicie pracę w tej firmie, brak szkolenia, męczące telefony do właścicielki, jeżeli popełnisz błąd możesz pożegnać się z pracą:) To jak traktuje się ludzi w tej firmie jest absurdalne.

Weteran
@Nowyuzytkownik

Widzę, że się tam nie zmieniło (pracowałem tam 2 lata temu).

D.

Było wiele pozytywnych aspektów pracy w Bartonie takich jak elastyczny grafik, wypłata zawsze na czas czy umowa od pierwszego dnia pracy, jednak negatywy znacznie zaważyły na zwolnieniu się. Co sobotę 12 godzinne zmiany, będąc samemu i mając do ogarnięcia cały lokal. Sporadyczne „Odwiedziny” managerki akurat w najbardziej pracowite dni, co dodawało 2x więcej stresu, przez jej zbędne uwagi o najmniejsze szczegóły, tak aby „o coś się przyczepić”. Brak porządnego szkolenia wstępnego, a później czepianie się, że robi się coś nie tak jak powinno. Brak jakiegokolwiek wynagrodzenia za nasz prywatny czas poświęcony na sprzątanie i rozliczanie nawet do 40 minut po zamknięciu lokalu! Polecam maksymalnie na wakacje, kiedy obłożenie pracowników jest większe, jednak na dłuższy okres czasu odradzam.

Maja
@D.

Serio sprzątałaś tam za darmo?! Wybacz, ale w życiu nie zgodziłabym się na coś takiego.

I

Pracuje w Bartonie ponad 3 lata - jestem bardzo zadowolona . Jest miła atmosfera , dobry warunki pracy , możliwość rozwoju .

Inga
@I

Zwłaszcza „możliwość rozwoju”

A.

Praca nie tyle męcząca fizycznie (usunięte przez administratora). Zero sympatii(usunięte przez administratora). Uwagi dotyczące wyglądu też nie raz były bardzo dotkliwe, nie chodzi o ubiór a o rzeczy na które wpływu nie mamy.:)

A.
@A.

Nie wiem czymówimsz o tej samej firmie, pracuję tu ponad 2 lata i nie spotkałam się z takimi cyrkami jak te opisywane w komentarzy . Szkoda ze taki nierozsądny słowa nie zachęcają do naprawdę fajnej pracy

@A.

Super, że się wypowiedziałaś i napisałaś jak z Twojej perspektywy wygląda sytuacja. Skoro pracujesz w firmie już ponad 2 lata to na pewno jesteś w stanie udzielić trochę więcej informacje odnośnie pracy w tym miejscu. Czy możesz napisać coś o np. wynagrodzeniu, atmosferze pracy lub zakresie obowiązków? Byłoby świetnie.

Maja
@A.

Chyba Ty mówisz o innej firmie. (usunięte przez administratora) Bardzo długo tam pracowałam, bo dziewczyny były świetne, (usunięte przez administratora)Do mnie nigdy nie mówiła nic bezpośrednio, ale tylko dlatego, że długo tam pracowałam i wiedziałam jak trzeba się przy niej zachowywać. Nie zliczę ile razy widziałam jak ktoś płacze na zapleczu, ale jak wcześniej wspomniałam, wspierałyśmy się z dziewczynami. Pretensje o mały utarg słyszałam ciagle. Nie wiem czego szefowa się spodziewała, skoro nie miałyśmy żadnej prowizji od sprzedaży czy jakichkolwiek dodatków. Każdy się starał jak mógł, ale słysząc pretensje z każdej strony to się odechciewa.

I
@Maja

To czemu „bardzo długo tam pracowała” jak jest tal złe ?

Julia

Pracowała rok temu w Bartonie i jeżeli nic się nie zmieniło to praca jest ok. Elastyczny grafik , wypłaty zawsze na czas . Polecam !

Iza

Napiszcie proszę coś więcej. Skąd wzięła się taka ocena pracy z Waszej strony? Może jednak są jakieś plusy? Przybliżcie temat bo inni użytkownicy forum na pewno także są ciekawi co i jak tam wygląda.

oszukana

Miałam okazje pracowac w domu lodow Barton. Bylam tam na dniu probnym. Podczas tych kilku godzin spedzonych w tym miejscu zrobilam najwiecej sposrod tam obecnych. (usunięte przez administratora)

Kara

Pracuję od maja więc stosunkowo niedawno, ale nie narzekam. Dziewczyny w pracy bardzo ok bez problemu się dogadujemy. Umowę dostałam od razu po pierwszym dniu. Szefową widziałam ze dwa razy. Mam nadzieję, że się nie rozczaruję i zostanę tu na dłużej.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Lodów Barton - Wrocław

• Jak się pracuje w Dom Lodów Barton?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Lodów Barton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Lodów Barton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dom Lodów Barton?

Kandydaci do pracy w Dom Lodów Barton napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.