Insert S.A.

Opinie o Insert S.A.

...

Co za obłuda, jak można być takim człowiekiem jak ci dwaj pseudo liderzy. Organizowanie spotkania i pouczanie będąc samemu kiepskim pracownikiem. Żenada .... Popieram wpis E.N. Jest w 100% prawdziwy.

z_innej_perspektywy

Nie jestem i nie byłem pracownikiem telemarketingu, wiec mam spokojniejsze chyba spojrzenie z boku. Nie do końca zgadzam się z opinią, że jest duża rotacja. Najlepsi pracownicy tymczasowi dostaja pracę na stałe i w ten sposób zatrudniła się w tym dziale olbrzymia większość obecnych stałych pracowników. Ponieważ to praca mocno sezonowa, to w szczycie zatrudnianych jest wiele osób, ale nie wszyscy mogą zostać. To tak jak z pracą w rolnictwie. Nie da się organizować przecież pracy przy zbiorze jabłek w marcu. Co więcej wielu pracowników z telemarketingu z czasem przeszło do innych działów, także tu gdzie ja pracuję. Wiec raczej ta praca to dobra opcja dla zaangażowanych i lubiących sprzedaż przez telefon. Także z jakąś dalsza perspektywą.

Dziwia mnie opinie ludzi, którzy przychodza bez zadnego doświadczenia i jeszcze narzekają, że 1800 zł na ręke to mało. Jeśli ktoś chce pracowac i szanuje swoja pracę, to 1800 zł to nie kwestia do narzekania. Mam wrazenie, ze ludzie, którzy przychodza do pracy chca dostac wypłate za siedzenie i patrzenie w scianę albo ewentualnie picie kawy. Ogarnijcie sie ludzie i troche więcej pozytywnego nastawienia :)

E.N.

Pracowałam w dziale telemarketingu, i nikomu nie polecam. Jest dwóch takich teamliderow, którzy strasznie za nic maja sobie innych pracownikow a przy tym poniżają, (usunięte przez administratora) , nie da się pracować z kimś takim. Szkoda bo wydaje sie, że firma ma potencjał, ale jeśli powierza sie komuś takiemu opiekę nad pracownikami, czy to stałymi czy też tymczasowymi, jak tym dwóm, to oznacza tylko to, że firma nie szanuje pracownikow i takie też ja mam zdanie. Ktoś tu napisał, że to dobra firma na chwile, otóż nie zgodze sie z tym, tu po prostu nie szanuje sie ludzi. Ludzie unikajcie pracy w tej firmie.

E.N.
@E.N.

Też pracowałam w tej firmie w dziale telemarketingu i mam zupełnie odmienne zdanie - bardzo pozytywne, oczywiście każdy może pisać co chce internet jest w końcu anonimowy ;)

Telemarketer

Sympatyczna rozmowa z liderami zespołu telemarketerów. Tak, wymagania są, jeżeli poprzedniczka opisująca swoją rekrutację tego nie zauważyła, to o czymś świadczy. W grupie, w której się rekrutowałam odpadli ludzie ze względu na wadę wymowy chociażby. Nie przyjęto również osób, które miały problem z poprawnym używaniem języka polskiego, co, wbrew pozorom, nie wszystkim wychodzi. Pretensje użytkowniczki "Monika" o to, gdzie jest firma, są po prostu żenujące. Przecież adres jest ogólnodostępny. Nie odpowiada? To nie wysyłaj CV. Mamy gościa, który dojeżdża tu z Psiego Pola. A to dopiero kraniec świata. 1800zł NA RĘKĘ i Ty uważasz, że to mało? Jeszcze w callcenter? "Monika" skąd Ty się urwałaś? Dziewczyna nie podjęła pracy, ale wie, że to praca, która polega "na wydzwanianiu do ludzi którzy np. zakupili kiedyś program, kilka lat temu i o firmie zapomnieli"? Co nie jest oczywiście prawdą. A hasło "nie ma co liczyć na umowę o pracę nawet po roku, dlatego rotacja jest ogromna" to już w ogóle z palca wyssane. Jasno powiedziano na rekrutacji, że pierwsze 4 m-ce CO NAJMNIEJ na umowie - zleceniu. Nie mydlą oczu, że na bank po tym czasie dostaniesz umowę o pracę. Ale sama byłam świadkiem, że w zeszłym tygodniu umowę o pracę dostały dwie osoby, które pracują trzy miesiące, bo są po prostu bardzo dobre. Rotacja? Nie zauważyłam. Odpadają osoby, które nie robią tego, co do nich należy. Może wystarczy im ułuda, że łatwo przyszło, to jeszcze łatwiej da się utrzymać? Nie. Tu trzeba jednak pracować. Wszystko adekwatne do ogłoszenia. Pracuję już ponad miesiąc i jestem ogromnie zadowolona. I płacą i atmosferą i tym, jak jestem traktowana. Podsumowując, radzę się przekonać na własną rękę, a nie zawierzać opinii dziewczyny, która czytać nie potrafi (ul. JERZMANOWSKA 2 - ADRES FIRMY), a 1800zł na rękę to dla niej mało. Z niejednego callcenterowego "pieca chleb jadłam" i nie ma drugiej tak dobrze płacącej firmy we Wro.

