Opinie o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hermes Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Basia

Witam! czy ktoś powie jakie są warunki pracy?Jaka stawka, umowa dodatki? Ma ktoś jakieś konkretne informacje?

Leonardo

Stasiu tak trzymaj Jak coś wypatrzysz to zamelduj.

:D

Pozdrowienia dla Brygadzisty Stasia który chodzi i patrzy wszystkim na rence

tor

karuzela nie morze stac

@tor

może sobie pojedź nad morze... w tym zdaniu, morze nie powinno tak wyglądać, tylko tak: MOŻE no tak bez wykształcenia i znajomości ortografii też tam przyjmują... to jest dla nich nie ważne, byle by tylko za....dalać!!!

aha

Nie o to chodziło... Tylko o poziom intelektualny... Za inne rzeczy też nie wiele się płaci:-))) Jak zaczną doceniać pracowników to i poziom intelektualny się podniesie;-)))

Leser
@aha

Nieważne piszemy razem parówo-jak już chcesz innych poprawiać,to chociaż sam nie rób błędów :D

@Leser

No i wszystko w temacie poziomu intelektualnego pracowników owej firmy:-p Baśka dostaniesz tylko to: - umowa o pracę tymczasową (przez jakąś agencję pracy); - pracę w trybie dwuzmianowym (6-14,14-22 od pon. do pt.); - stawka godzinowa 12,99- 13-84 zł brutto; - najlepiej w pracy nie rozmawiaj o niczym innym niż o pracy (na przerwach też).

Maklakiewicz
@aha

To umowa o prace nie jest podpisana bezpośrednio z firmą Hermes? Tylko z firmą pracy czasowej?Takie dno finansowe? A jakiś socjal dają?

Pracownik Administracyjny

Na start pytanie "kto umawia się o tej godzinie na rozmowę? To pora obiadowa". Bezsensowne pytania na stanowisko, które były zupełnie niepotrzebne. Brak kompetencji do przeprowadzania rozmów, docinanie. Szukają specjalistów za minimalną krajową. A na stanowiska specjalistyczne zatrudniają osoby, które nie mają żadnego doświadczenia, tylko po znajomości. Rozmowa okropna. Brak odzewu po rozmowie.

Pytanie o życiowe motto Pytania związane z wadami oraz zaletami

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
batman

Nie polecam chyba ze na chwile praca jak w[usunięte przez administratora] Ludzie w tej firmie są zaklamani jeden drugiego pod....dala, zakazuja wszystkiego np. Rozmów na inny temat niż praca jesteś traktowany jak maszyna, noszenia tel komórkowych. Nie można mieć mp3.

Kasia X

Praca hehehehe śmieszna. Nie jest mi po drodze jeśli chodzi o artykuły ścierne, w ogóle nie moja branża. Ale praca hm... do teraz zastanawiam się za co tym ludziom płacą. (usunięte przez administratora)

slonecko069

Hermes... jak pomyślę ot ej firmie to śmiać mi się chce. Ludzie są obłudni, fałszywi, udają milusich a za plecami obgadają jak mogą. Każdy pod każdym kopie dołki. Co do pracy to nikt nie potrafi do końca określić nowemu pracownikowi jego obowiązków. Robisz co uważasz, a jak nie zrobisz co powinieneś to Cię wywalą. Problem mają o to że się rozmawia w pracy przy maszynie. jak tam pracowałam były osoby które przyszły na krótko, mówiono im że redukcja etatów, bo za dużo osób na zmianie, a po tygodniu przyjmowali nowych. Dlaczego tak kłamią? Dlaczego nie mówią że ktoś się nie nadaje, bądź sobie nie radzi. Jak taki człowiek ma w następnej firmie nie popełniać błędów jak takie głupki nie potrafią określić powodu zwolnienia??? A mówienie, że za dużo rozmawiasz na prywatne sprawy w pracy... jakby mi tak powiedzieli to bym im się zaśmiała w twarz!!! Ogólnie odradzam tą firmę. Prócz dobrej wypłaty i paru fajnych osóbek nie spotkało mnie tam nic dobrego!!! Przykre że ludzie utrudniają sobie na wzajem codzienną relację zamiast współpracować i nie podkładać ŚWIŃ. Odradzam tej firmy jako potencjalne stanowisko pracy

ja:-))

Co z tego, że masz umowę agencyjną o pracę i tak Cię zwolnią jak tylko krzywo na nich spojrzysz(pisze o tzw. mistrzach produkcji lub liderach). Nic Tobie po takiej pracy,jeżeli nie będziesz pasował do ich koncepcji firmy. A ona jest śmieszna, bo to co piszą na ich stronie ma się ni jak do tego co jest naprawdę... NIE PISZ BZDUR!!! Atmosfery nie ma, nie ma też poszanowania pracy i pracownika!!!

