Fossdalen

Opinie o ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N

anonim 2008-12-04 19:18:02
Słowa kojarzące się z ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .BARDZO DOBRA
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... OK.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N:
Najbardziej nie podobało mi się w ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N:
Zostaw swoją opinię o ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N - Fossdalen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ERMO GMBH ROINER,RAFINERIE RUROCIAGI PLATFORMY WIERTNICZE,THYSSEN KROUP PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE N