Opinie o CLOVIN S.A.

Mania Nowy wpis

właśnie z partnerem widzieliśmy ofertę dla kierownika zmianowego, już trochę wisi na takim portalu. ma on doświadczenie z innego zakładu i może by się podjął aplikacji, tylko dobrze byłoby jeszcze wiedzieć na jakie zarobki mógłby liczyć. Znacie widełki?

Kornel Gosk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Kiedy można przyjechać złożyć cv?

A praca przy tej całej produkcji jest jakaś bardzo ciężka, że ktoś pytał o to czy kobiety mogą się jej podjąć? Pierwszym wymogiem w ofercie jest to by kandydat chciał podjąć prace na dłużej. czyli od razu umowa na nieokreślony jest dawana? Dodatkowo czy z dłuższym stażem pracy łączą się jakieś przywileje? Awanse?

Frau Nowy wpis

Czy kobiety mogą pracować tam na produkcji ?

Operator Wózka Widłowego

Czy jest zatrudnienie na takie stanowisko ?

Czy jest miejsce na taką prace w waszej firmie ?

O wyrabianie jakich planów mogło chodzić kiedyś poprzedniej Pani? kiedyś widziałem ofertę dla operatora zastanawiałem się właśnie czy nie byłby ktoś jeszcze potrzebny? pracy po Czyżewie szukam. macie jakieś spore normy? Chyba ze o jakiś inny dział chodziło?

Najlepszą odpowiedź uzyska Pan dzwoniąc bezpośrednio do Firmy. Dzięki takiemu kontaktowi będzie miała Pan pewność, że rozmawia z właściwą i kompetentną osobą reprezentująca firmę. Proszę o kontakt pod numerem 86 275 50 58

Czy w CLOVIN S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ghpst

(usunięte przez administratora) Zart nie praca umowa na czas próbny 3 miesiące pozatym 4350zl brutto beż dodatków. Stanowisko konfekcja plynow a nie jak w ogłoszeniu i rozmowie kwalifikacyjnej pozatym ponad 9 godz dziennie ja tak miałem i przewalasz ręcznie 2 tys opakowań proszku 3kg w 1 dzien i niecale 4 tys opakowań proszku 3kg następnego dnia wszystko układasz na paletę według ustaleń .Przerwa 15 min zjesz kanapkę w drodze z stołówki. DZIEKUJE PODZIEKOWALEM ZA TAKA PRACE.

Inez

A ciężko jest wykonać plany? Ogólnie częściej udaje się je wyrobić czy raczej nie? Czy zachowanie brygadzisty ( takie jak wyzwiska ) zgłaszacie gdzieś wyżej? Jest reakcja na takie zgłoszenia?

ela

bo jeśli to prawda to jest oszustwo i kłamstwo w stosunku do klientów i takie firmy powinno się piętnować czy to dziwne? jednak czekam na odpowiedz!!!! ps to jest forum i firmie i wszystkiego co się jej dotyczy

@ela

Witam, jako przedstawiciel firmy pragnę odpowiedzieć na pytanie Pani Anety i Eli. Taki firma Clovin produkuje marki własne, czy marki innych firm na zlecenie i zgodnie z wymaganiami i formulacjami klientów na rynki: Niemiec, Anglii, Rosji, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Czech, Holandii, Francji oraz od niedawna dla rynku Chińskiego. Jest to tendencja która nas bardzo cieszy, gdyż jeszcze kilka lat temu w/w kraje w tym również, albo przede wszystkim Niemcy zlecali swoją produkcję w Chinach lub Indiach, obecnie to się zmienia. To nasze firmy w tym CLOVIN mogą zaoferować lepsze i tańsze technologie i w związku z tym przejmujemy zamówienia od Chińczyków, produkując Marki Własne dla wielu krajów europejskich. Pozwala to na rozwój naszych firm w tym CLOVIN S.A., na zakup oraz tworzenie nowych technologii, a przede wszystkim na wzrost wynagrodzeń i poprawę warunków pracy. Proszę zwrócić uwagę na takie produkty jak: - tabletki do zmywarek - rok temu CLOVIN ich nie oferował a teraz 90% naszej produkcji wyjeżdża na export - żel do zmywarek - wytwarzany na rynki Niemiec, Dani, Holandii - w Polsce niestety nie ma jeszcze klientów - wyskoskoncentrowave proszki do prania : Anglia, Niemcy, Nowa Zelandia to tylko kilka przykładów Mam nadzieję, że rozwiewa to Pań wątpliwości. A na koniec przykład z innej branży, np: motoryzacyjnej: - Opel - produkcja w Polsce na całą Europę - Fiat - produkcja w Polsce na całą Europę - silniki VW - produkcja w Polsce na całą Europę Serdecznie Pozdrawiam: Zarząd CLOVIN S.A.