Scharakteryzowanie poprzedniej pracy, opowiedzenie o sobie (a "powiedz o sobie coś, czego nie ma w CV" szczególnie mi utkwiło), kilka pytań o zainteresowania, czy jestem świadoma, że to umowa zlecenie.

goś

widzę, że tutaj sami byli pracownicy. Pakiet medyczny od roku jest już na zupełnie innych zasadach.

Jacek

Ja tam pracuję juz jakis czas, słychać opinie o dziale marketingu, że źle się dzieje, po prostu ludzie narzekają na dyr. Choc jeśli chodzi o dział oprogramowania to sa plusy i minusy z przewagą plusów. Rozumiem, że wwiększość wpisów dotyczy marketingu i z opowiadań zgadzam się z nimi.

Zaczynając od wpisu "wronek" a kończąc na wpisie "jj" - wpisy ewidentne, mające na celu wprowadzenie w błąd, jak to nie jest w insercie :). To prawda jest karta benefit, i płatna w kwocie podanej wyżej (60 zł), znam kilka firm wiele mniejszych, gdzie ta opłata jest niższa o wiele. Pakiet medyczny w insercie ;) dobry żart ... Jest coś, co ów nazwano tu pakietem medycznym, ale to tak naprawdę usługa PZU gwarantująca dostanie się do kilku specjalistów, kwota 30 zł to chyba nie duża opłata wiec jest jakiś mały plus, choć jak policzymy opłatę miesięcznie i porównamy z częstotliwością chodzenia do owych lekarzy, okaże się, że na to samo wychodzi jak byśmy poszli prywatnie. Zgadzam się z tym, że sporo młodych osób pracuje i warto składać CV.

jj

pakiet medyczny jest dla pracownika i jego rodziny także całkiem fajnie. Karta benefit też jest ale płata w 50% czyli trzeba z nią zapłacić ok 60 zł. adaś, w insercie pracuje bardzo dużo młodych ludzi także myślę, że warto spróbować.

adaś

jestem początkującym informatykiem który dopiero zakończył proces edukacji. czy na moim etapie kariery, an raczej jej braku, mam szansę na jakiekolwiek zatrudnienie w Insert S.A.?mogę nawet działać na pół etatu albo na płatnym stażu byle po prostu mieć już zatrudnienie i powoli się rozwijać zawodowo, cieplutko pozdrawiam

Arek

A jest jakiś pakiet medyczny?