Tym się różni że na zleceniu nie należy Ci się urlop nie liczy Ci staż pracy i nie masz chorobowego ani żadnych innych świadczeń oprócz wynagrodzenia nie masz nic więcej i jeszcze jedno zlecenie to praca na telefon jak chcą to Ci ją dadzą jak nie chcą to nie a praca na umowę o pracę i nie ma tu różnicy czy agencyjną czy też nie kształtuje kodeks pracy tym się właśnie różni .... a tacy właśnie ludzie jak Ty sieją zamęt nie widząc podstawowej różnicy. Co do wynagrodzenia to 7 a 9.5 to też znaczna różnica gdzie pracę wykonujesz w określonych godzinach pracy nie przekraczających 40 godzin tygodniowo gdzie na zleceniu możesz mieć ich 10 lub 100 tygodniowo więc najpierw pomyśl a potem pisz .....

A powiedz mi mądralo czym różni się praca którą opisujesz od pracy w Hermesie. Umowa na zlecenie czy przez agencje co miesiąc odnawiana - co za różnica, a zarobki Hermesowe 9,30 zł za godzinę na rękę to niby dużo weź mnie nie rozsmieszaj.

No skoro jest to dla Ciebie tak duża różnica między pracą na zlecenie a agencyjną odnawianą co kilka tygodni to już twoja sprawa. Różnica w wynagrodzeniu 7 a 9,5 na godzinę jest znaczna twoim zdaniem? - trochę więcej "wacików" sobie kupisz. Co z tego że teoretycznie kodeks pracy określa twoją umowę o prace (agencyjną) jak nie będziesz pracować wtedy kiedy chcą "mistrzowie produkcji" to na koniec miesiąca-wraz z końcem twojej UMOWY O PRACĘ nie zostanie Ci ona przedłużona i nic Tobie tu kodeks pracy nie pomoże.

serio nie wiem o co Wam chodzi narzekacie a siedzicie w tej firmie weź jeden z drugim tak szalenie ambitni mówcy popracujcie sobie w jakimś innym zakładziku gdzie będziecie za...... ć w soboty i niedziele po 12 godzin dostaniecie umowę zlecenie i 7 zł na rękę bez prawa do jakichkolwiek świadczeń i każdego dnia iść do pracy z głową pełną myśli co i jak będzie dzisiaj a może dziś już nie ma roboty. Najlepiej jest biadolić obgadywać i wypisywać forum bo tak najprościej ukryć się gdzieś za zasłoną dymną pieprzyć głupoty a na drugi dzień iść do pracy jak by nic się nie stało i fałszywie się uśmiechać do wszystkich ŻENADA

Zauważyłem że od jakiegoś czasu jest dostępna nowa strona internetowa firmy Hermes Polska. Po przepracowaniu tam trochę ponad półtora roku śmieszy mnie bardzo co jest tam napisane w zakładce Polityka personalna: cytuję: "Nasze wartości to: szacunek zaufanie partnerstwo W działaniach skierowanych do pracowników ważne jest dla nas: Odpowiedzialność za rozwój indywidualny i zespołowy Uświadamianie powiązania własnych działań z innymi procesami Dzielenie się wiedzą Motywowanie" Ha Ha, dobre sobie dawno nie widziałem tak bardzo różniącego się opisu o firmie, a tego jak jest w rzeczywistości. BZDURA!!!!!!!

ja:-)))

anonim - 2013-07-02 12:14:57 też mnie dziwi że jest tyle negatywnych opinii nie mówie tylko o pracy w Hermsie ale o innych firmach, przecież nie może wszędzie być aż tak źle ;/Szczerze to tak jest w BBBBBBBBAAAAAAAARRRRDDDDZZZOOO wielu firmach. Tu chodzi o mentalność, gdyby ludzie pracujący w danej firmie nie bali by się młodych i ambitnych oraz tych którzy mają jakiś pomysł na zamiany na danym stanowisku(dziale) TO BY TAK NIE BYŁO!! Również by było inaczej gdyby Polak Polakowi tak nie zazdrościł wszystkiego!!! Niestety w młodą i dynamiczną kadrę nikt nie chce inwestować, a zmiana mentalności by się przydała... Kto mi odpowie dlaczego tylu młodych ludzi wyjeżdża na zachód i nie wraca???? Odpowiedź jest powyżej:-)))

