ZETKAMA S.A

Ścinawka Średnia

Opinie o ZETKAMA S.A

imen 2016-03-20 08:32
pracownicy narzekają co dzieje w biurowcu zapraszam wszystkich niezadowolonych na dział odlewni dla dowartościowania
nie powiem 2016-03-20 17:36
Coś w rodzaju kolonii karnej dla ciągle narzekających magistrów? ;)
Laczki sobie ubrudzą i dopiero będzie! Odlewnia już nigdy nie zobaczy premii!
Belzebub 2016-04-01 14:51
@frnek
coz ludzie narzekajá wszedzie .Na odlewni, na produkcji, w biurowcu , kazdy ma swoje problemy i dla kazdego .. jego problemy beda oczywißcie najwazniejsze. To raczej logiczne, dlatego opowiadanie bzdur pt. przyjdz na odlewnie , albo przyjdz na produkcje albo magazyn to dopiero zobaczysz ... sa bez sensu. Kazdy ma innego kierownika czy dyrektorka , inna specyfike pracy i bzdury z ktorymi kopie sie codziennie . Czy warto przyjsc do Zetkamy do pracy pytasz ? Oczywiscie , mozna sie sporo nauczyc , czesto tez i tego jak sie nie powinno pracowac. To tez cenna wiedza . A tak na serio to polecam , zdobedziesz doswiadczenie a to najwazniejsze chyba w tym wszystkim . Place nie powalaja na kolana ale wszystko zalezy ktory z dzialow Cie interesuje .......
Pracownik 2016-04-20 20:16
Tak źle to jeszcze się nie działo w tej firmie. Przełożeni zamiast zająć się produkcją to napier...... jakieś tabelki dla managera a efekt z tego żaden. Więźniowie uciekają bo tak zaje..... jest robota.
sanatorium 2016-04-29 21:24
Przepracowałem w tej firmie 10 lat.Jedno wielkie dziadostwo!Zero poszanowania pracownika,zajechali by Cie na smierc.Marne zarobki,praca ciezka,Dyrektor do bani,jak i wszyscy z biur.Złodzieje jednym słowem,na przerwe pojedynczo,chory zakład za marne pieniadze!!!.zdrowie stracisz na 100 procent wiele jest czynników szkodliwych.Nie polecam!!!a wrecz odradzam.
franek kimono 2016-06-10 14:19
A co sądzicie o stanowisku pracy jako operator maszyny cnc bo takie w Zetkamie jest.Warto sie na to pisać?Pozdrawiam
xyz 2016-06-11 16:46
Pewnie, że się opłaca. Musisz mieć wykształcenie wyższe - przełożeni mają średnie, masz zarobki na poziomie najniższej krajowej. Albo niewiele większe. Opłaca się...
Resztę dopowiedz sobie sam.
franek kimono 2016-06-13 19:03
+XYZ na zarobki to ja nawet nie liczyłem ale czy ta praca przy tej maszynie jest w miarę fajna?Z góry dzięki za odp.
EXPO 2016-07-08 13:07
O co chodzi z ogłoszeniem na stanowisko Dyrektora Eksportu? Pojawia się co parę miesięcy... Tak szybko odpadają czy zarobki takie słabe?
janek 2016-07-09 10:56
podobno szukają do pracy na odlewni - czy były wypłacone jakieś premie w tym roku?
robocop 2016-07-13 12:55
Szukaja Kierownika Exportu juz od paru lat dobrych .... to sobie wyobraź ..
Obse4ver 2016-07-15 12:22
Jak chcesz to startuj na kierownika. Daje ci maksymalnie 2 lata i lecisz.
Obse4ver 2016-07-15 22:09
Mało rozumiesz. Ja Ci tego nie wytłumaczę tutaj. Zaciągnij się to się przekonasz, co autor miał na myśli. Tyko zadaj sobie pytanie czy masz miękki tyłek lub rozpisany dobrze plan awaryjny w razie W.
Mistrzu 2016-08-03 17:20
Korzystając zokazji okresu urlopowego chciałbym się zapytać kolegów z odlewni co sądzicie o czynach naszego kolegi gremlinka? Najlepiej opłacany ,najszybciej awansowany chłopak nie do ruszenia,chce wolne wysyła smsa że ma problem i nie będzie go cały lipiec i jest ok. Piany szurak czepie wtedy nadgodziny zwiększa tonaż tyle tylko że złomu obiegowego,ale zakładowy zawsze tańszy,my oczywiście znów bez premi a palczsty najwyżej nie będzie sie kilka dni odzywał do swojego lodzika bo szary to za fajki i kanapki zrobi wszystko czasem 0,7 i jest spoko:) gremlinek pochorował poodpoczywał siostrę w niemczech odwiedził,teraz wróci w remonty punktów nazbiera i znów wdzystkie soboty i niedziele dla niego bo tylko on ma problemy potrzebuje zarobić. To co o tym sądzicie . Mistrzu
AntyMistrzu 2016-08-05 06:45
Oj kolego srasz w swoje gniazdo taką frustracją,niedobrze się robi jak takie wypociny się czyta.
