Opinie o Mamut sp. z o.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mamut sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mamut sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mamut sp. z o.o. w

do ee

Zanim ocenisz kogoś to zrozum co czytasz.Niejaki obserwator pytał na końcu jest znak zapytania .To twoja wypowiedz jest złośliwa i wredna.

brr

Dlaczego wstrętne,mi podobało się bo to prawda!Wiadomo nie od dziś,że nowa władza opiera się na tych co donoszą i wynagradza swoich informatorów nie zastanawiając się czy mówią prawdę czy tylko chcą się zasłużyć. Obserwator wnioski właściwe!

ee

Osoba, która to napisała jest wredna i złośliwa. Makabryczne osoby włażą na tą stronę. powodzenia

obserwator

O ile dobrze pojmuję to pracownicy tego działu po prostu przychodzą do pracy, albo i nie koniecznie bo są zasłużeni dla pracodawcy i mają ochronkę?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mamut sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
ABBA

odpowiedź-1/20 tego co w dziale technicznym -Dział Myślicieli!!!

obserwator

Ile osób zatrudnionych jest w tej logistyce?

Janek

DZWONIŁEM ALE NIE CHCĄ SIĘ PRZYZNAĆ PEWNIE ZNOWU (usunięte przez moderatora) SZYKUJE MIEJSCE DLA KOGOŚ OD SIEBIE ALBO OD TEGO ŚMIESZNEGO ZWIĄZKOWCA (usunięte przez moderatora)

obsrwator

Przyjmują do tej logistyki czy nie? Kto wie to bardzo proszę o poważne informacje na temat pracy w tym dziale.

adamo

Słyszałem, że zarząd podjął uchwałę o likwidacji spółki, prawda to??

Teść

W logistyce zarabia się najwięcej!Mają najwyższe zarobki za to najmniej do roboty.

pracownicy

...o przyjęciach nam nic nie wiadomo ale atmosfera wiadomo jaka ...do (usunięte przez moderatora)

zaintresowany

słyszałem,że są u was przyjęcia,wolne etaty w logistyce,proszę powiedzieć czy dobre są zarobki,jaka atmosfera.dziękuje

pracownicy

...szkoda że my nic z tego nie mamy...długo by pisać...

pracusie

Teraz latają jak pershing na wysokości lamperii

Były

I co tam (usunięte przez moderatora) zrobił porządek?

procownik

nikt nie bedzie wiecej zarabiac, praca polega na przepisywaniu tego co juz jest spisane, jedna czynnosc wykonuje kilka osob ktore co miesiac biora dobra wyplate. ale jak to mowi jeden z kierowniczkow NIKT NA SILE CIE W ROBOCIE NIE TRZYMA, NIE PODOBA SIE TO WON!!! koniec i kropka.

lola

No właśnie chodzi o tych co nic nie robią,widzieliście ile jest osób w zaopatrzeniu a przecież zamówienia i tak robi produkcja a oni tylko przepisują A przecież pensje wielkie,dlaczego mamy im nabijać kapse. Drugi przykład-dwóch dyrektorów handlowych. Płace -200 osób zwolnionych a tu nic. itp.itd I właśnie pan (usunięte przez moderatora) z tym coś powinien zrobić,to może produkcja by więcej zarabiała!

niezła

Co wy chcecie od p.(usunięte przez moderatora) niech w końcu zrobi porządek z tymi co nic nie robią tylko się plątają po kątach albo śpią i ludzi ścigają wiecie o kim myślę to wielcy majstrowie i brygadziści.Tak jest u nas na Muchoborskiej i na Żmigrodzkiej,byłyśmy tam przed świętami to widzieliśmy.Biorą porządne wypłaty za darmo.Po co tyle żądzących,nie mogę tego przeżyć.Ale myślę że na nich też przyjdzie czas.

Rak

Co proponujesz,bo nie bardzo rozumie co możemy zrobić.

pracownicy

...wszystko to prawda , ale może zajmiemy się tematem jakim jest "pan(usunięte przez moderatora) . my jesteśmy za ...no właśnie czekamy na propozycje

Zostaw merytoryczną opinię o Mamut sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Mamut sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mamut sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mamut sp. z o.o.