Opinie o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hermes Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Myślałam, że czasy (usunięte przez administratora) już minęły ale niestety... Nikomu nie polecam. Na hali strasznie zimno - około 0 stopni. Pani szkoląca - po 2 tygodniach WIE WSZYSTKO, zastrasza, bardzo niemiła i niesprawiedliwa, jej celem nie jest przeszkolenie pracowników a raczej kopanie leżącego i widać, że ją to rajcuje. Brak możliwości wypicia ciepłej herbaty - przy takich warunkach (zimnica) uważam, że powinna być ogólnie dostępna. Pracodawca myśli, że ludzie chorzy będą przychodzić do pracy? Kolejny HIT - zakaz zabierania ze sobą telefonu. Przez 8h pracownicy odcięci od świata - nie chodzi tu o to aby przeglądać FB czy inne strony ale w życiu są różne sytuacje - raczej każdy z nas chciałby wiedzieć kiedy ktoś z jego rodziny ulegnie jakiemuś wypadkowi, znajdzie się w szpitalu - to tylko przykład, zdarzyć może się wszystko. Ogólnie świat się zmienia i idzie do przodu - niestety praca w tej firmie sprowadzi Cię do epoki średniowiecza! Odradzam podejmować tam pracę - chyba, że lubisz cierpieć. I co najważniejsze wypłata to najniższa krajowa + możliwość 15% premii (której oczywiście Ci nie przyznają). Jeżeli ktoś jest dojezdny (większość) raczej nie starczy mu na przeżycie.

@pracownik

Przy takich warunkach, byłam pewna, że pracownicy firmy mają jakiś spory dodatek do wynagrodzenia :( Jak długo te wypłaty się opóźniają? Firma nie ma żadnych plusów? Mój mąż chce złożyć tu CV, nie wiem czy zmieni zdanie:/

Obozpracy

Hej wszystkim. Jeśli wybierasz się do pracy w Hermes w Koninie Żagańskim to naprawdę nie polecam. Pracujesz za marne grosze, i jeszcze pracownicy muszą się upominać o swoje wynagrodzenie,ale firma ma kasę na sponsorowanie innych przedsięwzięć,ale już na terminowe wypłaty i wypłaty premii to już Hermesa nie stać. Ta firma to jakieś wielkie nieporozumienie cała ta atmosfera która tam panuje jest okropna,wręcz można powiedzieć jak w jakimś (usunięte przez administratora) dosłownie. Liderzy co niektórzy bo nie wszyscy,ale jest jedna pani M. Która chyba nie zna znaczenia słowa "szacunek do drugiego człowieka" i ma jakieś zaburzenia osobowości. Najlepiej to jakbyś nawet nie korzystał z WC tylko tyrał a ochrona chodzi jakbyś był (usunięte przez administratora) Szczerze nie polecam i wydaje mi się że lepiej w tej firmie nie będzie,jeśli ludzie nie nauczą się szanować drugiego człowieka. To z mojej strony tyle ,chociaż można by było się rozpisywać jakie cyrki się tam dzieją,ale jeśli chcesz to sam tam idź i się przekonaj.

Pracujacy

Odniosę się tak: Jaka praca taka płaca:) A brak pieniędzy na koncie do 10tego skutkowałby nie przyjściem do pracy. Chyba logiczne że jak zakład nie przestrzega umowy między pracownikiem to pracownik między zakładem też nie musi. Nie wiem jak ludzie w tv mowia ze od kilku miesiecy nie dostali kasy od pracodawcy... jak macie na umowach? Do 1-wszego? 10? 15? 20?

Mówią w ofercie, że nic poza osiem godzin pracy na dwie zmiany, znaczy tak jest podane po prostu, że pon-pt. Elektromechanik maszyn produkcyjnych nawet ja chce to nie może dorobić na nadgodzinach? U mnie to była norma w poprzedniej firmie u szefa.

Obozpracy

Kubi Nowy wpis
@Obozpracy

Upominać się? Tzn. często się zdarza, że wynagrodzenie jest opóźnione? Jak długo? Jak na to odpowiadają, jak myślisz, z czego to może wynikać? Jeśli byś mógł, to poprosiłbym Cię o orientacyjne podanie widełek zarobkowych, bo wspomniałeś o 'marnych groszach' ...