On

@Kombo, tak właśnie jest, odchodzą doświadczeni pracownicy a zatrudnia się nowych. Prawda jest to, że zarabia firma, pracownicy niekoniecznie :)

developer

Byłem w tej firmie na rozmowie, moje pierwsze odczucia wyglądały tak, że.. wszedłem sobie, przywitałem się z paniami co siedzieli przy " informacji " i powiedziałem, że przyszedłem na rozmowe, później czekałem z 10 minut może aż ktoś do mnie podszedł... generalnie zauważyłem, że ludzie są ponurzy ( pewnie zmęczenie rutyną) tylko chodzili w jedną i drugą stronę po kawę.. sam siedziałem tam jak jakieś widmo. Po tym jak do mnie podszedł pewien pan ze swoimi kolegami z pracy .. zaprosili do gabinetu na rozmowe, która trwała okolo godziny, dostałem pytania z C++ ( o pewnych rzeczach taki pan z czarniawymi włosami w ogóle nie znał o czym mówi, według niego to liczby typu 17.8898 można normalnie kodować na int xD) dostałem też kilka pytań z SQL - raczej były łatwe... po kilku dniach dowiedziałem się, że mnie tam nie chcą i szczerze mówiąc dobrze, bo pewnie i tak bym tą oferte odrzucił - musiałbym przez całe miasto jeździć na to " pole ". co do pieniędzy trudno mi powiedzieć ale początkowa stawka oscylowała chyba na 2800 zł netto.

On

Trudno polemizować z opinią o pracodawcy, zawsze to subiektywne odczucie, ale z faktem czy warunki socjalne są czy też nie, to już tak. Tak więc trudno nazwać to co jest w firmie insert dobrymi warunkami socjalnymi, ba jakimkolwiek socjalem. Prawdą jest to, że jest dofinansowanie do multisportu każdy pracownik płaci 60 PLN osoba towa. Ok. 160 PLN. To jedyna rzecz która jest w firmie insert, co można powiedzieć dobrego o socjalu. Za dodatkowe ubezpieczenie każdy płaci pełną kwotę. Są wyjazdy integracyjne, ja byłem na jednym, nuda i nuda ... Dojenie krowy, rzut podkową, czy dyskoteka przy średniowiecznej muzyce. Żenada. Odpowiadając Kombo: 13-stek - brak Wczasy pod gruszą - brak Atmosfera w pracy - tak jak napisałeś "do zniesienia" Tak wiec trudno zgodzić się z wypowiedzią, że firma insert to miła atmosfera i dobre warunki socjalne. Oczywiście wszędzie fajnie gdzie nas niema :)

Malkontenci i marudy! Tylko ludzie którzy nie mają porównania do złych warunków pracy mogą narzekać na InsERT. Polecam! Miła atmosfera, bardzo dobre warunki socjalne.

Witam Firma insert bez wątpienia zmienia się, czy na plus ? Okaże się już niebawem :) Osobiście uważam, że na minus. A to co obecnie dzieje się, to zabiegi kosmetyczne, mające na celu poprawę wizerunku. Pseudo awanse ;)

programer

Nie wiem skąd macie takie informacje o zarobkach programistów (stare?), ja zarabiam 4 na rękę, a są tu też programiści i projektanci zarabiający z tego co wiem znacznie więcej.

KKMK

Panowie, mniej niż 3000zł netto to dobre pieniądze dla programisty? Po 5 latach? Tyle dają czołowe firmy w Poznaniu na stażu studenckim... Rozważałem pracę w Insert, ale widzę, że na całe szczęście zrezygnowałem... A to dziwne, bo firma jest renomowana i sprawia wrażenie majętnej.

A mnie pracuje sie dobrze, może dlatego, że pracuje w dziale gdzie (usunięte przez administratora) . nie jest szefem.

starypan

(usunięte przez administratora) Mimo to - jeżeli insert poza marketingiem - to jak najbardziej tak, zwłaszcza dla początkujących na rynku pracy.(usunięte przez administratora)z daleka i nigdy za żadne pieniędze.

On

Ja naszczęście pracowalem ok. roku. Praca faktycznie na chwilę, atmosfera normalna, jak w każdej pracy, czy rodzinna ? nie powiedziałabym,(usunięte przez administratora) Teraz mam porownanie wiec smiało mogę napisac że InsERT to żadna rewelacja, komfort pracy żaden. Wynagrodzenie słabe. Choć jako przejściowa praca, może być. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Insert S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Insert S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Insert S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Insert S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Insert S.A.?

Kandydaci do pracy w Insert S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Insert S.A.