Aneta
@CLOVIN S.A.

Ale się chyba Ela zdenerwowałaś!! Witam i dziękuje za wyczerpująca odpowiedz aczkolwiek to nie tłumaczy dlaczego proszki wyprodukowane w Czyżewie są z napisami niemieckimi (niemiecki klient który je zamówił ich nie odebrał?) dlaczego na wielu opakowaniach jest napis wyprodukowane w U.E. a nie w Czyżewie? wstydzicie sie czego? odniosłam wrażenie że poruszyłam wrażliwy temat Elu nervosol i neospazmina popijana melisą cię uspokoi pozdrawiam

Mika
@CLOVIN S.A.

Boże, eh,szkoda,z ze tak dobre i antyalergiczne produkty ida na export. Moja 2 latka jest bardzo zadowolona z ubranek wybranych w tym proszku . Jest alergikiem i ciężko znaleźć proszek bezzapachowy , bezalergiczny i tak dobry

Franek
@Aneta

Prawda .Specjalnie wprowadzają ludzie w błąd bo przecież ludzie myślą że to niemiecki producent . A co do producentów samochodów to np. Opel jest niemiecki i tylko zakład jest w polsce . A Clovin jest Polski i zakład jest w Polsce . Zwykłe (usunięte przez administratora) .

Aleksander

żadnych ogłoszeń od nowego roku z robotą na produkcji lub magazynie? czekam, czy coś się tu znajdzie bo jestem magazynierem, jeno bez uprawnień. tylko czy dotrzymują ustaleń odnośnie zarobków i warunków pracy?

@Aleksander

Dzień Dobry Panie Aleksandrze zapraszamy do złożenia swojej oferty w siedzibie firmy lub przesłania swojej oferty pod adres clovin@clovin.com.pl z dopiskiem CV Praca na Magazynie. Gdy tylko będziemy szukać nowego pracownika na pewno do Pana zadzwonimy. Przed podjęciem pracy ustalamy reguły współpracy, które zobowiązują zarówno Clovin jak i każdego pracownika. Bardzo nam miło, że interesuje Pana praca w Clovin S.A.

Nie ważne 699

Nie Polecam w tej firmie pracować na rozmowie kierownik Adam mówił ze 3000tyś a jak pszyszedł 10 była Max 2500 kierownik Łukasz nie wie co ma robić i gania prącowników musiałem się zwolnić poniżać się nie dam karma wraca !!!

Czy praca w soboty, na umowę zlecenie jako pracownik biurowy (fakturzystka, ksiegowość) jest w ogóle możliwa w tej firmie?

Honorata

W sprawie pracy na produkcji ktoś by coś napisał? Opłaca sie? Bo że klienci walczą o proszki i tabletki to już wiem, całe forum tym zapisane XD

anna

dlaczego produkty clovin są tak trudno a wręcz nie osiągalne w sklepach tradycyjnych czyż by firma się zamykała?

Igor
@anna

@anna widocznie nie potrzebują tak bardzo tradycyjnej dystrybucji. Zresztą w ich sklepie internetowym proszki nawet z przesyłką są do kupienia w dosyć atrakcyjnej cenie. A podobno e-commerce to przyszłość. ;) Używam Clovin II Septon raz na miesiąc, Purox Universal do zwykłego prania i tabletek dr.Prakti do zmywarek i jestem zadowolony. Nie mam jakichś szczególnie trudnych plam, więc nie mogę ocenić, czy sobie z nimi radzą. Na moje potrzeby wystarczy. Lubię je, więc może nie jestem obiektywny. :) @Damian wywalili Cię stamtąd, czy podkopujesz na zlecenie konkurencji?

Damian
@Igor

Nie wywalili mnie stamtąd bo nigdy tam nie pracowałem. W związku iż sam kupuję środki czystości, wiec posiadam wiedzę na ten temat, więc się wypowiadam. Proszek septon faktycznie jest świetnym produktem ale pozostałe mają wiele do życzenia. A sam fakt który poruszam iż podciąganie się pod markę niemiecką nie jest uczciwe i niesłuszne jako że wprowadza się klientów w błąd. A tego ja nie jestem w stanie zaakceptować i nazywam to tak jak powinno się nazwać czyli jest to ...................o!!!!! Pozdrawiam dział marketingu za świetny pomysł!!!