O czym właściwie piszesz, bo to wygląda jak odpowiedź na inny post? Rozumiem, że nie zgadzasz się z komentarzem @Obozpracy? A jak odniesiesz się w takim razie do niewypłacanego na czas wynagrodzenia i do niskiej płacy?

Pracujacy Nowy wpis

Wszystko co jest napisane w ogłoszeniu to wyssane z palca bzdury. Na start zarobki wynoszą 3800 brutto czyli jakieś 2900 na reke, premia to DO 15% o ile wyrobi się normę, która jest z kosmosu. Praca 8 godzin przed komputerem i ostrym światłem, oczy bardzo na tym cierpią. Za nawet jedną spóźnioną minute zabierana jest godzina pracy ale idąc na przerwę traci się 10 minut w kolejce do wyjścia przez bramki, które I tak sygnalizują metal w butach. Posiłki są ale nie warto stac po nie w kolejce, katering "Zadyszka" strzela soboe w kolano wydajac taką pasze zalaną olejem. Kierownik I... pod koniec zmiany zarzuca kradzieże, alkoholizm i inne zła tego świata więc wychodząc z pracy czujesz się jak totalne (usunięte przez administratora) Za te pieniądze nie polecam.

Kama

Skoro premia z kosmosu, to jakbyś miała ocenić, ile razy w ciągu pracy ją dostałaś? Pracuje się na nią indywidualnie? Stawka niewielka, nie ukrywam, nie ma możliwości jej negocjowania z czasem? Tak poza tym, ciężko było dostać pracę?

Hermesnie idź tam
@Kama

Wydaje mi się że pytasz o normę tak ta jest z kosmosu od 500 do 700 sztuk dziennie co więcej warunkiem wypłacenia premii jest wyrobienie normy na wszystkich pracowników firmy czyli Panią z hr kierownika i cała świtę nie jest istotne że Ty wyrobisz kiedy do 1 pracownika który robi normę są team liderzy kierownicy pracownicy biura taki myk żebyś robił coraz wiecej i wiecej

Edyta
@Hermesnie idź tam

Masakra, faktycznie wydaje się być to wręcz niemożliwe :/ A jeśli się wyrobi normę, to ile tej premii? Jest się o co starać? Ciekawi mnie w sumie, jak atmosfera wygląda, skoro każdy pracuje na premie? Nie ma krzywych spojrzeń, gdy chce się mieć chwile wytchnienia? Czy przeciwnie, zespołowo jakoś to lepiej idzie? Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :(

Niepełnosprawny

Witam... W sumie otrzymałem prawdopodobnie reklamę o ofertach pracy w hermesie na Pracownika magazynu. Pierwszym co zrobiłem to zasięgnąłem opinii ludzi na temat Hermes i autentycznie się zastanawiam czy wysłać aplikacje CV. Nie mniej jednak wiążąc przypuszczenie Podjęcia się pracy w hermesie liczył bym jednak na to że byłbym jedynie mozliwym pracownikiem na Operatora wózków widłowych... lub jesli chodzi o kwestie produkcyjne ... jedyną formą pracy na jaką mój stan zdrowia mi pozwoli to głównie praca siedząca... Rękoma mogę wykonywać wszystko nawet sortować smieci byle by nie odrywać tyłka od siedziska... Mam problem z kręgosłupem ... oczywiscie jestem w stanie trochę pochodzić ale po 20 minutach już odczówam ból a po 2 godzinach jest on na tyle silny że muszę usiąść dodając przy tym ze po okresie 2 godzin nie usiąde tylko na chwilkę ale minimum na nieco dłużej niz tylko chwilkę - po 15-20 minutach mógłbym usiąść na chwilkę. Po okresie blisko 2 godzin kompletnie nie nadaje sie do pracy i widoczny jest we mnie "chód Paralityka" ,"dziadka po 80 wchodzącego po schodach" dodając że mam również problemy z sercem (tachykardia przy jakichkolwiek dłóższych wysiłkach) ... Piszę o tym chcąc się zorientować jak wygląda praca w Hermesie ... i moimi podstawowymi Pytaniami są: Czy jest to praca głównie siedząca? i czy osoby z orzeczoną niepełnosprawnością mogą pracować w hermesie? Oczywiście mam uprawnienia na wózki widłowe z UDT ... i chyba tylko takie stanowisko pracy było by na chwilę obecną przezenie preferowane. Czy @Pracodawca zechciał by przedstawić mi jak dokładnie wygląda praca i czy moje schorowane ciało było by zdolne do wykonywania prac powierzonych mi przez Pracodawcę. Moje pytanie kieruje również do @Były Pracownik, @everyone aby zorientować się co również inni mają do powiedzenia na temat prac siedzących?

@Niepełnosprawny

Jeżeli chcesz aplikować do Hermes Polska z Gądek to nie przyjmują ludzi z ograniczeniami. Musisz być w 100% sprawny, mamy badania lekarskie u laryngologa, okulisty, spirometrie ( bo krzemionka) RTG, psychotesty(bo pracujesz z wirującymi elementami maszyn typu dzielarki).

Patka
@pracownik

Brzmi jak wymagajaca praca. Dobrze myśę? :) Jest ciężko to ogarnąć? Czy jak się wdrożysz, to nie ma tak źle? Jak ci się pracuje, jesteś zadowolony z wynagrodzenia? dużo tu mieszanych opinii, jedni mowia ze spoko, drudzy ze ciagla rotacja...

Leszno

Jak się pracuje z ludźmi z Hermes Polska Sp. z o.o.?

Teresa

No to z tego co piszesz to warunki raczej średnie :/ A jeśli chodzi o temperature i szkoleniowca to próbowaliście zgłaszać te problemy? Jakakolwiek reakcja była ze strony szefa? Masz rację z tym telefonem, sytuacje awaryjne zawsze mogą się wydarzyć. A jaki jest powód że nie możecie mieć komórek ze sobą?

Dotyczy Hermes w Ilonie: straszne traktowanie ludzi, praca w temperaturze zero stopni, łamanie praw pracowniczych Pani ważna zarzadzajaca manipuluje i okłamuje. Ludzie byli już 2 razy zatruci gazem i poparzeni. Inspekcja powinna to zamknąć. Gdzie jest prokuratura.

@Ania

Skoro pracujecie w tak niskich temperaturach to firma przynajmniej oferuje ubrania robocze np. polar? A powiesz jak to jest z przerwami macie jedną długą czy może kilka krótszych?

@Teresa

Pani Tereso, nikt nie słucha, szefowa to całkowicie ignoruje, ludzie zatruli się kilka razy gazem, sadzają nas przy gazowych grzejnikach. Czujemy się jak(usunięte przez administratora) Opóźnienia w wypłatach, ukrywanie wypadkow brawa dla Pani Dyrektor Generalnej. Zero kompetencji - Ilowa Hermes.

Nadia2009

Co jest z tą firmą . Non stop ogłaszają nabór do pracy. Zamknąć ten cały proceder.

Grzesiek

Czy moze ktos powiedziec jakie proponuja warunki / zarobki chociaz w przedziale na produkcje / magazyn? Otwieraja sie w Iłowie i nie wiem czy aplikowac

@Grzesiek

3600 brutto + 15% premii. Szkoda czasu i zachodu.

Julia
@Emilia

A ta premia od czego zależy? Co miesiąc jest, czy można nie dostać? Ten procent rośnie z czasem?

Jadwiga co śmiga
@Julia

Proszę nie słuchać tych bzdur. Ja zarabiam 5800 brutto i 30% premii. Mamy owocowe czwartki i piątki krótsze jeśli masz na utrzymaniu pieska. Dopłacane mam 140 zł do komunikacji i dziennie butelka mineralnej w upały. Jeśli przedstawisz zaświadczenie od dermatologa o wypryskach pod pachami gdy się pocisz to przysługuje koszula jedwabna. Aha - w te owocowe czwartki to dyrektor ocenia owoce naszej pracy. Więc przybywaj do nas

@Julia

Premia za obecność i produktywność. W skrócie można nie dostać.

@Emilia

frekwencyjna jest zerojedynkowa czy odejmują od doby? i ta produktywność na dzień dzisiejszy jak jest wyceniona, można prosić o jakieś wyjaśnienie na przykładzie najlepiej?

@Emilia

w firmie Hermes Polska w Gądkach nie ma żadnych premii, jest stała wypłata chyba ok 4150 zł brutto. Od 2 lat nie było podwyżki inflacyjnej.

Julia
@pracownik

po podwyżce minimalnej będą jakieś zmiany? Można liczyć, że wzrosną wynagrodzenia czy podnieśli tylko tym z minimalną?

Kamila 32
@Jadwiga co śmiga

Jadwiga skąd Ty się urwałaś? Na pewno pracujesz w Hermesie? Jeżeli tak to jakie stanowisko? Bo chyba nie operator który przepiernicza te wszystkie zamówienia w takich strasznych warunkach jak na Iłowej - JEDNYM SŁOWEM KOŁHOZ. Zgadzam się w 100% z komentarzem z 19.01.2023 (wyżej). I bzdury to są właśnie te o które ktoś Cię poprosił aby napisać - potrzebują przecież ponad 3tys pracowników... oj będzie rotacja

@Kamila 32

3 tys? to ja aż byłabym ciekawa tych wszystkich rozmów i feedbacków... tu do rekrutacji ile osób jest zatrudnionych?

@Grzesiek

to nie ten Hermes. Hermes Polska Sp z o.o. jest w województwie wielkopolskim- Gądki.

Emilia

Jakie bzdury? Przecież Hermes rozesłał oferty ludziom już. 3600 brutto plus DO 15% premii. Osobiście dostałam.

@Emilia

Ludzie, przeczytajcie o jakiej firmie jest tu pisane. Grzegorz zapytał o niemieckiego Hermesa w Iłowej i nie doczytał, że pisze na Hermes Sp. z o.o., a to jest zupełnie inna firma tylko początek nazwy "Hermes" taki sam. Robicie bałagan. Jak chcecie pisać o Hermesie niemieckim, który buduje hale w Iłowej to nie piszcie tutaj, bo wprowadzacie ludzi w błąd i jednocześnie tworzycie opinie o niewłaściwej firmie.

Struś Pędziwiatr.

Dwa lata pracy w dziale logistyki na zmianie pana brygadzisty. Od samego początku widać ze jest to towarzystwo wzajemnej adoracji . Przewodniczy mu sam brygadzista, reszta to pracownic w zależności od stażu pracy. Od samego początku każdy pracownik jest skazany na pracę w pojedynkę, nawet w momencie gdy praca jest przewidziana na co najmniej dwie osoby. Nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc ze strony zasłużonych. Jest to dosyć frustrując zwłaszcza gdy się widzi jak inni siedzą bezczynnie na wózkach, przyglądając się tylko jak inni pracują. Jeszcze trzeba czekać aż łaskawie przestaną zastawiać drogę. Najgorsze jest to że brygadzista doskonale o wszystkim wie i w pełni akceptuje taki stan rzeczy. Kiedyś nawet doszło do sytuacji że w momencie gdy udało mi się cudem wygospodarować 30 minut by spokojnie dokończyć pracę, pojawił się pan brygadzista i kazał mi iść pomóc zasłużonemu. Nie poszedłem tylko dla tego że stanowczo powiedziałem że nie trzeba by było pomagać magazynierowi K.K. gdyby zamiast oglądać filmy w telefonie, trochę by popracował. W stosunku do brygadzisty działa tylko stanowczość, inaczej człowiek sam się zaharuje. Chociaż finalnie głową muru nie rozbijesz. Jeśli chodzi o towarzystwo adoracji, dobitny przykład stanowi K.K. Człowiek który mimo dwóch nagan, dzień przy dniu około 1/3 czasu spędza na oglądaniu meczów w telefonie, co mu nawet nie przeszkadza jeździć wózkiem, oraz na rozmowach z żoną która wydzwania na telefon firmowy. Nawet się z tym wszystkim nie kryje. Szczytem było gdy w momencie okrojonego składu, pod nieobecność brygadzisty (który sam mu dał władzę na czas jego nieobecności ), k.k. jako jedyny nie pracował a za niego robili inni. Zwróciłem mu uwagę że produkcja zaraz stanie na co on odpowiedział najwyżej stanie. Zapytany czy mu niegłupio że inni pracują za niego odpowiedział że nie bo „ nie bo ja się ustawiłem i tak jest dobrze”. O wszystkim się dowiedział pan brygadzista i w sumie nic nie zrobił. Zero rezultatów. Z czasem wnioski nasunęły się same. Brygadzista od samego początku dawał na wszystko przyzwolenie byle tylko mieć spokój. Nawet przede mną usprawiedliwiał sytuację mówiąc „wiesz zlecenia na piętnastki przychodzą później , to tylko tak wygląda… Od samego początku wiecznie powtarza tak, bo tam jest ta lepsza zmiana chyba tylko po to by nas nastawić przeciwko zmianie pani brygadzistki. Którą sam wiecznie krytykuje co dziwne bo do niej osobiście odnosi się przyzwoicie. Ale to jest jego sposób na przetrwanie, to co mówi uzależnione jest od rozmówcy. Przy magazynierach jedzie po drugiej zmianie, innych pracownikach równego bądź wyższego szczebla, nawet żartując sobie z takich spraw jak nazwisko. Na zmianie pana brygadzisty by przetrwać należy zajmować się tylko tym co należy do obowiązków. Pod żadnym pozorem nie pomagać innym bo to nie stanowi dla niego żadnej wartości; przykre ale prawdziwe. Pod żadnym pozorem nie należy krytykować k.k. choćby leżał na środku magazynu. Jeśli się spełni te wymogi można liczyć że kiedyś łaskawie pomyśli o podwyżce. Ale za to z całą pewnością w momencie spóźnienia do pracy poprawi wszystko tak w systemie by wszystko było idealnie. Kiedyś nawet byłem beneficjentem czegoś takiego. Odebrałem przesyłkę kurierską ok. 11:00 mimo ze według systemu byłem w pracy od 6 do 14. Normalnie MAGIA. Było to możliwe bo za dużo osób dostało urlopy przez co była napięta sytuacja w pracy. Brygadzista dał mi do wypisania jakiś świstek na wszelki wypadek, jak wróciłem po około dwóch godzinach. Wszystko było jak bym w ogóle nie opuszczał terenu firmy. Jednak innym razem jak się stresował to wydzierał się na mnie o jakieś pozostawione palety z którymi niewiele miałem wspólnego. Jakiś czas później dar się na mnie że jak nie pójdę na nocki to mam szukać sobie nowej pracy, walił pięścią w stół wykrzykując ze to on tu rządzi , z tym ostatnim to chyba tylko on wie co miał na myśli. To jest tylko część z tego czego osobiście byłem świadkiem. Tak to wygląda

