Opinie o Work Service Express w

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service Express o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w

darek Nowy wpis

pracowałem w firmie 3 lata w Damvillers gdzie wszyscy mówili (usunięte przez administratora) nie prawda jak ktoś chce pracować to pracuje

Hanys Nowy wpis

Witam. Pracowałem w Work Express od polowy wrzesnia za przepracowane 77 h otrzymalem nie całe 900euro gdzie na ofercie bylo za 153h 2080euro wiec nawet nie otrzymalem polowy kwoty z oferty. Po przepracowaniu całego października 179h gdzie byly nadgodziny i sobota otrzymalem 2 tyś kilkanaściecie euro. Po rozmowie z Panią koordynator dowiedzialem się tylko ze co mi nie pasuje. Wiec wyslalem e maila do biura w Katowicach gdzie znow otrzymalem informacje ze jest wszystko ok. Postanowiłem wiec zjechać do polski i udac się do katowic osobiscie w celu wyjasnienia wynagrodzenia, jak się okazalo ze nie mam się sugerowac oferta bo ta jest zmienna w zależności od przepracowanych godzin czym wiecej sie pracuje tym stawka godzinowa maleje wraz ze wszystkimi dodatkami. Czyli jest to jawne wprowadzenie pracownika w błąd, nie wierzcie tez w darmowe zakwaterowanie bo firma oplaca je z djety którą płaci pracodawca urzytkownik. Dotego pobierają kaucję i za media. Powiem tak kiedyś pracowałem w tej firmie i byłem zadowolony, jednak teraz moja opinia się zmieniła o 180 stopni, nie polecam tej firmy przedstawiaja oferty pracy które sie mijają z prawdą. Pani koordynator też jest hamska i bezczelna oraz arogancka nie ma co liczyć na jej pomoc. Co do samej pracy była ok bylem zadoOwolony i to bardzo.

Wiktor Nowy wpis

Podpowiedzcie jak pracuje się z firmą za granicą? Jaka umowę proponują i jakie roboty mają?

Bambo Nowy wpis

Dajcie sobie spokój z tom firmom a wszczegulnosci skladanie foteli w rastat pracowalismy w 7 osób tylko przez 4dni (usunięte przez administratora) brak słów

Julia

Na stronie firmy pojawiły się nowe oferty pracy: https://workexpress.pl/oferty-pracy/. Czy ktoś z obecnych na forum ma zamiar aplikować? Na forum jest sporo negatywnych komentarzy. Czy ktoś ma odmienne zdanie i ceni sobie pośrednictwo firmy Work Service Express? Podzielcie się swoim doświadczeniem z innymi. Rzetelne i merytoryczne odpowiedzi są pomocne dla osób zainteresowanych pracą za granicą.

Konekt

Jedzie ktoś z okolic Wrocławia do Chambery 26.05.2018 Kontakt; Mazikdc@wp.pl

Konekt

Jedzie ktoś z Okolic Wrocławia do Chambery 26.05.2018 Kontakt; Mazikdc@wp.pl

Urząd Skarbowy Skarga

Prace za granicą na Polskiej umowie to se w (usunięte przez administratora) możecie wsadzić naprawdę ktoś jest tak głupi żeby na polskiej umowie za granicą pracować? zmarnowałem 5 min rzycia na czytanie oferty pracy za to 0 gwiazdek oszuści :(

Juliusz
@Urząd Skarbowy Skarga

Nawet nie wiesz co mówisz, na polskiej umowie odłożysz najwięcej. Dowalą ci francuski podatek to sę odechce francuskich umów. We Fr dla obcokrajowców obowiązuje 20% wynagrodzenia bez żadnych odliczeń, płatne nastepnego roku podatkowego.

Łowca
@Juliusz

Kolego chyba nie wiesz o czym piszesz a może jesteś z biura Work Service Express?

Julia

@marcin13350, czy udało Ci sie wyjaśnić swoja sprawę związaną ze zwrotem podatku? Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie? Dojazd do pracy? Podzielcie sie informacjami jakie macie o Work Service Express.

mikolaj

pracowalem w belgi prefabrykacja robisz wszysto jako pomiotlo niby 14 cos tam euro na godz.po potraceniu za kwatere zrzutki na paliwo a czasami dojazd do pracy 30 km to z tych 14 cos tam euro zostaje z 8 euro nie mowie juz o podatku bo trzeba sie samemu rozliczac a doplaty sa wielkie tak ze trzeba sobie jeszcze odlozyc by za rok miec z czego podatek oddac to jest gra nie warta swieczki i tak wszystko zebrac do kupy zapierda.......sz za 6000 jak kon .pozdrawiam i wiem co pisze pracowalem prawie rok az sobie uswiadomile chlopie co ty robisz tutaj za taka kase.odradzam chyba ze ktos lubi bardzo zapierdal....c to moze sprobowac bo po pracy nie ma nawet ochoty sie piwa napic jednym slowem prefabrykacje w belgi to obozy pracy

