Insert S.A.

Opinie o Insert S.A.

Ochotnik

Czyżby pracownicy zapomnieli o tym forum? Nikt się nie wypowiada i nie można się dowiedzieć niczego o firmie.

Ktoś umie powiedzieć jakie są perspektywy ewentualnych podwyżek? Czy jest to symboliczne 100 zł brutto raz na rok, czy można liczyć na coś więcej/częściej? Jak wyglądają zarobki programistów i testerów po 1-2 latach pracy?

Agnieszka

Insert S.A. organizuje również praktyki/staże! Myślę, że to bardzo ciekawa opcja, a Wy co sądzicie?

Telemarketer

Sympatyczna rozmowa z liderami zespołu telemarketerów. Tak, wymagania są, jeżeli poprzedniczka opisująca swoją rekrutację tego nie zauważyła, to o czymś świadczy. W grupie, w której się rekrutowałam odpadli ludzie ze względu na wadę wymowy chociażby. Nie przyjęto również osób, które miały problem z poprawnym używaniem języka polskiego, co, wbrew pozorom, nie wszystkim wychodzi. Pretensje użytkowniczki "Monika" o to, gdzie jest firma, są po prostu żenujące. Przecież adres jest ogólnodostępny. Nie odpowiada? To nie wysyłaj CV. Mamy gościa, który dojeżdża tu z Psiego Pola. A to dopiero kraniec świata. 1800zł NA RĘKĘ i Ty uważasz, że to mało? Jeszcze w callcenter? "Monika" skąd Ty się urwałaś? Dziewczyna nie podjęła pracy, ale wie, że to praca, która polega "na wydzwanianiu do ludzi którzy np. zakupili kiedyś program, kilka lat temu i o firmie zapomnieli"? Co nie jest oczywiście prawdą. A hasło "nie ma co liczyć na umowę o pracę nawet po roku, dlatego rotacja jest ogromna" to już w ogóle z palca wyssane. Jasno powiedziano na rekrutacji, że pierwsze 4 m-ce CO NAJMNIEJ na umowie - zleceniu. Nie mydlą oczu, że na bank po tym czasie dostaniesz umowę o pracę. Ale sama byłam świadkiem, że w zeszłym tygodniu umowę o pracę dostały dwie osoby, które pracują trzy miesiące, bo są po prostu bardzo dobre. Rotacja? Nie zauważyłam. Odpadają osoby, które nie robią tego, co do nich należy. Może wystarczy im ułuda, że łatwo przyszło, to jeszcze łatwiej da się utrzymać? Nie. Tu trzeba jednak pracować. Wszystko adekwatne do ogłoszenia. Pracuję już ponad miesiąc i jestem ogromnie zadowolona. I płacą i atmosferą i tym, jak jestem traktowana. Podsumowując, radzę się przekonać na własną rękę, a nie zawierzać opinii dziewczyny, która czytać nie potrafi (ul. JERZMANOWSKA 2 - ADRES FIRMY), a 1800zł na rękę to dla niej mało. Z niejednego callcenterowego "pieca chleb jadłam" i nie ma drugiej tak dobrze płacącej firmy we Wro.

Scharakteryzowanie poprzedniej pracy, opowiedzenie o sobie (a "powiedz o sobie coś, czego nie ma w CV" szczególnie mi utkwiło), kilka pytań o zainteresowania, czy jestem świadoma, że to umowa zlecenie.

Szukajacy

Czy Insert prowadzi obecnie rekrutację? Bardzo bym chciał pracować u nich jako analityk ale muszę się zorientować jak przedstawia się wynagrodzenie ?. Chociaż mam informacje, że firma bardzo dobra to kasa jest podstawą.

nowy
@Szukajacy

Podzielcie się opinią ludzie pracujący w tej firmie , warto tutaj pracować ? Jakie największe zalety, a jakie wady ?

bank bank

Chciałbym wam przypomnieć, że do pracy przychodzi się pracować a nie imprezować, jeśli mało zarabiacie albo zarabialiście to najwyraźniej byliście słabi.

Krytyk

Słyszałam inną opinię niż Twoja i to bardzo dobrą opinię.Nie dziwi mnie wcale, że nie chcą pomagać jak nie masz wykupionego abonamentu. Kto będzie płacił swoim pracownikom jeśli klient nie płaci. Szukasz człowieku na siłę problemu bo masz zły dzień!

No-name
@Krytyk

Pracujesz w Insercie ? Jeśli tak to proszę zostaw do siebie jakiś kontakt. Chciałbym Cię zapytać o parę rzeczy związanych z pracą w tej firmie.