Jass
@Struś Pędziwiatr.

Chciałem zapytać o nowych praca monotonna? Czy nowi zostają sami na początku?

Struś Pędziwiatr.
@Jass

Mogę się odnieść jedynie do działu logistyki. Praca jest zróżnicowana, wszystko zależy na jaką zmianę trafisz. Na jednej magazynierzy regularnie wymieniają się obowiązkami. Na tej drugiej są przyspawani do stanowisk, nie można liczyć na zbyt wiele. Najczęściej ci co mogą pomóc mają to gdzieś. a reszta choć by chciała to rzadko kiedy może, często sami potrzebują wsparcia.

Jass

Dzięki

Pudzian
@Struś Pędziwiatr.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie profilowe na facebooku K.K i od razu widać, że to pospolita (usunięte przez administratora) Nawet ubrać się nie potrafi.

ACDC
@Pudzian

Rozgonić na cztery wiatry.

Darek
@Struś Pędziwiatr.

Chciałem właśnie ubiegać się o pracę w nowo wybudowanym Hermesie. Mam jednak pewne obawy i nie chodzi tu o samą firmę lecz o ludzi. Niestety w Polsce nie ma poszanowania dla pracownika a i sami pracownicy się nie szanują. Pracowałem w kilku firmach i wszędzie jest to samo.

Grzesiek
@Darek

Iłowa? Też mam taki zamiar, ale chce najpierw troche wiecej dowiedziec sie o warunkach czy zarobkach, zeby nie latać na rozmowy i tracic czas jak nie bedzie warto

Sylwia
@Grzesiek

Na rozmowę? A to są teraz w ogóle jakieś oferty pracy? Jak coś wiesz, to koniecznie napisz. Bo szukam i nic nie widzę.

Chciałbym pracować jako Pracownik Produkcji w mieście Kórnik. Czy rzeczywiście można zarobić 3000 ? W jakich firmach?

wypłata ok 3000 na rękę to możliwe ale od 2 msc. pracy bo dopłata za dojazdy jest zawsze miesiąc do tyłu . W soboty robimy odróbki jeżeli serwis maszyn ma miejsce w ciągu tygodnia, zapomnij o postojowym. W tym roku nawet Święta będą ekspresowe bo pracujemy między 26.12 a 30.12.

Puerto

Matko Boska.. czy można zarobić 3tys? Ktoś napisał to w taki sposób jakby to było dużo.... :(

@Puerto

A widziałeś odpowiedź wyżej, że jak już to od 2-iego miesiąca pracy? widocznie w tamtym roku były jeszcze inne oczekiwania, jak wiadomo inflacja dopiero teraz mocno goni. Czyli na dzień dzisiejszy to ile w praktyce na rękę wychodzi?