marcin13350
@mikolaj

Coś w tym prawdy jest ale uważam że nie do końca bo jak podpisałeś polską umowę o pracę a na ten rok i nie dostałeś belgijskiego rozliczenia(nazwy tego ich pitu nie pamiętam już)to z jakiej racji u nich musisz się rozliczać?Skoro nie wystawili to znaczy że nie było obowiązku rozliczenia w Belgi tylko w urzędzie skarbowym w Polsce a skoro zarobki miałeś spoko i sporo też potrącenia to przecież z urzędu skarbowego niemały zwrot podatku dla Ciebie Ci się należy-prawda?No chyba że biuro tak Ci naliczyło podatek że musiałeś do tego interesu pózniej jeszcze dopłacać ale o tym się myśli po wypłacie a nie po zakończonym roku podatkowym

zainteresowana

Czy jedzie ktoś do Stuttgartu na 2 maja jako pakowacz?

Klabli

Witam. Czy ktos moze mi cos powiedziec na temat pracy dla kobiet przy pakowaniu czesci samochodowych?

czarny

Serdecznie odradzam wszystkim, którzy chcą nawiązać z tym biurem jakąkolwiek współpracę. Z daleka od nich!

Chyba najgorsze biuro pośrednictwa pracy, brak organizacji i szacunku dla pracownika. Nie polecam, szkoda angażować sie w jakąkolwiek pracę za pośrednictwem tego biura. Ludzie, a zwłaszcza zleceniodawcy, z którymi biuro współpracuje są niepoważni. Work Service, to kpina!

Julia

@Jacek28, czyli droga z zakwaterowania do samego miejsca pracy jest dość odległa? A jakie są warunki mieszkaniowe? Atmosfera między pracownikami? Czy mógłbyś jeszcze podzielić się swoją opinią? Zamierzacie wyjeżdżać z Work Service Express na ten sezon? W które miejsca najlepiej jest wyjechać?

Waldek

Chciałbym przestrzec wszystkich chętnych do wyjazdu do Francji przez firmę Work Express z Katowic.Kochani właśnie wróciłem z Francji po zrezygnowaniu z tej pracy. Jakie są fakty? W Polsce podpisaliśmy z kolegą umowę w W-wie i było wszystko ok. Zajechaliśmy do Chamberry do mieszkania a tam totalna klapa i porażka!!! Mieszkanie w ogóle nie przygotowane tzn. brak mebli,łóżek. Materace mieliśmy chyba przyniesione ze śmietnika bo były obsikane i brudne. Koordynator po głosie wnioskuję że to młody chłopak zamiast przygotować mieszkanie do zasiedlenia przez brygadę to jeszcze chamsko się wykłócał???Dobrze że go tam nie było bo chyba by został zlinczowany?Wyobraźcie sobie po 20-u godzinach podróży marzycie o kąpieli i śnie a tu zero kąpania i nocleg w aucie. Dobrze że chociaż mieliśmy co zjeść?Zrobiliśmy sobie wycieczkę 1750 km w jedną stronę. Tam siedzą tylko Ci którzy przyjechali autobusem. Po napisaniu esm-a do biura w Katowicach Pani stwierdziła że najlepiej dla wszystkich będzie jak zjedziemy do Polski???Chamstwo i brak profesjonalizmu tak mogę skwitować tę firmę w dwóch słowach. Dodam jeszcze że przed nami w krótkim czasie przewinęło się około 40-u ludzi. O czymś to świadczy, prawda??? Kategorycznie nie polecam tej firmy!!!

Mirek
@Waldek

Podobnie,jak IPF z Poznania

Jacek 28
@Waldek

Popieram. Byłem tam i pracowałem. Dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy to 5 godzin dziennie. Plus 8 do 9 godz pracy . Daje to ok 14 godz twojego zaangażowania w pracę a płacą jak za 5 godz efektywnej pracy. Opiekun to jakaś pomyłka. To są (usunięte przez administratora)

Igor

Podpowiecie mi jak się pracuje z agencją? Chciałbym jechać do Francji, czy to dobry kierunek?

Ka

Witam ,czy ktoś jedzie do Francji do pracy peugota przy kompletacji zamówień ? praca ma się zacząć 24.10.2017

jasss
@Ka

witam . czy wyruszył Pan do Francji do pracy peugota przy kompletacji zamówień ? chciałbym cos wiecej sie dowiedziec na temat tej pracy poniewaz mam zamiar tam sie wybrac . prosze o kontakt jasiu131313@interia.pl

mal

uważam , że jest to dobra firma - mieszkania spoko i w Belgii i we Francji

czarny
@mal

Nie jedz do Aubenas porazka hotel masakra pełno podpierdlaczy i szef czubek.

zainteresowany

Co chwile tel. odbiera ktoś inny , maja duży bałagan , żadnych konkretów przy rozmowie , słaba organizacja wyjazdu pracownika itp.

Janek
@zainteresowany

W dalsyzm cigu jest tam boordel

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express