MAGNAPHARM

Opinie o MAGNAPHARM

???

Hasło nad wejściem w A&D Pharma: " Kochajmy ludzi bo tak szybko odchodzą ... - sami.. albo ich wywalamy "

x-men

Dzięki za pomoc w podjęciu decyzji ... miałem jechać na rozmowę ... z tego co czytam to szkoda czasu, pieniędzy, nerwów na takie "Firmy farmaceutyczne" ... współczuje tylko tym ludziom, którzy tam pracują bo to pewnie akt desperacji... ciężko jest teraz na rynku pracy ale no bez przesady ... są jeszcze inne firmy ...

do geparda

Przyznam Gepard,masz charyzmę,i spojrzenie rzadko spotykane.Jak to zresztą u gepardów bywa z natury.Trzeba mieć potężnie roziniętą jaskrę aby nie zauważyć ,że sprawy idą w złym kierunku.Nie można pracować w atmosferze strachu,iście myśliwskiej nagonki,orgiastycznej wręcz pomysłowości władców.A elementarne poczucie bezpieczeństwa zanikło a wraz z nim zaangażowanie ludzi i wiara w to co robią.Konia ciągnącego wóz węgla można lac batem wiele czasu.W koncu jednak stanie ,zbuntuje sie i zrobi kupę.Zrobi ją ze zmęczenia bądż strachu jednak to nie będzie już tak istotne.Istotny bedzie fakt ,że zatrzymany w miejscu wóz ciężko jest ruszyć a co dopiero rozpędzić.A i o dobrego ,silnego konia coraz trudniej.Bo i konie maja swój rozum,w końcu maja wielki łeb.Odpoczywaj gepard pozd

Gepard

Jest dziwnie.Podkręcana psychoza strachu,coraz bardziej kłopotliwe strategie marketingowe zmieniające się raz w tygodniu,brak planu ale nie działania.Planu jakiegokolwiek.Firma przypomina górę lodową.Bez napędu,bez steru,pozornie dużą ale stale topniejącą.Jeśli tak to dalej trwać będzie ,to z góry lodu pozostanie kosteczka...w sam raz do szklaneczki whisky.I tyle

Firma MAGNAPHARM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
superrep

Nadchodza zmiany... To bardziej niz pewne...

samson

hej, co tam słyczac w adpharmie, z tego co czytam , to nie za dobrze, a z tego co słyszałem to nawet gorzej. kiedys pracowałem w tej firmie i w głowie mi się nie mieści jak z takk dobrej firmy , tak dobrze zarządzanej po paru zmianach na górze można zrobić takie dziadostwo .ciekawe kto ich zatrudniał i co chciał osiągnąć ?

Emilka

Miło mi, że w poście wymieniono moje imię:-), ale muszę sprostować. W A&D Pharma pracowałam ponad 4 lata i sama odeszłam, ponieważ dostałam interesującą dla mnie ofertę z innej firmy:-)

kasia

ja tak pracowałam jakiś czas temu, zwolniono mnie podczas cyklówki, na otwarciu przeczytano nazwiska, ci, których nie było mieli się spotkać w pokojach konferencyjnych - 4 po sześć osób; na stolikach leżały koperty z rozwiązaniem umowy o pracę. Wówczas w rx nie było gps, jeździliśmy na początku ( w Ozonie) fabiami kombi, później dano nam focusy. Ja już wiedziałem, że coś nie tak jak zwolniono Emilkę, osobę od marketingu - jej obowiązki przekazano repom, każdy na spotkanie szkoleniowe miał przygotować pełną prezentację o dwóch produktach i zreferować publicznie; była to grupa wsparcia marketingowego - za free; potem zwolniono dyrektora sprzedaży, potem moją rks i już wiedziałem, że coś się będzie działo. Nie wiem co się teraz tam dzieje, ale widzę, że nieciekawie. Z tego co pamiętam ze swojej pracy, to że panował zamordyzm (choć bez gps,)scenki, postawa była najważniejsza - liżąco wypinająca w stosunku do rks, no co chwila zmieniało się portfolio, co udało się jakiś lek rozpromować, to zabrakło go w hurcie albo znikał bez podania przyczyny i cała praca szła na marne - z czasem lekarze zaczęli się odwracać od firmy i było coraz gorzej

obserwator

Hej pracownicy A&D Pharma do dzieła piszcie o tej żałosnej firmie jesteście anonimowi ... do dzieła wyżalcie się chyba, że się boicie ?!!!

repik

Szkoda czasu na takie firemki. Umowa o dzieło ??? Firma farmaceutyczna która zatrudnia na umowy śmieciowe... obracają setkami tysięcy złotych a nie stać ich na umowę o pracę i wszystkie świadczenia ... łaske robią, że się u nich pracuje. Repy jeżdżą toyotami auris, fordami focusami, golfami a nie mają umowy o pracę i ubezpieczenia ... a co w razie wypadku samochodowego ?!!! Kto zapłaci za moje leczenie ? !!! Przecież średnia miesięczna to około 4000 tyś to i o wypadek nie trudno. A jak zachoruje np zapalenie płuc ?!!! To nie dostaję kasy gdy nie jestem w pracy ... bo choruje ... nie ma urlopu ?!!! Chcesz iść to na bezpłatny. Nawet KRKA jest lepiej bo dają umowy o pracę ... Szkoda czasu ..

