Opinie o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rahmer Zaitarbeit. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rahmer Zaitarbeit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rahmer Zaitarbeit w Norymberga

xxx

masz racje ja tez nie dostalam.trzeba to rozwiazac.mam dwa zalegle.wszyscy ktorzy sa poszkodowani w tej kwesti prosze o zgrupowanie.trzeba (usunięte przez administratora) .to jest przegiecie natury.siety..

fix

podajcie nr telefonu ewentualnie adres do biura. nie dostałam danych do rozliczenia podatku.

moris

Praca jest wporządku. Wypłaty ok dla tych którzy pracuja a nie ściemniaja. Narzekać potraficie na syf na hotelu a sami ten syf stwarzacie. Nikt nie potrafi docenic. Może docenicie jak kiedys stracicie.

hotel

Za hotel pociagaja 50E z wyplaty, ogólnie od kiedy jest sprzątane systematycznie to nie jest źle nawet jakieś kwiatki posadzili jak interesuje Cie przyroda zabalkonowa. Weekendy lepiej przesypiać kropka

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Rahmer Zaitarbeit? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
maniek

Jak jest z tym hotelem ? są pobierane za niego jakieś opłaty, jeśli tak to ile i jak one są potrącane ? a i może jeszcze pare słów na temat warunków bo wole się dowiedzieć od ludzi którzy już tam są/byli

pele

Wszystko byłoby ok gdyby nie umiejscowienie hotelu 30 klockow od roboty, akord, fata morganowe godziny pracy i przede wszystkim polaczki ktore tam pracuja i mieszkaja bo to oni sa najgorsi. Pewnie jakby byli normalni ludzie a nie pijusy kryminalisci i inne obszczymury to i robota bylaby bardziej spoko

Hans

Uczyc sie jezyka i znalezc sobie inna robote to chyba powinien byc cel kazdego kto tutaj przyjezdza. Ale nieee wc wolicie wypic sobie wodke zapijajac browarem nic nie robiac i narzekaz na wszystko i wszystkich, dorosnijcie.

Mariusz

Jak wygląda aktualna sytuacja z w/w firmą ? Zmieniło się coś in plus, bo zastanawiam się z kolegą czy pojechać i zarobić pare euro bo u siebie na wiosce nie mamy żadnych perspektyw

x

Byłam tydzień i dlużej nie wytrzymałam. pokój 2m^2 woda zimna nawet (usunięte przez administratora) nie można umyć.

zosia

Oni zatrudniają również Heilbad Heiligenstad i w Heilbronn UWAGA TO FIRMA "RAHMER" Wystarczy wpisać na GOWORK.PL Opinie o pracodawcy i już wszystko jasne:)

pracujaca

na miesie jest ok. jesli ktos sie nie boi pracy to jest tam w stanie zarobic naprawde dobre pieniadze. pracownicy maja godziny odbijane za pomoca kart, takze nie ma mowy o jakimkolwiek ucinaniu godzin. pozdrawiam :)

mewa

dlaczego niktk nie chce napisac o pakowaniu miesa jak z wyplatami dla mnie to wazne co jest ludzie z wami tak trudno pozdrawiam

mewa

napiszcie cos o kaufladzie o pakowaniu miesa uczciwie placaa tyle ile sie nalezy czy okradaja biednych ludzi moj e-mail psiahiszpania@wp.pl jak to tam wyglada

METRO

WITAM przy pakowaniu miesa jest OK i godziny sa zapewnione

mewa

czy warto tam starac sie o prace jestem przerazona czytajac jak tam placa chodzi mi o prace na pakowaniu miesa w kauflndzie moze ktos z pracownikow bedzie tak uprzejmy i napisze natemat pracy zarobkow ilosci godzin

......

praca fajna, tylko kasa mała za taka robote to powinno byc co najmniej 1000,

Witam Wszystkich....Pracowałem w tamtym roku na kauflandzie. jeżeli ktoś chce tu zarobic dobre pieniądze, to je zarobi , ale musi chciec i sie nie (usunięte przez administratora) .. ogolnie spoko praca i fajni ludzie,pozdrawiam

dajcie jakis namiar do birura bo ptrzebuje papiery zeby sie rozliczyc z podatku najlepiej do biura gdzie ten hotel jest

XYZ

Ja tam nie narzekam na chleb mi nie brakuje choc zarobki nie sa najwieksza chluba tej firmy ale jak robisz swoje i nie wpychasz sie tam gdzie cie nie chca to nawet da sie pracowac:)a co do lekarzy to jest w (usunięte przez administratora) polskich lekarzy od pediatrów po chirurgów na hotelu co 2 osoba ma auto wiec nie widze problemow w poproszeniu kogos o podwozke.Zreszta u lekarzy na Osterburken spokojnie mozna sie dogadac nawet nie znajac dobrze niemieckiego wystarczy kilka slow ze slownika,rece i nogi:):)ale jak sie ma 2 lewe rece i umie sie tylko narzekac to juz jest potworny pech:):)

BANAN

JEST OKKKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Zostaw merytoryczną opinię o Rahmer Zaitarbeit - Norymberga

• Jak się pracuje w Rahmer Zaitarbeit?

Zobacz opinie na temat firmy Rahmer Zaitarbeit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rahmer Zaitarbeit