Kenig Spedition Kenig Adam

Opinie o Kenig Spedition Kenig Adam

@MPP

Tak masz wszystko od ubrań po buty i bhp.

emeryt

Ja przepracowałem 30 lat w tej firmie , w tym roku przeszedłem na emeryturę . Po tygodniu bycia emerytem wracam do pracy , chce się pracować w tej firmie . Jak by było źle to na pewno bym nie wrócił . Oj dzieciaki o czym wy piszecie !!!

@emeryt

Dzień dobry Panu a gdzie pan pracuje w tej firmie bo jestem zainteresowany tą pracą a głównie chodzi mi o miłą atmosferę wtedy aż chce się pracować

PM

Witam. Ja obecnie pracuję w firmie Kenig. Tak jak każdy, kto zmienia pracę zastanawiałem się czy dołączyć do zespołu tej firmy. I tak jak każdy stałem przed dylematyem czy warto, a bo to prywatny przedsiębiorca, a nie wiadomo jak to będzie. Ale jak to się mówi, kto nie ryzykuje nie pije szampana. I bo juz dłuższym okresie pracy mogę powiedzieć jedno. Nie żałuję. Firma okazała się bardzo przyjazna dla pracownika, wyrozumiała, tolerancyjna. Prezes zna każdego pracownika i nikt nie jest kolejnym ,,kowalskim". Docenia się tutaj ludzi, którzy chcą pracować. I takie osoby zarabiają potężne pieniądze. Jeżeli chodzi o wypłaty to zawsze na czas. Atmosfera w tej firmie jest jak w rodzinie. Jak jest problem Pan Adam zawsze pomoże. Czy polecam tego pracodawcę? Tak w 100%.

Zenek
@Mikołaj

Premie występują, jest dobry system plac. Chcesz robić to zarobisz. Moim zdaniem uczciwe podejście

Nowy wpis

Pracuje w różnych lokalizacjach. 85% zespółu to ludzie pracujący 5-10 lat. Zespół jest zgrany. Stabilnie funkcjonująca firma zarządzana bez korporacyjnego podejścia. Mimo to dobrze zoorganizowana.

Obecny pracownik Nowy wpis

Pracuje 10 lat niezmiennie w tym miejscu, nie planuje nic zmieniac. Jestem zadowolony.

Gutek Nowy wpis
@Obecny pracownik

O to świetnie że taki staż i jesteś zadowolony. Chce aplikować na pracownika fizycznego do naprawy palet na dwie zmiany. Niewiele mam informacji choćby jaka umowa obowiązuje. Dają zlecenie czy przyjmują normalnie na etat z umową o pracę? Wiesz może?

Nowy wpis

@Gutek

Dzień dobry, zapraszamy do złożenia CV. Na stanowisku "naprawa palet" oferujemy umowę o prace. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu pod nr: 660745668

Xx

Solidna firma, polecam!

NO

Pracuję w firmie ponad 6 lat, jestem zadowolony z pracy! Polecam!

@NO

Czytałem w ich ogłoszeniu ze stycznia, że oferują wysokie wynagrodzenia (8 500-12 000 zł brutto / mies. dla Automatyka - Mechania utrzymania ruchu), pracę w języku polskim i szkolenia z zakresu obsługi robotów. Ponadto pisali, że gwarantują dojazd do pracy z miejsca zamieszkania i dom pracowniczy. Czy więc zamieszkanie i transport są przez nich w pełni opłacane, i to, co bym zarobił - nie licząc wydatków na wyżywienie -, jest kwotą, którą przywożę ze sobą do kraju?

Dzień dobry, jest dokładnie tak jak napisaliśmy i tak jak Pan wnioskował z treści ogłoszenia. Oferta pracy jest dalej aktualna.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Kenig Spedition Kenig Adam rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. administracji biura?
Wojtas

Pracowałem swego czasu Centrum Serwisowym we Wrocławiu i mogę się wyrazić w samych superlatywach o Przedsiębiorcy ????

ON

Pracuje w firmie ponad 6 lat, jestem zadowolony! Polecam!

Jaki jest styl zarządzania w Kenig Spedition Kenig Adam?

AAA

Cześć. Na stronie firmy widziałem, że szukają operatora wózka widłowego. W ofercie wyskakują mi tylko jakieś komunikaty nie po polsku, więc może ktoś z was mi podpowie jakie mają wymagania na to stanowisko. Czy zatrudniają osoby bez doświadczenia i bez uprawnień?

@AAA

Dzień dobry, tak prowadzone są przyjęcia na stanowisko operatora wózka widłowego. Wymagane są uprawnienia. Ocena doświadczenia odbywa się podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Podobno pracując w firmie Kenig Spedition Kenig Adam można liczyć na zarobki 6000 PLN. Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Df

Władze firmy są naprawdę cierpliwe i łaskawe ze nawet takim ludziom jak panu „gs” dają szanse… Współczuje użerania się z takim elementem.

Zatrudniony

Witam wszystkich. Czytam te komentarze i zastanawiam się jak to jest ze w takiej dużej firmie w której pracuje kilkaset osób tylko jedna czy dwie zawsze maja problem. Jeśli jest tak źle to conajmniej połowa kadr powinna tutaj narzekać. Wniosek? Zawsze znajdzie się kilku takich jak te nieroby które piszą tutaj negatywne komentarze? Prawda o takich ludziach? Gdzie by nie poszli wszędzie będzie im źle i nigdzie im nikt nie dogodzi.

Co wchodzi w socjal Kenig Spedition Kenig Adam?

Mikołaj

Poważnie mówisz? To nawet nie pytam o jakieś premie czy coś, bo firma pewnie tu też oszczędza?

Zenek
@Mikołaj

Wozkowy

Za to jest kawa. Nie ma co narzekać.

Emilia

Co to za rozbieżność w zdaniach. To jaki jest?

MPP

Witam,czy w firmie KENIG otrzymuje się Odzież robocza ? Pozdrawiam

@MPP

Tak masz wszystko od ubrań po buty i bhp.

Wiktoria
@Robi

Często dostajecie nowe ubrania robocze? Wiadomo że z czasem wszystko się niszczy, więc jestem ciekawa jak to jest u was.

@Wiktoria

Tak, dostajesz jak coś się zniszczy, raczej nie ma problemu, są polary, bluzy spodnie

@Robi

I każdy z pracowników rzetelnie stosuje się do zasad bhp? Bywały tu może jakieś wypadki?

MPP
@Emilia

Nie każdy zawsze się stosuje tak jak powinien ale kierownictwo pilnuje żeby wszyscy byli ubrani i chronieni.

Anka
@Robi

Od pierwszego dnia pracy?

Emilia

A na jakiej podstawie tak zapewniasz? Bo brzmi to trochę niepokojąco, chyba że źle to odbieram?

Jak długo trwa proces awansu w Kenig Spedition Kenig Adam?

Sprecyzuj ?

@Robi

Jest jakiś minimalny okres stażu, który należy przekroczyć, żeby w ogóle myśleć o awansie? Jakie warunki trzeba spełniać, żeby go osiągnąć?

@Emilia

Ale o jakie stanowisko chodzi? Chyba to najważniejsze, w firmie jest wiele różnych działów. Nie da się być kierowcą a potem spedytorem przecież. To też zależy od lokalizacji itd.

Awansu na co?

Czy firma Kenig Spedition Kenig Adam kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

HJa

W firmie KENIG na stanowiskach administracyjno biurowych pracują głównie kobiety i ich płace są zależne oczywiście od stanowisk. Wiem również, że kobiety pracujące na stanowiskach magazynowych zarabiają równorzędne pieniądze jak nie większe niż mężczyźni. Wszystko zależy od stanowiska.

Izabela
@HJa

A dlaczego miałyby zarabiać więcej od mężczyzn? To chyba też wbrew prawu?

HJa
@Izabela

Nie ma prawa które mówi ile kto ma zarobić?! To na ogół w firmach indywidualna kwestia i umowy między pracodawcą a pracownikiem. System płac w firmie KENIG jest przemyślany tak żeby każdy na produkcji mógł zarobić tyle i zrobi czyli klasyczny akord. Jeśli ktoś pracuje to zarobi bez względu na płeć. Jeśli chodzi o stanowiska biurowe to chyba decydują kto jakie ma kompetencje i doświadczenie? To jest wbrew prawu?

@HJa

Nie no myślę, że nie jest wbrew prawu, ale wiesz jak to jest przy "wychodzeniu w praniu", pracownik może na rozmowie wydawać się idealny, po próbnym również, a dopiero później wyrastają mu rogi. ;p A w biurze to są jakiekolwiek możliwości awansu?

emeryt

@emeryt

PM

Mechcio

A ja myśle, ze akord to uczciwa rzecz. I po co to krytykować?? Zarabia się tyle ile faktycznie się zrobi! Dlaczego ktoś kto robi mniej niż ja ma zarobić wiecej. Tak to jest ze krytykują ci co nie chcą pracować a jedynie sie zaczepić

Maniek

Moje doświadczenia są taki, że jak chcesz pracować to zarobisz więcej niż gdzie indzzziej. Wiem też, że czasem lepiej poczekać niż nie dostać wcale. Jestem już na emeryturze, ale wszędzie dobrze gdzie nas niema

Jaki jest okres rozliczeniowy w Kenig Spedition Kenig Adam? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Alicja

Hmm, o co dokładnie chodzi, serio są jakieś problemy z wypłatami? W poprzednim roku to prawie wszędzie coś było nie tak, ale że teraz... Napisz proszę o co tu się dzieje.

Zibi

Myślę, że nie pracując w firmie nie powinno się stawiać takich zarzutów bo to mocna przesada. Idealnie nigdzie nie jest oby było tak dobrze jak tu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kenig Spedition Kenig Adam - Kampinos

• Jak się pracuje w Kenig Spedition Kenig Adam?

Zobacz opinie na temat firmy Kenig Spedition Kenig Adam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kenig Spedition Kenig Adam?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kenig Spedition Kenig Adam