MAGNAPHARM

Opinie o MAGNAPHARM

aa

hej xx a na jaki teren były rozmowy rekrutacyjne. czy dalej zatrudniają przez firmę zewnętrzną. i jak możesz napisz coś więcej ( mam zaproszenie na rozmowy) i nie wiem czy warto . dzięki

xx

Nie znam standardów pracy, ale rozmowy rekrutacyjne daleko odbiegają od tych przyjętych za kulturalne. A na koniec, dla smaczku, nie udzielają informacji zwrotnej, mimo że obiecują.

gg

Nie polecam tej firmy - rządzą w nich 3 osoby: głównodowodzący który niezbyt dobrze mówi po polsku i jest bardzo porywczy;[usunięte przez administratora] który wprowadził zasady podobne do polfarmexxu (czytaj zamordyzm) i [usunięte przez administratora] który tańczy jak mu zagrają i jest strasznie dwulicowy. Większość repów jest zatrudnionych przez cegedim na umowie o dzieło a wybrani na umowie o prace. Nie polecam tej firmy, płacą średnio, wymagają wiele a wszystko jest uzależnione od humorów głównodowodzącego. Szkoda czasu...

Inga

Witam, Chciałabym wszystkich, którzy wybierają się na rozmowę o pracę do tej firmy uświadomić jakie warunki są proponowane abyście mogli się zastanowić czy warto narażać się na koszty zwłaszcza w momencie kiedy poszukuje się pracy. Firma jest bardzo tajemnicza i nie udziela żadnych informacji przez telefon zasłaniając się zakazem korporacyjnym w związku z tym moja rozmowa z trwała 3 min ponieważ nie oferują nic poza umową zlecenie przez firmę cegedim a te atrakcyjne wynagrodzenie to nawet nie jest 3tysiące netto przy tej formie zatrudnienia, natomiast od kandydatów oczekują bardzo wiele. natomiast sam rekrutujący zapomniał chyba że istnieją inne firmy, które potrafią albo zagrać w otwarte karty i powiedzieć jakie warunki stawiają co do formy zatrudnienia albo takie które wiedza ile trzeba zapłacić doświadczonemu pracownikowi aby był efektywny.

Firma MAGNAPHARM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNAPHARM - Warszawa

• Jak się pracuje w MAGNAPHARM?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNAPHARM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNAPHARM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNAPHARM?

Kandydaci do pracy w MAGNAPHARM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNAPHARM