Opinie o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hermes Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hermes Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów ściernych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hermes Polska Sp. z o.o. w Gądki

Magdalenalena

Na zmianie u S. J CIĘŻKO JEST DOSTAĆ URLOP pracuje tu od czerwca rozumiem że okres próbny zaraz mi się kończy ale wydaje mi się urlop się należy mam dwoje dzieci córka miała poprawkę z matury i z moim młodszym synem nie miał kto być w domu a odpodziec od majstra dostałam,, może Pani sobie wybrać jeden dzień,,!! Czy to żart

Emil

Bylem na 2 dniach zwolnienia lekarskiego i dostalem wypowiedzenie niemozna byc w tej firmie horym dno nie polecam tej firmy

HERMESIT
@Emil

To uniknąłeś dalszych kontaktów z Wąsem , Mizgalskim i Jasiewiczem. Twój mózg znowu odżyje

adam

Tylko na temat procesu rekrutacji, który dla mnie jest fatalny. Po 3 rozmowach, 2 spotkaniach nie wiedziałem w sumie nic, 0 konkretów: jaka umowa i za jakie pieniądze. A na koniec jeszcze powiedziano, że zamiast pracy na wózkach widłowych, którą miałem wykonywać to jednak praca typowa na produkcji.

woods

w hermesie glowna przyczyna braku ludzi jest niekompetencja brygadzistow. Nie dosc, ze wedlug mnie maja bardzo malo zajec, chodza w kolko bez sensu. ł. m. to juz nawet przeszkadza krecac sie ciagle i glupie pytania zadajac. 0 wiedzy, jesli chodzi o bryg. na zm. u mistera dudzinskiego. i jeden i drugi maja bardzo malo wiedze na temat maszyn itp, nikt nie mowi ze maja naprawiac, ale (przyklad): grzyb wcisniety na maszynie. Pan lukasz m dzwoni do utrzym. ruchu ze awaria hehehe. Jaja tam sa w uj xd

maciej
@woods

no ale dlaczego (usunięte przez administratora)ma przezwisko Przygłup ??

Pracownik Administracyjny

Na start pytanie "kto umawia się o tej godzinie na rozmowę? To pora obiadowa". Bezsensowne pytania na stanowisko, które były zupełnie niepotrzebne. Brak kompetencji do przeprowadzania rozmów, docinanie. Szukają specjalistów za minimalną krajową. A na stanowiska specjalistyczne zatrudniają osoby, które nie mają żadnego doświadczenia, tylko po znajomości. Rozmowa okropna. Brak odzewu po rozmowie.

Pytanie o życiowe motto Pytania związane z wadami oraz zaletami

Leszno
Igor

Czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy? Może podpowiecie coś więcej jak się pracuje?

Mayki

Hermes to masakra przewoźnik. Paczkę warta 400£ położyli przed domem bez potwierdzenia bez powiadomienia ze jest. Bardzo nie odpowiedzialni Szczerze odradzam kozystania z firmy Hermes! Jeśli nie chcecie problemów.

G
@Mayki

To chyba pomyłka bo ten Hermes nie jest przewoźnikiem

JOLA
@Mayki

To nie o tego Hermesa chodzi - to nie firma transportowa - nie ta

Julita

@woods rozumiem, że jesteś pracownikiem Hermes Polska? Możesz przybliżyć jakie są tu warunki zatrudnienia? Czy jest system zmianowy i dodatek za pracę za ewentualne godziny nocne? Czy polecisz pracę w tej firmie osobom młodych, które chcą się nauczyć fachu?

woods

Na tym stanowisku w hermesie nie trzeba byc fachowcem, bo w tej firmie naprawde brygadzisci maja za dobrze. Wystarcza checi. Brygadzista dla mnie powinien byc autorytetem dla ludzi, dawac przyklad swoim zachowaniem a nie, zeby ludzie po katach sie smiali z niego. Jesli taki jeden z drugim widzi, ze wymagania sa ogromne, jesli chodzi o pracownikow, a brygadzista popelnia proste bledy, to takie jest proste myslenie Polaczka. No jak to on ode mnie chce nie wiadomo co, a sam zle wykonuje swoje obowiazki ( co ja tu robie ). Robota nie jest zla, kasa jak na rynek i na ta robote moim zdaniem za duza, ale w tym wzgledzie jest bardzo duzy problem. Proste (chcesz cos od innych, daj cos od siebie). Jesli widzisz, ze ludzie sie mecza i sam sie meczysz. Odejdz.

