ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

BYŁY ZDRADZONY

Oj nie ma już najważniejszej miotły w firmie, a jeszcze niedawno ukazał się artykuł o zadowolonych pracownikach. Trzymam kciuki za firmę może kiedyś wreszcie się odbije. (usunięte przez administratora)

red

a po prostu najlepiej zmienic prace gdzie atmosfera bedzie chociaz troche lepsza... ja probowalem duzo razy a pracy szukalem przez strone Rekrutacyjnej Rewolucji polecam wam rejestracje tam, otrzymacie duzo ofert bo jestescie rekrutowani przez wiele firm/biur ;) powodzenia

Transfer
@red

Będziemy dalej przelewać do kancelarii?

ciekawy
@Transfer

co masz na myśli?

bruner
@Transfer

Może chodzi o jego koleżankę?Czyżby dlatego puścił nietoperza z dymem?

lob
@bruner

koleżanka z kancelarii to też koleżanka jego żony ...

Boguś
@lob

Czy duże fakturki tam szły?Jachu prać?

HUUURA

PREZESIK SIĘ WNERWIŁ, PODZIĘKOWAŁ I SIĘ POŻEGNAŁ !!!

staszek

Czy ktoś wie czym zajmuje się aktualnie DH ...

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
karol

Witam wszystkich mam jedno pytanie dotyczące pracy sezonowej w Lob'ie czy orientuje się ktoś w temacie jak wygląda taka rekrutacja w okresie wakacyjnym? Przyjmują samych studentów czy też osoby które nadal uczą się w szkołach średnich? Tylko proszę nie piszcie ze lepiej sobie darować bo po 2 miesiącach w Eurocomforcie juz nic mnie nie zaskoczy :)

handlowiec

Co nowego i dobrego dzieje sie tutaj ? Coś sprzedajemy ? coś kupujemy ?

flet

Smieszna tu jest tylko płakać

pik

Dno dno dno

nekja

Janek, co ty tu jeszcze robisz??? W tej firmie oczywiście.

waluś
@nekja

kręce i piorę

xyz

To nie narzekanie tylko nieakceptowanie rzeczywistości i próba jej zmiany, poza tym z mojego doświadczenia wynika, że osoby które narzekają są najlepszymi pracownikami. Tu nic dobrego nie ma i prawdom jest, że tylko lizusy maja się dobrze. Najsmutniejsze jest podejście do pracowników zwykłych.

@xyz

A moje doświadczenia są wręcz odwrotne. Tak bardzo i głośno narzekają, że sami nie potrafią się skupić na pracy i tylko przeszkadzają innym przy okazji ich wkurzając :) Nie wszyscy oczywiście, ale są/byli i tacy. Niekiedy nawet są/byli lepiej wynagradzani niż Ci, którzy siedzą cicho i robią po prostu swoje.

Janek

Ciekawe gdzie podziewa się DH, czyżby już się zorientował ...

Janek

Jeśli jesteś tak bardzo zadowolony lub zadowolona to powiedz kim jesteś , mysle ze głupoty piszesz podaj na forum imie i nazwisko jeśli uważasz że jest dobrze

@Janek

Dziwne, że pisze to ktoś, kto sam ukrywa się pewnie pod fałszywym pseudonimem...

zdziwniony

Nie wszyscy uciekają! Ale wygląda na to, że tutaj wypowiadają się w większości "narzekacze". Wielu rozsądnych i mądrych zostało i dobrze się z nimi pracuje. Jak mówi pewne przysłowie "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". A jeszcze inne "Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz". Tyle w temacie pracy w LOB! ;) PS> Nie jestem włazo-dupem, ani lizusem... Poza tym proszę nie obrażaj przynajmniej części pracowników LOB, tych którzy ciężko pracują i dlatego mają się dobrze! Aha! Nie jestem też Panią Gabrysią ;)

Gabrysia

Pani Gabrysia z HR udziela się na forum , takie zadanie dostała od prezesa

kolo

Nie mniej merytoryczny tylko ludzie już siły nie maja nawet narzekać, bo to syf jest i tyle.

zenek
@kolo

1500 zł. na rękę, kiedyś było lepiej bo coś można było za to kupić. Teraz ci co są przy korycie biorą grubą kasę.Tacy to pożyją.

xyz
@zenek

niestety tu zarobki są bardzo niskie a premie wirtualne jednak są soby zarbiajacejza dużo które wiedz

obserwator

co kolejny post to mniej merytoryczny. Chyba sami frustraci tutaj piszą. Nie mający nic do powiedzenia lub konkurencja. Nie jest idealnie - nigdzie nie jest, ale to tyle.

karol

Zarobki faktycznie niskie, jak na branże metalową. Zeszli do poziomu EuroComfortu, euroline. To jednej mańce, żadnej różnicy. Najniższa krajowa i koniec tematu,premie są wirtualne tak jak ten koment.

Wania

Zdecydowanie murzyńska firma.

Figo Fago

Szukają jeleni...

zainteresowany

Na rynku pojawiła się informacja, iż JK po raz drugi podchodzi do sprzedaży firmy do Assa Abloy. Ktoś to potwierdzi?

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.