WiceMistrzu 2016-08-05 19:46
Dlaczego wypociny? Koleś dobrze pisze może zbyt chaotycznie, ale czas na zmiany mamy nowego dyrektora a reszta trzyma się stołków. Albo traktuje się wszystkich równo albo wychodzi taki kał i niesmak.
Gulczass 2016-08-06 10:46
przepracowałem w zetkamie kilka ładnych lat i układy były,są i będą,a co to za MISTRZU co się trzepia Surykatki. Każdy kto mnie zna wie że jestem zwolennikiem mówienia wprost co mnie bolało,nieważne czy to dyrektor (stary D.) bo nowego nie poznałem czy też inny przełożony. A taka chaotyczna pisownia o układach, o innych incydentach to jest nie na miejscu,jeżeli czujesz się mocny na swoim stanowisku to możesz mówić głośno co cię boli,Rafał do tego do swojej pozycji doszedł swoją ambicją i pracowitością a że czasem ma problemy to chyba każdy ma tylko inaczej odreagowuje. Mistrzu pokaż mi drugiego takiego jak Surykatka bo mnie już tam nie ma.
Pozdrowienia dla wszystkich Gulczass:)
Obecny pracownik 2016-08-14 09:58
Pozwolę sobie wejść w zażartą dyskusję kto komu robi loda itd. Gulczs takich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ców jak ty to już tutaj nie ma i chyba nie będzie. Jedno jest pewne ćpunek żyje bez ciebie w mniejszym stresie, kto pił to pije a kto robi loda to może teraz robić z mniejszą starannością.Ale że ty stanęłeś w obronie lodzika to chyba te niemcy coś cię zmieniły,pozdrawiam cię. Obecny pracownik.
Luki 2016-09-20 20:50
Szukają widać z sukcesami . Ogłoszenia wiszą już co najmniej pół roku. Wniosek nasuwa się sam bez dogłębnych analiz.
bu 2016-10-18 11:32
Fatalnie prowadzony przez dyr. personalnego proces rekrutacji. Ponad miesięczny czas oczekiwania na wynik rozmowy. Brak w czasie rozmowy szefa docelowego działu. Żenująca jakość.
Arbeiter 2016-10-18 20:40
Zależy gdzie startujesz. W przypadku Odlewni to od prawie roku szukają Inżyniera Procesu i Metalurga więc gdyby pojawił się jakiś chętny to braliby bez gadania. To samo z pracownikami produkcyjnymi. Tylko praca ciężka i mało kto chce tam pracować.
bu 2016-10-20 18:46
Nie chodzi o czas poszukiwania kandydata tylko o czas jaki minął od rozmowy do udzielenia informacji o jej wyniku.
Arbeiter 2016-10-20 20:19
Mi też nie. Z tego co się orientuje na odlewni mały deficyt zasobów ludzkich więc chętnych łykają jak leci. No chyba, że człowiek kompletnie nie nadaje się na dane stanowisko.
Wojti 2016-11-22 21:49
A co u was taka rotacja dyrektorów i kierowników ?
Wszyscy nowi a to dobrze nie świadczy.
Co tam się dzieje?
Obserwator 2016-12-02 14:44
Poczytaj sobie posty wyżej to się mniej więcej dowiesz.
bus ze 2016-12-08 17:25
Dobrze mówią
Sylwek 2016-12-31 18:20
Nowi tylko bajzel wprowadzają i nic więcej. Kolejny raz 5 S. Ale to już było. Ciekawe kiedy będzie normalna atmosfera jak za dyrektorów którzy znali się na robocie a nie tabelkach.
Golub 2017-01-08 14:15
Trudno znaleźć dobrych fachowców. Firmy potrzebujące specjalistów mają w dzisiejszych czasach ogromne kłopoty. Jedno jest pewne praca w takiej firmie to pewna stabilizacja, tam nie musisz się martwić, że z dnia na dzień stracisz pracę.
Pietrek 2017-01-08 21:59
Sylwek nie kumam.
Oni tylko wpadają , zamieszania narobią i odejdą. Co wprowadzą nowego jak nie kolejny raz 5s. Nic innego nie umieją. Nie rozmawiają z nami tylko z góry coś narzucają. A myślę że dobrą atmosferą i miłą współpracą można by wiele więcej osiągnąć tak jak za dyrektora Andrzeja.