Daniel

Generalnie to większość firm ma obecnie problemy związane z brakiem fachowców, taki jest rynek!!

xmen

Praca czyni wolnym

@xmen

hhahhahahaha to nie getto

Julita

@animzdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w biurze. Przydatne będą również dodatkowe informacje o tym jak wygląda proces rekrutacji do Hermes Polska.

Diebel Ketzin HERMES
@Julita

Jak wygląda rekrutują najtańszą siłę roboczą jak. Dhl gls dpd itp.firmy

Diebel Ketzin HERMES

HERMES to dziadowska firma chcieliby aby pracować u ich free wyzysk w biały dzień pracowałem w Niemczech też wyzysk wszystkie soboty i często z niedzieli na poniedziałek NIEEE POLECAMMMM

Julita

@oddany pracownik od tak długiego czasu w firmie pracownicy zostają w pracy na nadgodziny? Czy są one obowiązkowe? Istotna będzie też informacja odnośnie działów, których ta sytuacja dotyczy.

Julita

@Oddany pracownikdobrze rozumiem, że obecnie w firmie jest okres zwiększonej intensywności pracy? Długo już on trwa?

oddany pracownik
@Julita

Długo ??????????????????? od pazdziernika zeszlego roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oddany pracownik

Panie Dyrektorze litosci!!!jesteśmy już zmęczeni nadgodzinami!!!padamy że zmęczenia!!!!jesteśmy mało "wydajni" po ósmej godzinie pracy!!!!uciekną Panu pracownicy!dobra atmosfera w firmie jeszcze nas trzyma tutaj,ale jak długo??????????

anim

Wiele opinii o pracy na produkcji, a jak wygląda praca w biurze? Duża rotacja, jak "wygląda" wynagrodzenie?

Mąż

Ta firma to jest jakiś skandal. Ostatnio prawie każde popołudniówki to 10-tki, prawie każde soboty pracujące a tera się dowiaduję że kolejne 2 soboty też. I oczywiście wszystko "dobrowolnie" tylko spróbuj nie przyjść. Jeśli nic się nie zmieni to napiszę donos do Państwowej Inspekcji Pracy i może wtedy się niektórym otworzą oczy.

Suseł
@Mąż

Ja kiedyś w Hermesie chodziłem we wszystkie soboty jakie były i codziennie zajadałem świeżutki chleb ze smolcem - a później coś mi odje*ało i przestałem chodzić przez co na smolec już mnie nie było stać - a że chleb sam z siebie zbyt smaczny nie jest , to kiedy skończyły się zaskórniaki zdobyte na sprzedaży dóbr luksusowych takich jak mydło w płynie i ręczniki papierowe ( które to w pocie czoła szmuglowałem w termosie i pojemniku na kanapki ) to w te pędy wracałem na soboty bo z podstawowej pensji w Hermesie po odliczeniu hajsu na dojazdy itp -za dużo na przepie*dolenie nie zostaje - ale może to i lepiej przynajmniej człowiek nie wydaje na głupoty ... tym bardziej że przez popołudniowe 10 nie ma kiedy xD

Piotr Samoćko dla niektorych Słoneczko xd

A tu nadal zgrzyty :D Niby tomjuz grubo oonad rok od mojego odejscia a mic sie nie zmienia. Pozdro Hermesiatka.

Byly pracownik

Sam majster mi powiedzial (Krzychu) ze w tej firmie staż pracy sie nie liczy tylko ile kto choruje.choroba nie wybiera takze poronione stwierdzenie.wiadomo konfidenci po pól roku juz dostają umowe

Ciekawy

a co znowu zrobił ten gwóźdź pizgaś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hermes Polska Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w Hermes Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hermes Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hermes Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hermes Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hermes Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hermes Polska Sp. z o.o.