A takie pozytywy o tej firmie to wystawiają raczej ludzie mało ambitni którzy nie wiele w swoim życiu osiągneli. Bo praca na umowach czasowych za niewiele wiecej niż (złoty pięćdziesiąt) to szczerze mówiąc [usunięte przez moderatora]nie praca.

veni vidi vici

werfikacja ... polecam podejść pod firmę i rzeczywiście zapytać się ludzi, którzy tam pracują. Jestem pracownikiem hermesu i 3/4 z tych rzeczy, które tu piszą się nie zgadza, Niestety wirtualni ludzie są albo rozżaleni i przekłamują fakty albo są to osoby , które nigdy tu nie pracowały ... albo konkurencja - tak też może być!

Były pracownik.

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Ogólnie panująca tam atmosfera jest nie ciekawa, na początku oczywiście zatrudniają przez pośrednictwa i na każdym kroku dają odczuć że nie mając umowy Hermesowej jesteś pracownikiem drugiej kategorii. Zaczynając od butów dla pracowników, gdzie "Pani od BHP" mówi ze te lepsze są dla pracowników "starszych" (z umową Hermes), po premie swiąteczne o ile są - gdzie najpierw [usunięte przez moderatora] twierdzi iż pracujemy wszyscy na jedno a potem rozdają koperty komu? Oczywiście tylko pracownikom zatrudnionym przez Hermes. O rozwoju w tej firmie można zapomnieć, no chyba ze "liże" się, wiadomo co brygadzistom.

Ja wiem:-))

mikrus - 2013-05-04 13:30:36 Zweryfikuje ktoś jeszcze posty powyżej? Ile bym zarobił przy pracy na pełen etat? Zapewniają bezpłatną opiekę medyczną? Kiedy ostatnio w firmie była redukcja etatów? Widać tendencję rozwojową, często zatrudniają nowych?Cały czas, tam jest taka atmosfera pełna jadu i nienawiści, każdy każdemu zazdrości, jeżeli ma ten drugi coś lepiej... Mówią o kulturze organizacji, a nic a nic o niej nie wiedzą!!!! Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM!!!!! Chyba ,że chcesz się wrzodów nabawić;-p

Jak się cieszę:-)

Ciesze sie bardzo, że tam już nie pracuje!!! Zycze wszystkim wszystkiego naj... w tej firmie i tak naprawdę mam gdzies to co o mnie napiszecie. Wy co jestescie takimi.... lepiej nie bede sie wypowiadac. Szczerze smiać mi się chce,ze ten ktoś kto podaje sie za mnie nie ma tyle odwagi by sie swoim prawdziwym imieniem podpisac. Ja mogę:-) Mirka ta prawdziwa:-))

Marek i Mikołaj

No miała obcisłe poryyy .... Ludzie nie wiedza co robia bo sie boja- i to sie nazywa idiotzmem ..... A przez co przez brygadzistów któzy zgarniaja póle za to ze postrasza ludzi zeby robi... prawda boli .... Dodatek jes w tedy gdy sie powie ja panie cos wiem:) haaa i co na to szefostwo :) Niemcy jak sa w hermesie to wszyssy stoja na bacznosc .... Zaczynam byc chinczykami dla niemców .......Ałszwic ..

Spiniu

To najlepiej zeby ludziom płacili garsc ryzu , a niewiedza brygadzistów a zwłaszcza pań z logistyki jest porażajaca .... [usunięte przez moderatora]. brygadzista to amator gir wideo , widac to po jego paluszkach :) haaaa [usunięte przez moderatora]. logistyka brygadzistka ta pani nadaje sie do sprzatania kibli :) [usunięte przez moderatora] wieloryb z powznymi zabuzeniami psychicznymi .... [usunięte przez moderatora] jeden z chyba najlepszych ludi z tej ekipy choc tesz ma swoje pod wasem :) Dla pracownikuw jedyne wyjscie to Zwiazek Zawodoey :) Tak naprawde ta firma nie jest zła , choc ludie (usunięte przez administratora) a sie na wzajem . pozdrawiam wszyskich

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Polska Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hermes Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes Polska Sp. z o.o.