Szczurki2

Bardzo nie miły kierowcs tira ktory u nich jezdzi co prawda zastawiłem brame wjazdową na 3 minuty chcialem go przeprosić ale odrazu zaczął zucac miesem wiec i groził że jak wyjdzie to pogada inaczej no brawo temu kierowcy to swiadcz jaka jest jego kultura cic tylko wysłać go na edukację bo jak robi tak wszedzie to ladnie reprezentuje firmę

oppo
@Szczurki2

nie ma to jak wrócić z pracy do domu włączyć komputer otworzyć zimne piwko i wyżyć się na go work komentując

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Columb

Pracowałem juz w paru firmach i tutaj moim zdaniem atmosfera jest najlepsza. Jak firma dostała tarczę i było mało zleceń mogła pozwalniać nowe osoby, a jednak postanowili przedłużyć z nimi umowę zamiast zwalniać. Kierownictwo zachowało się bardzo przyzwoicie w tej sytuacji i za to wielki plus. Ogólnie bardzo dobrze sie tu pracuje.

Ali
@Columb

Hej dostaliście wypłatę przed świętami? Bo ja nie

Andziak
@Columb

Jak można się dostać do tej firmy?

BigBen

Kierownik jak ojciec. Surowy ale sprawiedliwy. Nie liczy się wykształcenie ale chęci. Nawet jak jesteś tępy to zostaniesz majstrem. A jak masz wąsa i kota to welcome.

@BigBen

Hej, skoro liczą się chęci to czy coś jeszcze jest brane pod uwagę podczas rekrutacji w Hermesie? Czy właśnie wystarczy pokazać, że ma się zapał i jest się zaangażowaną osobą? :) Co decyduje o przyjęciu i jak ogólnie wygląda rozmowa o pracę w firmie? Po jakim czasie od niej można liczyć na zaczęcie pracy?

@Columb

Firma nie była zainteresowana zwolnieniami podczas pandemii tylko chodziło o możliwość skorzystania z pieniędzy z tarczy .W związku z tym wszyscy musieliśmy przejść na 80 % czas pracy. To nie była pomoc dla pracowników tylko korzyść dla firmy.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Hermes Polska Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 7200 można liczyć na dodatkową premię?

????

7200?

pooo

no

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Hermes Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Praca.gov.pl, ostatnie dodali 7 lipca.

Lukas

Tak polecam pracę. Ludzie są życzliwi dla siebie i praca jest spoko

Operator

Jakie zarobki oferuje firma na stanowisku magazyniera/operatora wózka widłowego.

Dominika

Słuchajcie, jak się pracuje w Hermesie, bo czytam, że firma stosuje filozofię Lean Manufacturing: http://www.hermes-polska.com/?polityka-personalna,11 Macie jakieś spotkania zespołowe, gdzie rozmawiacie sobie, dajecie informacje zwrotne, co kto w kim lubi, co chciałby poprawić itd.? Jestem ciekawa, jak ten Lean na klimat wpływa.

4 linia
@Dominika

Oni nawet nie wiedzą co to jest Lean a co dopiero do stosować.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Hermes Polska Sp. z o.o.?

siema

Ciężko tam jest przez 8h a co dopiero 12h....

Operator maszyn
@siema

Jakie jest wynagrodzenie? Na stanowisku Operator maszyn

Operatpr
@Operator maszyn

Nie ma ŻADNEJ różnicy w wypłacie operatora

Mark
@Operator maszyn

Nie ma stanowiska "operator" w tej firmie!!!

@siema

Hej, czyli w końcu po ile godzin dziennie są zmiany? 8 czy 12? :) Tak nie do końca jestem w stanie wywnioskować jak to wygląda po Waszych wpisach... I dlaczego jest ciężko w Hermesie? Jest dużo obowiązków?

bogus1245

Witam jakie zarobki są na stanowisku magazyniera? Faktycznie praca od poniedziałku do piątku?

@bogus1245

Też chciałabym to wiedzieć. Znalazłam tylko informację, że firma Hermes oferuje magazynierom: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, dofinansowanie urlopu i pikniki rodzinne. A dostałeś już od nich propozycję pracy, czy dopiero będziesz aplikował?

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Polska Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hermes Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes Polska Sp. z o.o.