Panek Car Sharing (Panek S.A.)

4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o PANEK S.A.

Marcin Nowy wpis

Pracuje na centrali na umowie zlecenie jako student i było ostatnio sporo zmian ale jest ok i fajnie się pracuje, plus za pracę zdalną

NX Nowy wpis

Na kontrolera finansowego planuję się zgłosić, jest teraz wystawiona taka właśnie oferta. ciekaw byłbym najpierw waszej opinii względem współpracy i atmosfery na dziale. liczę na dłuższe zatrudnienie.

praca Nowy wpis

Z tego co widzę to firma przechodzi restrukturyzację. ponoć jakieś nieprawidłowości. Brak odpowiedzi o wyniku rekrutacji. Raczej można spodziewać się niskich zarobków.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

PANEK S.A. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Pracownik Infolinii

Rozmowa rekrutacyjna była z Kierownikiem Infolinii i Dyrektorem. Bardzo miła i sympatyczna, ale niestety płaca niska jak na infolinię 24/7/365. 2500 netto + premie

Skąd dowiedziałem się o ogłoszeniu? Co wiem o firmie? Dlaczego nie pracuję w poprzedniej firmie? Od kiedy mogę zacząć pracę?

HA

Chce zadzwonić w sprawie stanowiska Specjalista ds. Obsługi Klienta CarSharing, co w 2022 tutaj ogłaszali, zapytać czy nic się nie zwolniło. Może tu ktoś się orientuje ? Jak coś to ilu lat doświadczenia wymagają od kandydatów? Ciekawe; czy się nadaje w ogóle

Jan

Pracowałem na lotnisku pół roku temu i dobrze to się łączyło z moim grafikiem na studiach

EL
@Jan

Też studiuję teraz, czyli to dobre miejsce dla osób, które jeszcze się uczą? Jaką stawkę na umowę zlecenie można teraz dostać? W kwestii grafiku byli w pełni elastyczni? Bo w mojej obecnej pracy zdarza się, że przerzucają godziny na ostatnią chwilę i jest dużo zmian z dnia na dzień, a to mi nie pasuje ze względu na studia. Tutaj nie ma takich sytuacji?

BI

Specjalista ds. Obsługi Klienta CarSharing to wciąż dostaje zlecenie jak w listopadzie? W 2022 taka oferta była i nadal wisi w sumie, bo widzę. No i tam było podane, że UZ, a po czasie można na UoP przejść czy nie ma na to szans? Muszę wiedzieć, bo jednak co jak co, zależy mi na składkach do emerytury ;d

Malwa

Specjalista ds. Obsługi Klienta CarSharing nadal na zlecenie pracuje jak rok temu? Znaczy tak podawali w ofercie i ciekawa jestem czy to tymczasowa opcja czy nie ma szans na pracę na umowę z czasem normalnie żeby przejść. Wie ktoś z Was?

Kama

Pracowałam na lotnisku i sobie chwaliłam kasę i czas pracy. Studiowała dziennie

Chciałbym móc szukać

Bardzo chciałbym kandydować na jakiekolwiek stanowisko w firmie Panek, ale Pan prezes powiedział w wywiadzie, że jak się już gdzieś pracuje, to nie można szukać innej pracy. No więc niestety muszę zostać w obecnej firmie, bo taka jest filozofia prezesa firmy Panek.

Robert

Dzień dobry, po ostatnich wypowiedziach prezesa na money.pl (listopad 2023) chciałbym podjąć pracę u pana prezesa. Nie chciałbym otrzymywać wynagrodzenia bo uważam że to będzie nietaktem z mojej strony. Nie mam doświadczenia w pracy charytatywnej, dlatego chciałbym je zdobyć właśnie w tej firmie.

GB
@Robert

No tak sporo ironii. Ale co Cię tak wzburzyło w wypowiedzi, do której się odnosisz? Nie znam jej, a być może inni tu zaglądający również. Wolałbym więc wiedzieć, jaka jest praktyka w opłacaniu pracowników, ile taki nowy pracownik podstawiający samochody może teraz zarobić?

Arek
@GB

Ja też tu zajrzałem z powodu wypowiedzi Prezesa na Money.pl. Ciekawiła mnie opinia pracowników na temat zatrudnienia. Ale skoro opiekujesz się pojazdem o wartości ponad 100 tyś PLN i dostajesz na rękę poniżej 3 tys PLN to nie jesteś jakoś emocjonalnie związany z firmą. Przecież to jasne.

Ayo
@Arek

Właściwie to opinie pracowników nie są takie złe. Nie wiem co było w tej wypowiedzi, ale chyba żadnych opóźnień w wypłatach wynagrodzenia tutaj nie ma, żeby nazywać pracę pracą charytatywną. Ale dla pewnosci się upewnię. Mieliście kiedykolwiek jakieś opóźnienia w wypłatach, zaległości ze strony firmy? Czy stawka proponowana przez firmę podczas rozmowy o pracę podlega negocjacji?

Maciej

Witam mieszkam we Włoszech nie daleko Mediolanu i chciałbym wiedzieć czy firma Panek działa na tutejszym rynku ? Gdyż interesuje nie ta działalność

Ile jest zmian w PANEK S.A.?

Jakub

pracuje na grójeckiej w centrali i panuje tu ok atmosfera, spoko ludzi młodzi a kasa na czas

Leszek

Firma ma do zaoferowania agentowi ds. wynajmu, jak pisze na swojej stronie, elastyczny czas pracy i umowę zlecenie lub b2b. Czyli wynagrodzenie, to stawka godzinowa? Ile ona wynosi, jeśli to nie tajemnica i czy dochodzą jeszcze jakieś premie?

JAWORSKI

Dzień Dobry Chciałbym dowiedzieć się, na czym polega praca na stanowisku Pracownik Techniczny i jaki zakres obowiązków? Jestem z Lublina mam 23 lata, prawo jazdy B, i chciałbym pracować w firmie PANEK.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta w firmie PANEK S.A.?

Jan

Praca jest w porządku. Lubię dużo jeździć bo jazda samochodem to moj żywioł, a praca tutaj daje mi ku temu dużo możliwości. Mi praca pasuje

Marian

pozdrawiam byłych kolegów i koleżanki z firmy miło się z wami pracowało, a pracę w "panku" wspominam bardzo pozytywnie

Maryśka
@Marian

O, no to superowo, a jakieś detale, dlaczego pozytywnie? Chodzi tez o to, że firma organizowała jakieś imprezki pracownicze, aby ludzie się lepiej i miło współpracowało?

Student

Świetna opcja dla studentów zaocznych, w tygodniu można pracować, a w weekendy się uczyć, idzie na spokojnie to ogarnąć.

XYZ
@Student

Ok, a czy w tygodniu można mieć elastyczny grafik? Czy sa stale godziny? Co jak np. trzeba mieć wolne z rana, aby iść do biblioteki, to można dostosować sobie godziny pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o PANEK S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PANEK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PANEK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PANEK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 274, z czego 256 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PANEK S.A.?

Kandydaci do pracy w PANEK S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PANEK S.A.