Mika
@anna

Szukam proszków. W kaufland kupiłam niedawno 2 opakowania proszku , bo bylo napisane antyalergiczne , bezzapachowe co tym bardziej po Covid-19 jest ważne, bo nie lubię już mocnych i słodkich perfum , ciężkich zapachów z proszków, Wypróbowałam i sa rewelacyjne . Pranie czyściutkie, nawet zaschnieta krew extra odeprana bez pozostawienia żółtych. Pranie niealergizujące, nie śmierdzi, ma ładny świeży" zapach prania". Proszek cudowny ale brak w sklepach i tu problem . Cena rewelacyjna, bo tylko 11,99zl za 1,92kg proszku . Smuteczek. Gdzie można zakupić z 5 opakowań proszku? Potrzebny bardzo. ps. Moja 2latka bardzo zadowolona z prania , lubi sama wieszać na sznureczkach ubranka, pomagać, bawiąc się przy tym w dom.

Pp1156

Czy poszukujecie na stanowisko kontrolera?

Dorota
@Pp1156

też jestem ciekawa, może niekonieczne to stanowisko ale ogólnie, gdzie najczęściej pojawiają się ogłoszenia o pracę?

Alicja z Łodzi

Kupowałam żel Spiro w sklepie MILA . Sklep zlikwidowali i nigdzie nie moge dostać płynu. Płyn jest bardzo dobry do prania ręcznego. Proszę o informację gdzie można kupić gel Spiro w Łodzi lub zamówić ???

@Alicja z Łodzi

Pani Alicjo zapraszamy do naszego sklepu internetowego sklep.clovin.com.pl na pewno tam znajdziemy rozwiązanie. Najlepiej proszę o skorzystanie z zakładki kontakt i telefon bezpośrednio do sklepu internetowego.

ewa
@CLOVIN S.A.

to w sklepach detalicznych nie ma?

@ewa

Pani Ewo dystrybucja naszych produktów odbywa się w Polsce i 53 krajach na całym świecie... Na tak zadane pytanie najłatwiej nam odpowiedzieć, że najszybciej dostarczymy poszukiwany towar bezpośrednio z naszego sklepu internetowego. Bardzo cenimy sobie klientów ceniących nasze produkty, Jeżeli jest Pani także zainteresowana naszymi produktami, chętnie odpowiemy na każde pytanie i z wielką przyjemnością obsłużymy Pani zakup osobiście, dlatego zapraszamy do naszego sklepu www.sklep.clovin.com.pl.

roman
@CLOVIN S.A.

w 53 krajach dystrybucja!!! gratulacje a w Polsce tylko przez sklep internetowy żenada!!!!

@roman

Panie Romanie dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Od wpisu Pani Ewy dużo się zmieniło. Nasze produkty są dostępne w wielu Polskich sieciach. Pani Ewa wspominała o konkretnym produkcie do którego była przywiązana, stąd tak punktowa odpowiedź i chęć jak najszybszego dostarczenia produktu bezpośrednio do Pani Ewy. Zawsze służymy pomocą jeżeli nasi klienci proszą nas o tego typu podpowiedzi. Czy możemy w czymś Panu Pomóc Panie Romanie?

Agata

Kiedyś dosyć często kupowałam płyny do prania. Natomiast po ostatnich zakupach bardzo się rozczarowałam. Konsystencja płynu jest bardzo rzadka nie wspominając o okropnym zapachu. (usunięte przez administratora)Niestety byłam zmuszona wylać 4 płyny . Nie polecam

mikimiki

Kupiłam czyścik do zmywarki, który mial mi wyczyścić zmywarkę. Niestety po włożeniu i ustawieniu wysokiej temperatury powinna zmywarka umyc. Ale niestety tak nie było wosk na korku nie rozpuscił się, musialam nozem przebić.

Dziękuję bardzo

Kropka

Witam z kim się kontaktować w sprawie praktyk....jest może nr telefonu do odpowiedniej osoby która tym się zajmuje lub do kadr??z góry dziękuje

@Kropka

Bardzo proszę dzwonić do Sekretariatu pod numer 86 275 50 58

Dziękuję ????

Zostaw merytoryczną opinię o CLOVIN S.A. - Czyżew

• Jak się pracuje w CLOVIN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy CLOVIN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLOVIN S.A.?

Kandydaci do pracy w CLOVIN S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.