Golub 2017-01-13 13:49
Czy nowy dyro może narobić wiele zamieszania?Niemożliwe!!!
trala 2017-01-16 16:49
Zetkama firma ,która bardziej przypomina komunistyczną firmę ,ludzie robią co chcą !!! I tak trzymać
Hanys 2017-01-17 21:37
Ja Wam jeszcze pokażę co to jest dyscyplina. Będziecie chodzić bez premii.
Wizjoner 2017-01-18 16:32
Chciałbym w ZETKAMA pracować tylko nie wiem czy maja nowe oferty na sprzedaży? Jeśli coś wiecie proszę o info. Dobrze wiedzieć jakie zarobki można wynegocjować????
Trala 2017-01-22 17:33
My bedziemy bez premii ,a ty hanys polecisz ze sołka Prezes dyrektorku nie będzie trzymał kto nie ma wyników sprzedaży ,a ty jesteś cienki
Życzliwy 2017-01-24 20:28
Zetkama to spoko firma, ale można się dowiedzieć z waszych wpisów o lenistwie. Firma to ludzie, jak nie będą pracować to stracą pracę lub firma padnie
expert 2017-02-02 19:55
Zobaczycie wyniki sprzedaży w bieżącym roku jak polecą na łeb :) . Na odlewni zakupili bubel do zalewania form zwany zalewarka . Chłopaki z odlewni gadają ,że takiego shitu to świat nie widział. Przygotujcie się na stały brak premii spowodowany niewyrobieniem planu sprzedaży.
trala 2017-02-06 19:12
Nic nowego bule tam są od dawna dyro pyra z Poznania i kiero
trala 2017-02-06 19:13
Nic nowego bule tam są od dawna dyro pyra z Poznania i kiero
kibol 2017-02-09 18:39
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć o warunki pracy na dziale mechanicznym.Czy praca jest ciężka,jak ciężkie są detale,słyszałem,że trzeba obsługiwać kilka maszyn na raz..A może koleś trochę fantazjował?No i jakie sa warunki płacowe..Nie licze na to,że od razu zarobię nie wiadomo ile,ale ile można dostać na start i do czego można dojść??
Dzięki za każdą odpowiedź i informację.
Pozdrawiam
Gieniek 2017-02-16 15:30
Najlepiej położyć sie i czekać co sie stanie. Idziemy do pracy pracować a nie kombinować! Kondycja firmy zależy również od ludzi, brak zaangażowania w pracy to kiepskie wyniki. Słaba pensja i ogólnie robi sie kiepsko.
Iwona 2017-02-28 16:24
Jeszcze przez niecałe 2 tygodnie możecie aplikować do firmy ZETKAMA na stanowisko Inżynier Sprzedaży. Co możecie doradzić osobom przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wyglądała Twoja rozmowa? Podziel się swoim doświadczeniem odpowiadając na kilka pytań pod linkiem: http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,47232,1,1
trala 2017-03-16 17:35
To ciekawe ile dostaniemy podwyżki pracownicy produkcyjni ,na pewno ci którzy są w klanie kierownika hali mechanicznej będą zadowolenie kierownik karierowicz !!!
Wiedźmin 2017-03-18 13:16
Co się dzieje w tej firmie? Wszyscy się zwalniają. Takiej atmosfery to jeszcze nie było. Gratulacje dla wszystkich nowych menadżerów. Jest super.
Norbert 2017-03-18 13:22
Po co swoich awansować. Przecież Ci z zewnątrz lepiej wiedzą jak firma funkcjonuje no i przychodzą za konkretną kasę.
Łuki 2017-03-18 21:48
Taka prawda jak wszyscy odejdą to może ktoś wnioski wyciągnie ale może być za późno .
Iwona 2017-03-20 08:44
@Wiedźmin rozumiem, że obecnie w firmie dużo ludzi się zwalnia. Co jest przyczyną takiej sytuacji?
Wiedźmin 2017-03-20 16:39
Atmosfera jaka panuje.
expert 2017-03-20 23:03
Jeszcze ta punktacja do podwyżek, dzizas co za kretynizm.Zwykłego robola będą oceniać jakby pracował w korpo na Mordorze.
Wasyl 2017-03-21 21:15
A co z tymi podwyżkami?
sceptyk 2017-03-22 13:17
Brawo Prezesie
Cięszkie pieniądze na rozwój firmy i chwały właścicielom
Tylko gdzie w tych 330 milionach jest grosz dla rozwoju i godnego życia pracowników
Wybudujecie nową odlewnię tylko kto tam bedzie pracować ?do Dzierżoniowa i Skody blisko a Ukraina daleko
Zostaw swoją opinię o ZETKAMA S.A - Ścinawka Średnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZETKAMA S.A