Opinie o Dandara Group w Douglas

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dandara Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dandara Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dandara Group w Douglas

Murarz/Tynkarz Nowy wpis

Jak wygląda sprawa zakwaterowania? Wyczytałem, że w pokojach dwuosobowych, ale średnio mi się widzi mieszkać z obcym typem w pokoju.

Rafal Nowy wpis
@Murarz/Tynkarz

To zalezy ile kasy chcesz przeznaczyć na pokój. Standardowo oferuje pokoje jednoosobowe w hotelu a później oferuje pomoc w znalezieniu prywatnej kwatery. W razie pytan prosze o kontakt 0044 7797869461 Pozdrawiam

Murarz/Tynkarz Nowy wpis
@Rafal

Właściwie to oferta wygląda wporzadku, tylko te pokoje dwuosobowe bardzo zniechęcają. Będę się z Panem jeszcze kontaktował, pozdrawiam.

Czy w Dandara Group jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

twoshadows Nowy wpis

z tego co sie orientuje na chwile obecna to tak , nie wiem jak bylo w przeszlosci, pracuje tu od niedawna

Chętny do pracy

Czy możecie podpowiedzieć jak się pracuje w firmie? Mam trochę obaw czy dam radę.

Bodzio

Gregor z tego co wiem to rozpoczynaja znowu nabor na murarzy i chyba tynkarzy od lutego 2018. podobno maja rozpoczac kilka nowych projektow i beda potrzebowali pracownikow. Kumpel tam pracuje i mowi, ze sporo roboty teraz maja i mowi ze ci co ostatnio przyjechali wysylali cv na adres pracajersey@gmail.com

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dandara Group. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Gregor

Czy ma ktoś wiedzę, czy Dandara Group ma jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem sporo dobrego o firmie a nie mogę nic znaleźć.

były robol

dużo opini usunięto,co jest grane ? bojom sie że głupich nie znajdom?

Bartek

Nie wiem jak z praca w Dandarze ale domki maja fajne jak na standardy w UK. Obecnie mam dwa domki z dandary jeden w polnocnej Szkocji a drugi w poludniowej Angli i z obu jestem bardzo zadowolony :) Pewnie dlatego bo Polscy fachowcy robili :P tego co wiem dandara ich wielu zatrudnia i sa zadowoleni z pracy.

nowymurarz

jestem juz od tutaj od poczatku stycznia, nie mam jak narazie zadnych problemow. wszystko jest zgodnie z tym co uzgodnilem przez telefon...jeszcze kilku ze mna przyjechalo w sumie to z siedmiu...do angielskiej technologi murowania szybko sie przyzwyczailem. fajne miejsce, mieszkamy w hotelu w sumie to nie ma sie do czego (usunięte przez administratora)

trynki

witam wybiera sie ktos 12 stycznia do jersey do tej firmy??

dddd
@trynki

Witam odezwij się na adres e-mail michalkomar@poczta.onet.pl

dzerzejczyk

Znam ta firme Stasiek dosyc dobrze bo mieszkam tu na Jersey. Znam ludzi ktorzy w tej firmie pracoja. To jest bardzo znana firma, najwieksza w tej chwili na Jersey i bardzo duzo buduje. tutaj na Jersey oni rozpoczeli swoja dzialanosc okolo 20-25 lat temu. widze jednak ze jak juz ktos zaczyna w tej firmie to sie pare lat. moze dlatego ze maja pewna robote, zle z tego co wiem tez nie placa

stasiek

nie jest to jakis bardzo znany deweloper, ale już troche działa na rynku, wiec wydaje mi się, że dopiro się rozkręcają i to dlatego nie ma tyle ofert od nich.

miel mury

w moim przypadku bylo tak (pracuje od 4ch miesiecy), na poczatek otrzymalem stawke dokladnie taka jaka uzgodnilem przed przyjazdem do pracy. z racji tego ze mialem juz wczesniej doswiadczenie w uk nie mialem problemu z dostosowaniem sie do angielskiej murarki i dlugo nie musialem czekac zeby dostac podwyzke czy tam bonus. sa tacy co to nie przeskocza powyzej jakiejs poprzeczki, robia od 2 lat ale postepow nie widac:) no tacy sa oczywiscie na innych stawkach z tego co sie orjentuje. co do firmy to jak sie znasz na robocie to masz prace na lata.

briklejer

powiem tak. kolega do mnie zadzwonil z polski bo znalazl ogloszenie ze jest tu robota i przy okazji weszedl na ta strone i prosil zebym ja obczail bo wie ze ja juz tu robie jako murasz od roku i opinie sobie sam wyrobilem. przyjechalem rok temu i pracuje i jakos leci.robota ok co tu duzo mowic, firma duzo pomaga i raczej stara sie dbac o pracownika.placa co tydzien bez zadnych opuznien a to dla mnie najwazniejsze:)ile placa? mi zaplacili tyle ile uzgadnial ze mna szef tzn teraz troche lepiej ale na to trzeba porobic(w moim przypadku kilka miechow:) tyle w tym temacie.pozdro

murarztynkarz

troche nowych pracownikow w ostatnich dwoch tygodniach przyjechalo. ja dopiero tydzien. tez jak czytalem te niektore opinie to sie zastanawialem ale zaryzykowalem no i w sumie dobrze zrobilem. widac na pierwszy rzut oka ze firma solidna. duzo chlopakow juz tu pracuje od kilku lat ale sa i tacy co od tygodnia jak ja np:) pracy na kilka lat z tego co widze chyba z 5 budow maja no i z tego co juz tu na miejscu sie dowiedzialem od chlopakow to potrafi zadbac o pracownika.

borys

A ja tak wam na wskros.Pracuje tu 10 lat I nie nazekam,mieszkam zyje I nie musze kombinowac jak dotrwac do wyplaty bo MAM.Stac mnie ale nie kazdy moze jak sie urwie od baby z lancucha

nowy

mam propozycje wyjazdu jako tynkarz chciałbym wiedzieć czy pan Tomasz jest osobom wiarygodnom? czy ktoś morze coś napisać na ten temat

tynkarz

do tego podatek opłacasz sobie sam lekarz jak co do czego musisz odpłatnie a o składkach emerytalnych zapomnijcie oni tego nie opłacaja a niesłuchajcie tych komentarzy powyrzej ze jest pięknie jak w bajce bo takie same słowa to ja słyszałem od nich przez telefon tak ze ryzyko karzdy podejmie na własna reke ja tylko pisze jak jest

tynkarz

no ladnie piszesz 500 funtów odlicz 80 za pokój plus prąd kanaliza woda do plus wyrzywienie tego jak palisz w firmie masz całkowity zakaz palenia jak cie złapia masz potroncone musisz sie pilnowac bo jak ktos wyczuje od ciebie piweczko to masz potroncone moga cie zwolnic do tego dochodza kontrole osobiste i maj prawo pobierac próbki twojego moczu a ogulnie masz prawo zachowac milczenie a wszystko co powiesz moze obrucic sie przeciw tobie jestem w posiadaniu umowy z dendra bo mniałem jechac ale po przeczytaniu jej dałem sobie z tym spokój

tynkarz maszynowy

to ile mozesz tam zarobic jako tynkarz to zalezy jakim jestes tynkarzem. Ja pracuje jako tynkarz w innej firmie na jersey ale mam kumpli co pracuja w dandarze i wiem ze sa zadowoleni...wyplaty co tydzien na konto i niektorzy wychodza 500£ na reke na tydzien ale wiem ze sa i tacy co maja wiecej ale tez tacy co mniej(zazwyczaj bez doswiadczenia). to najwieksza firma i ma tutaj najwiecej budow. pracy na kilka lat. wlasciwie to maja dobra opinie na jersey, ale jak to w zyciu jeszcze nie bylo takiego co by wszystkim dogodzil:)

ile

Ile tak naprawdę można tam zarobić jako tynkarz proszę o odpowiedź bo mam okazję tam pojechać do pracy pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dandara Group - Douglas

• Jak się pracuje w Dandara Group?

Zobacz opinie na temat firmy Dandara Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dandara Group