bupa

Opinie o bupa

anonim 2009-02-06 10:21:27
profesjonalna, soldna
Jaro 2009-02-06 10:22:27
Za niskie wynagrodzenie, chodziaż w opiece nigdzie nie ma więcej
klara 2009-07-17 15:46:41
Beznadzieja.Oszukuja ludzi.Pisze tylko o tych co rekrutuja w lodzi i szkolenie ma w artorowku.bupa-clinovia.Slow brakuje jak szastaja ludzmi.co 4 miesiace rotacja pracownikow na kontrakcie flexible.sprawy w employment tribunal maja.kasuja wszystkie opinie w internecie.angole maja o wiele lepiej .po zakonczeniu pracy nie oddadza za paliwo,nie oddadza dep[ozytow i [usunięte przez moderatora] ludzi.ciesza sie i groza,ze w sadzie sie nie wygra z nimi.uwazajcie
manga 2009-07-17 15:55:20
Dokladnie się wszystko zgadza.|Na początku super oferta 5,85 na rękę,szkolenie w Łodzi w słynnym Arturówku,Polka zachęcająca do pracy.A potem flexible kontrakt,gnojenie,nieplacenie za nic i śmiech prosto w oczy.Opinia o Polakach....To także Estończycy,a teraz podobno Włochów robią w bambuko,itp.Debi jest naprawdę cwana i wyroluje każdego.
vbn 2016-04-21 22:50:46
hej! czy ta firma jeszcze istnieje, bo ucichło tu?
Zostaw swoją opinię o bupa - Uk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bupa