Jestem w branży od wielu lat ale to co słyszałam/em o tej firmie od znajomej/znajomego to jakaś katastrofa ... większość przedstawicieli pracuje na umowę o dzieło od 6 mc do ponad roku ciągle zwodzą i obiecują umowę. Jeżeli zachorujesz to nie masz kasy ... taka umowa... a nie daj Boże, że dłuższe L4 to - "do widzenia papa " ... Firmą rządzi Niemiec (chyba z gestapo) bo wywala ludzi za byle co ... np cyklówka laska spóźniła się po przerwie kawowej i już nie pracuje. Wszyscy się go boją ... tupnie i już wszyscy na baczność. Zmiany co tydzień ... coś promują za chwile nie ... nie wiadomo co gdzie i kiedy. Rywalizacja wśród rep ów miedzy aptecznymi a rx o najlepsze apteki kto pierwszy sprzeda pakiet to lepszy. Premii nikt nie bierze ... nawet straszą, że pensje będą ciąć jak ktoś nie zrobi minimum czyli 100% realizacji. Chwalą za kominy np ktoś ma 360% realizacji z jednego produktu a średnia jest 36% ?!!! A masz do promocji lekarskiej 6 brendów - około 30 produktów !!! Dodam, że każdy ma GPS z przykazem, że kto wróci do domu przed 16:30 to od razu ma telefon dlaczego tak wcześnie i nie ważne, że za kółkiem jesteś w trasie od 7:00 masz być w domu po 16:30 i koniec. Podsumowując porażka, dno dna, jeżeli tak ma wyglądać przyszłość branży farmaceutycznej to trzeba na truskawki do Holandii jechać.

eka

widocznie była fajniejsza od ciebie . a to były wybory na miss. a kto był w komisji ? ha ha ale standarty

kandydat

Proces rekrutacyjny był dla mnie farsą. Nie wiem czy chodziło no udowodnienie tezy przedstawionej przez rekrutującego na pierwszym etapie:(usunięte przez administratora)ale niestety stało się to moim kosztem. Podczas spotkania w W-wie, każdy miał przestawić krótką prezentację siebie i wybranego leku. Standard. Jednak jak odebrać zachowanie na linii ten pan i jedna z kandydatek, gdy ta osoba witana jest komentarzem na temat pokrewieństwa z innym pracownikiem firmy, zwracają się do siebie po imieniu a na dodatek radośnie oznajmia, że od 2 tygodni pracuje już nad swoją listą targetową?! Gdzie wcześniejszy etap był tydzień wcześniej! Skoro ci państwo doszli do porozumienia, po co ciągnąć pozostałych do Warszawy- narażać na koszty, stratę czasu i robić szopkę? Czy ktoś w tej firmie słyszał o odpowiedzialności korporacyjnej? Czy istnieje dział HR?

aasa

Jakie auta maja przedstawiciele i czy gps . No i jaka kasa i czy mozna miec premie.

pal

zgadzam się z poprzednimi opiniami. kiedyś ta firma była była bardzo dobrze postrzegana i zarządzana . niestety nastąpiły zmiany jakościowe. firmę opanowali pseudoeksperci ( przepraszam wszystkich pseudoekspertów ) znani przede wszystkim z tego ,ze nic nie potrafią . ciekawe, dlaczego i za co stracili pracę w poprzednich firmach. a odnosząc się do wpisu "aa" dotyczącą "pseudokierownika" na sląsk to rzeczywiście w tym regionie rotacja pań potwierdza stawianą tezę.

bek

tak jest tu taki ptaszek regionalny . koleś mega poracha i słoma z butów .

aa

wlasnie sie dowiedzialam, ze kierownikiem na śląsk jest (usunięte przez administratora). współczuję wszystkim a szczególnie przedstawicielkom

@aa

a co z nim jest nie tak??

sloncenadnami

a ja mam miłe wspomnienia z tej firmy. faktycznie słyszałam, ze teraz jest masakra-prikaz pracy do 16.30...(gdzie normalny rep pracując od 9 kończy pracę o 14-15). zwolniono gościa, ze rzekomo nie pracował (bo gps tak wykazał) a miał bardzo dobre wyniki, a okazało się, że gps był zepsuty :) o czym przekonał się jeden z rksów...ale bez konsekwencji :) ale wspomnienia mam bardzo dobre-mała firma, wszyscy się znali, ekipa rewelacyjna (naprawdę rewelacyjna)...ale to już nie wrati :) a głównodowodzący może i nie mówi dobrze po polsku, ale ma zasady i za to go szanuję :) co do kasy-farmaceutyczni dobrze zarabiają, medyczni-gorzej, szczególnie ci na umowie o dzieło.wprawdzie dają umowy o pracę, ale na jakich zasadach to ja nie wiem. a kasa całkiem przyzwoita jak na obecne warunki. generalnie polecam i chętnie wróciłabym się to tamtych czasów ech.. ;)

sloncenadnami

medyczni na umowę o pracę: fajwziroziroziro brutto :)

a&d

A&D SWOJE LATA ŚWIETNOŚCI MA JUŻ DAWNO ZA SOBĄ, TERAZ TA FIRMA CORAZ BARDZIEJ PRZYPOMINA POLFARMEX. GPS W SAMOCHODZIE, STAŁA KONTROLA (NAWET GODZIN PRACY!), PREMIE NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIEREALNE - NIESTETY NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ WIELE DOBREGO... PO WYCOFANIU FERVEX'U TO JUŻ NIE TA SAMA FIRMA.

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNAPHARM - Warszawa

• Jak się pracuje w MAGNAPHARM?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNAPHARM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNAPHARM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAGNAPHARM?

Kandydaci do pracy w MAGNAPHARM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAGNAPHARM