Opinie o Work Service Express w

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service Express o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w

romek17

ale powiedziano mi że rekrutacja na spawacza max. do środy przed świętami a wyjazd już po świętach

romek17

rozumiem ale nie wiem kto rekrutuje ponieważ wysyłałem cv i doświadczenie mam itp a zero kontaktu .

@romek17

Dzień dobry - jeśli uzyskał Pan potwierdzenie, że kandydatura została przyjęta, proszę o cierpliwość - mamy sezon świąteczny i część rekruterów jest nieobecna. Projekty rekrutacyjne na stanowisko spawacza zakończą się po Nowym Roku. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Artur Ragan

...a wymagania wobec kandydatów na stanowisko to zwykle udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz, certyfikat spawalniczy w określonej w ofercie metodzie (np.MAG), często również doświadczenie przy spawaniu konkretnych elementów lub materiałów. W wielu przypadkach zapraszamy na próbki spawalnicze darmowe przed wyjazdem. Są obowiązkowe i odbywają się w Katowicach. A aktualne oferty sa dostępne nw stronie workexpress pl.

romek17

witam powie mi ktoś jakie wymagania trzeba spełnić jako spawacz żeby dostać sie przez work express do pracy w Francji ponieważ już kilkanaście razy wysyłałem cv i nic tylko odpowiedz ,,odezwie sie nasz rekruter itp ,, i nic dlatego nie mam pojęcia jakie wymagania trzeba spełniać ?

@romek17

Dzień dobry - aktualnie rekrutujemy spawaczy na styczeń do Le Cateau-Cambrésis oraz Damvillers. Prosze aplikować za pomoca zielonego przycisku na dole oferty lub poprzez portal jobexpress pl. Proszę w nagłówku maila wkleić nazwę stanowiska. Może Pan zasięgnąć szczegółowych informacji o wymaganiach pod adresem (usunięte przez administratora)

pinokio

Dziekuje za szybka odpowiedz. W ogloszeniach widze ze podawana jest niemiecka stawka mininalna. Czy pieniazki z wyplat sa przeliczane na zlotowki czy otrzymuje sie wyplaty w euro? I czy na spotkanie rekrutacyjne trzeba przyjechac do Was do Krakowa czy wszystko jest zalatwiane telefonicznie i mailowo ?

@pinokio

Dzień dobry Waluta wypłaty zależy od decyzji pracownika. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość załatwienia formalności możliwość drogą mailową. Pozdrawiam

Artur Ragan

Dzień dobry - pracujący w magazynach na terenie Niemiec podpisują z Work Express polską umowę o pracę. Możliwości wyboru miejsca pracy nie ma. Pozdrawiam

pinokio

Moze mi ktos powiedziec czy podejmujac prace w tej agencji w magazynie pracuje sie na polskiej czy na niemieckiej umowie i czy mozna sobie wybrac dzial na ktorym sie pracuje czy tez nie ma sie na to wplywu?

Artur Ragan

Dzień dobry - dziękuję za miłe słowa. Jeśli chce Pan podzielić sie spostrzeżeniami na temat Work Express, jestem do dyspozycji pod adresem artur.ragan_workexpress.pl Pozdrawiam

andzia

hejka work ma oferte pracy w belgii przy pakowaniu kapsułek ktoś cos moze wiecej wie na ten temat moze ktos tam pracuje i udzieli jakis szczegółów.?

@andzia

Dzień dobry Co do ofert pracy w Belgii, proponuję zasięgnąć informacji pod adresem pracazagranica_workexpress.pl albo pod numerem telefonu 32 775 88 80. Pozdrawiam

Artur Ragan

Dzień dobry, dziękuję za opinię. Na pewno przekażę osobom odpowiedzialnym. Proszę też wziąć pod uwagę, że oddziały zamiejscowe są obsadzone wyłącznie przez rekruterów i kiedy są oni na rozmowach kwalifikacyjnych, nie odbierają telefonów.

samsung

Moje zdanie na temat WE jest takie, kilka lat temu w oddziale w Krk zapytałem się jednej pani która tam wtedy pracowała na kiedy mają ogłoszenia o prace, ona odpowiedziała "na wczoraj". Faktem jest to że nie odbierają telefonów, mają gdzieś ludzi którzy przychodzą pytać się o pracę, najlepiej dla nich jest taka oto sytuacja w której to, delikfent przychodzi sam do nich i mówi że znalazł już pracę i firma mu powiedziała że zatrudni przez WE, wtedy oni dają umowe i gotowe!. Ja mam miłe wspomnienia, ponieważ 5 lat temu wysłałem CV na ogłoszenie o prace, zadzwonił telefon, zostałem zaproszony na rozmowę i miła pani poinformowała mnie że wakat jest 1 a osób kilka, ale jako że chyba mnie lubiła to oddzwoniła i zakomunikowała że praca dla mnie jest! swoją drogą za każdym razem udało mi się to fakt zdobyć pracę przez WE nie powiem że nie ale to chyba tylko FARTEM który mam w życiu-czyli bez znajomości.

damian k
@samsung

work expres to uczciwa i zetelna firma ktora dba o swoich pracownikow.ja sam w niej pracuje jako pracownik fizyczny w delegacji we francji i powiem szczeze ze praca i zarobki sa super

Waldemar

Biuro watpliwe, nie odbieraja tel ,pracują tam chyba od niechcenia , aby dzień zleciał ,ciagle zbywają

jasiu

proszę podac adres emal gdzie mam wyslac cv.

@jasiu

W zależności od tego o jaką pracę się Pan stara, do dyspozycji są adresy: praca.niemcy_workexpress.pl - dla pracowników magazynowych i produkcyjnych w Niemczech opieka_workexpress.pl - dla opiekunów seniorów w Niemczech pracazagranica_workexpress.pl - dla pozostałych krajów i stanowisk.

Do Pana RzecznikaA.

Panie rzeczniku! Przeanalizowałam wypowiedzi na temat Państwa firmy i jestem zaskoczona dyplomatycznymi, wręcz wymijającymi odpowiedziami na pytania byłych, obecnych, a także być może (w co powątpiewam po odpowiedziach) przyszłych pracowników WE. Do tej pory rozpatrywałam reklamacje w firmie konkurencyjnej i mojej firmie zależało na każdej opinii pracownika - nie nabieraliśmy wody w usta w sytuacji jak zarzut był niewygodny. Skoro nie na forum portalu odpowiada Pan na pytania, to proszę odpowiadać na wszystkie -a nie zastawiać się ochroną danych osobowych i odsyłać na adres prywatny! Pracownik sprawę porusza publicznie bo nie reagujecie na problem bezpośrednio poza portalem. Owszem zgadzam się z Panem, że w większości przypadków na niniejszej stronie są są wystawione pracodawcą negatywne opinie. Proszę jednak zwrócić uwagę na powagę zarzutów i ogrom negatywnych i poważnych naruszeń. Nie zauważyłam też, aby rzecznik musiał tak aktywnie uczestniczyć na niniejszej stronie - i to nie jest pochwała dla Pana. Jeśli tak Pan przestrzega ochronę danych osobowych to proszę odpowiedzieć dlaczego przy wyjazdach zagranicznych do pracy: 1) zanim jest umowa podpisana potrzebujecie ksero dowodu osobistego? - Czy to nie jest poważne naruszenie? Można przetrzymywać prywatne dokumenty kandydata do pracy? 2) po co Wam nr NIP, świadectwo z ostatniej pracy? 3) kto uzupełnia daty na dokumentacji? - kwestionariusze i nawet umowy są uzupełniane bez dat?! Pracownik zapewniam, że daty nie uzupełnia. Na dokumencie pomocniczym od Państwa jest wyraźna informacja, że dokumenty należy podpisać bez podawania dat?! Czy to nie jest kolejne naruszenie? 4) Proszę mnie poprawić jeśli jestem w błędzie - nie można przekazywać moich danych osobowych przyszłemu Waszemu Partnerowi Biznesowemu - ja tam tylko wykonuję usługę pracy, prawda - jestem Waszym pracownikiem? Więc po co te dokumenty przed podpisaniem umowy? Nie mówimy o sytuacji, kiedy znam potencjalne miejsce wykonywania pracy! 5) Co się dzieje z kompletem dokumentów jeśli nie podpisujemy umowy? 6) Jak odzyskać dokumenty wysłane do Państwa? Skoro nie macie nic sobie do zarzucenia to proszę poprzeć odpowiedzi odpowiednimi paragrafami. Liczę na szybką i rzetelną odpowiedź.

@Do Pana RzecznikaA.

Szanowna Pani Od lat odpowiadam na pytania pracowników na tym i na innych forach, co chyba najlepiej dowodzi, że zależy nam na opiniach pracowników. Aby je poznać, od lat realizujemy badania satysfakcji oraz exit interviews i dzięki ich wynikom doskonalimy naszą pracę. W Gowork.pl jest podobnie, jak sądzę. Proszę podać jakieś konkretne przykłady, kiedy nie udzieliłem odpowiedzi na pytanie dotyczące pracy w Work Express a wtedy ustosunkuje się do Pani zarzutów. Proszę też nie liczyć na podawanie informacji objętych ochroną danych osobowych - zachęcam do kontaktu ze mną lub z Rzecznikiem Pracownika. Mój służbowy mail oraz numer telefonu są widoczne na stronie Work Express od 2007 roku i chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Co do pytań - z całym szacunkiem, nie będę nikogo wyręczać w wyszukiwaniu w internecie ogólnodostępnych przepisów polskiego prawa, dlatego krótko: Ad.1. pracodawca musi mieć możliwość identyfikacji osób starających się o zatrudnienie. Dlatego ma prawo żądać od takich osób pewnych dokumentów, np. dowodu. Ad.2. NIP nie jest agencji potrzebny (chyba, że prowadzi Pani działalność gospodarczą). Ad.3. Daty nie ma, bo nie wymaga tego prawo. Ad.4. Dane takie jak imię i nazwisko mogą być i są przekazywane do pracodawcy użytkownika, np., w celu potwierdzenia tożsamości osoby, która wchodzi na teren zakładu. Ad.5 i 6. Po zakończeniu pracy dokumenty są niszczone. Podobnie dzieje się, jeśli do zatrudnienia finalnie nie dojdzie. Oryginałów dokumentów nie oddajemy nikomu chyba że dla potwierdzenia autentyczności kopii, proponuję jak najszybciej poprosić o ich odesłanie. Podstawy prawne znajdzie Pani między innymi w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika oraz Ustawie z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

do zuza

możesz mi podac do cb emal lub jakiś kontakt

@do zuza

mój e-mail: viola.rokita@wp.pl Jeśli nie chcecie pisać na forum proszę na priv - temat pilny, jestem przed podpisaniem umowy.

ZUZA

Witam, dostałam propozycję wyjazdu przez firmę. Propozycja wynagrodzenia brutto wynosi 1360 euro. Proszę mi powiedzieć ile netto jest przelewane na konto?

@ZUZA

Dzień dobry - kwota netto jest uzależniona od wielu czynników. Przede wszystkim od grupy podatkowej, do której zostanie Pani zakwalifikowana. Za średnią w skali roku można przyjąć kwotę 1150 euro na rękę. Pozdrawiam

@Artur Ragan

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Wysłałam także Panu korespondencje na maila od anonimowego rozmówcy. Osoba prosiła o prywatne namiary do mnie na tej stronie, aby "powiedzieć całą prawdę". Jak idzie zauważyć po treści email prawdopodobieństwo jest duże, że wiadomość jest od pracownika work express. Czekam na odpowiedź prywatną, ponieważ faktycznie wzbudziła we mnie obawy.

Monk
@ZUZA

(usunięte przez administratora) Od 800 do 1000 € na reke. Jesli jestes w kosciele, to 20 € mniej, zalezy.

marynasz

Hey wszystkim sa jakies oferty pracy z Work expres. bez jezyka obcego

nowy

jak mi zaproponowali stawke na magazynie 8,80euro brutto i 151 godz miesięcznie to jaka będzie wyplata miesieczna

miesieczne

nieh

a wypłyty w Work expess jakim systemie sa tygodnowe 2 tygdiniowe czy miesieczne

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express