anla

Ale o jakim stanowisku mówimy @delta? Bo nie wierze, że 1800 dają tutaj informatykowi czy komuś od sprzedaży no chyba, ze to ich podstawa pensji. Zresztą nie wyobrażam sobie nawet żeby ktoś we Wrocławiu zdecydował się na tak małą pensję nie popadajmy w paranoję

disappointed

Na plus: elastyczność godzin pracy, dojazd też nie jest taki zły (mpk), niektórzy pracownicy. Minusy: nieprzygotowane stanowisko pracy (samemu trzeba było przynieść sobie komputer, podłączyć go i zainstalować system i programy), atmosfera neutralna a nawet "bez szału". Info dla nowych pracowników: Brak opiekuna, który wdroży Cię przez początkowy okres pracy (oprowadzenie po kuchni i wc się nie liczy). Atmosfera w pokojach (w tych w których była okazja siedzieć, była drętwa a ludzie "mruki" i malkontenci (ale na takich akurat "udało mi się" trafić) co mnie zdziwiło bo na korytarzu spotykało się innych wesołych i sympatycznych. Osoba nowa może mieć wrażenie, że jest zostawiona sama sobie (u mnie tak było). Miałem wrażenie, że będzie to nowoczesna firma, ale po pracy tam kojarzy mi się ona trochę z PRL. Są plusy i minusy. Sami oceńcie. Może coś się zmieniło od czasu mojej pracy tam, a może nie, bo cechy PRL-u ciężko wykorzenić ;)

disappointed

Na plus: elastyczność godzin pracy, dojazd też nie jest taki zły (mpk), niektórzy pracownicy. Minusy: nieprzygotowane stanowisko pracy (samemu trzeba było przynieść sobie komputer, podłączyć go i zainstalować system i programy), atmosfera neutralna a nawet "bez szału". Brak opiekuna, który wdroży Cię przez początkowy okres pracy (oprowadzenie po kuchni i wc się nie liczy). Atmosfera w pokojach (w tych w których była okazja siedzieć, była drętwa a ludzie "mruki" i malkontenci (ale na takich akurat "udało mi się" trafić) co mnie zdziwiło bo na korytarzu spotykało się innych wesołych i sympatycznych. Osoba nowa może mieć wrażenie, że jest zostawiona sama sobie (u mnie tak było). Miałem wrażenie, że będzie to nowoczesna firma, ale po pracy tam kojarzy mi się ona trochę z PRL. Są plusy i minusy. Sami oceńcie. Może coś się zmieniło od czasu mojej pracy tam, a może nie, bo cechy PRL-u ciężko wykorzenić ;)

delta

W dzisiejszych czasach 1800zł na rękę to w sumie mało. W Biedrze na kasie dostaniesz 2200 na rękę... :/

Liczne benefity ..... Hm... A jakie :) bo moze zwolnię sie z insertu i zatrudnię w tym o którym mowa :):):). Nieudolnie kłamiesz

ola

Od jakiegoś czasu nie można dodzwonić się do Insterta. Nie odpowiada centralka, dział handlowy, pomoc techniczna. Czyżby firma zbankrutowała??

zdziwiony

Osoby które zachwalają firmę Insert to chyba jakiś żart albo to robią za pieniądze. Składałem tam CV i normalnie odniosłem wrażenie że albo tam przyjmują tylko do 25 roku życia albo panuje tam taka korupcja że wszystkie cv odrzucają specjalnie aby zatrudnić tam tylko swoich znajomków i rodzinkę i dla nich są trzymane etaty. Nie wiem jakimi kryteriami tam się kierują ale na pewno nie takimi jakie wymieniają w ogłoszeniach, osób które naprawdę chcą pracować w IT a nie tylko się gdzieś "zaczepić".

Maciuś

Czytając opinie o firmie i o osobach pracujących, trudno zgodzić mi sie z nimi. Ostatnio wszyscy dostali w naszym dziale umowę o prace, do cenili nas za rzetelną i dobrą prace, sad dyr był u nas, przekazać nam tę dobra wiadomość (usunięte przez administratora)

Korcia

Lara riru riuri DUDA, DUDA !!!

adud
@Korcia

hHAHAHA

raw

Dojezdzam i tragedii nie ma. Doslownie pod firma MPK, a 300 m stacja PKP. Nie jest to w centrum, ale komunikacja OK.

JUPI :)

PRACA JEST SUPER! W ZYCIU NIE WIDZIAŁEM TAK PRZYJAZNEJ FIRMY W STOSUNKU DO PRACOWNIKA :D

mini

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy, nikt na Ciebie nie wrzeszczy współpracownicy jak i liderzy są bardzo mili i wyrozumiali. Wiadomo praca ma byc zrobiona! Ale w każdej tak jest. Atmosfera w pracy bardzo przyjazna.

E.N. zakładam, że jesteś osobą, która sobie nie radziła, więc została zwolniona. Teamliderzy są naprawdę w porządku. Nawet jak zwracają uwagę, że masz poprawić coś, czy nadrobić, to robią to normalnie i kulturalnie. To po prostu normalni ludzie. Pewnie, że zdarza się, że ktoś cię ofuknie (nie mówię tylko o liderach), bo jest zajęty, a ty po raz milionowy tego dnia podchodzisz z pierdółką, ale hasła, że "nie szanuje się tam ludzi"? Wydumane i wyssane z palca. Sami liderzy podchodzą do każdego indywidualnie i są wyrozumiali. A "..." popierający wpis "E.N." jeszcze "lepszy". Liderami chłopaki są nie bez powodu. Na pewno maja więcej doświadczenia na "dzień dobry". Prawdopodobnie nie są idealni, nie wiem, za krótko z nimi pracuję, ale tak naprawdę kto jest? Na pewno Ci szczekający w necie.

Zostaw merytoryczną opinię o Insert S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Insert S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Insert S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Insert S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Insert S.A.?

Kandydaci do pracy w Insert S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Insert S.A.