ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Jachu

Nie wiem co można zrobić bo strategia zmienia się w zależności od kierunku wiatru.podpowiedzcie Panu Przewodniczącemu koledzy, czas przyznać mu order lub przylać mu w m...ę. Dobrze, że ostała się jeszcze jedna pyra, która zawsze czeka przy wc z papierem toaletowym.Zawsze słucha moich poleceń i nie ma swojego zdania za co go cenię... Zawsze z Wami

z rynku

renoma loba z dawnych lat juz nie dziala, firma idzie w dół jak kamień na rynku pełnym tańszej i lepszej konkurencji

popeye

na tym forum nie znajdziesz obiektywnej oceny. to forum dla niezadowolonych z życia narzekaczy.

anonimmm

znalazłem ofertę pracy w tej firmie na pracuj.pl i sie zastanawiam czy wysłać cv, czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy jako regionalny?

niki
@anonimmm

proszę Państwa...a może należy szukać problemów w sobie, a potem naokoło ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
worker

Ogolnie firma z brakiem strategii, kiepsim zarzadzaniem a ostatnio z kadra zarzadzajaca nie z branzy (umywalki i klozety). Ludzie co sie znaja albo uciekaja jak ostatnio manager produkcji oraz dyrektor zakupow albo sa zwalniani. Polecam zapytac: JAKA JEST STRATEGIA FIRMY!? Bo ja jej nie widze. Pzdr.

dzis nam prezes przedstawił nowego DH , nooo widac ze obstawia się swoimi ludzmi , teraz KS bedzie miał przekichane i sie pewnie go pozbęda a prezesik bedzie podkrecał wyniki na papierze , dziwie sie JK że jest taki naiwny i nie widzi że prezesik nim manipuluje , cała branża nasza sie już z tego smieje, no cóż kto bogatemu zabroni. prezes widzi wszędzie zagrozenie i obstawił sie swoimi jak również w Bielsku.

mona
@pracownik

Ciekawe co wniesie innowacyjnego nowy DH

kat
@mona

Wniesie tyle, że to on będzie do zwolnienia za 1,5 roku, a nie prezes. Na pewno pożegnanie jak zawsze będzie z klasą.

hanndlowiec

stary premi to ty nie zobaczysz , budżet jest tak zrobiony ze nie masz szans aby ją dostać , (usunięte przez administratora)

handlowiec

jak chcesz sie umoczyć to próbuj

Gordon
@handlowiec

A wiesz może co na temat zarobków, tj. na jaką - mniej więcej - można liczyć podstawę i jak wygląda system premiowy? Co prawda ten temat był już poruszany w dyskusji, ale może coś się zmieniło? Z góry dzięki za info :)

donna

też widziałam ale na wszystkie regiony? i to z dopiskiem pilnie. Czy ktoś wie co tam sie dzieje? Nowe grabie zajechały do Leszna? jak ktoś tam pracuje niech da znać czy warto w ogóle składać cv

Zbęsik
@donna

Podobno dział producentów ma przejąć sieci.

Alii

Pojawiło sie ogłoszenie na pracuj.pl szukają pracownika do obsługi marketów czy warto , bo opinia LOBa w rynku jest fatalna , kiepskie produkty , słaby płatnik , brak pomysłu na istnienie w rynku , kadra zmienia się co pół roku , prezes ponoć na rozmowach obiecuje cuda i nie wywiązuje się z obietnic , proszę o informację ?

Alii

Obserwator

Co można spodziewać się po firmie która prezentuje takie reklamy ??? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam uczciwych pracowników.

Liz

Dzięki za info, szkoda marnować czas na składanie w tym przybytku papierów

@Liz

Na to pytanie może odpowiedzieć biegły rewident.

Liz

Jaka jest przyczyna odejścia głównej księgowej? Czy ktoś ma info

sidi

I co z tego ze pan prezes wyciag nie od kogos informacje i tak nie bedzie wiedzial co z nimi zrobic

hahaha
@sidi

te informacje wsadzi sobie w buty to bedzie wyzszy buahaha

?hm?

A jakie warunki na to stanowisko oferują? Bo na PH to niezbyt ciekawe

ziom

z tym szukaniem dyrektora handlowego to jakies jaja przyjechalem z bardzo daleka na rekrutacje myslac ze renoma i marka firmy lob to także dobre miejsce pracy przyjmuje mnie prezes ktory mysli ze czlowiek jest glupi i da mu tyle inf ze zdobedzie rynek wiec zaczalem mu wciskac kity i łykał to jak świeże bulki widac ze facet kompletnie nie zna sie na realiach sprzedażowych no i kobietka która jak sie okazalo jest jakims menedżerem która nie umiała odpowiedziec mi na podstawowe pytania dotyczace premiowania i beneficytów pozapłacowych tak naprawde to byla moja strata czasu i pieniedzy na dojazd bo patrzac na te dwie osoby tam zatrudnione to praca dyrektora nic dobrego tam nie wróży

byly

Żeby czasami pan jk nie szukal na miejsce prezesika nowej osoby bo sie chłopak zdziwi w sumie to nie jest zly pomysl tak go nikt nie lubi w firmie i napewno by nikt po nim nie plakal

UWAZAJCIE !!! Pan prezes spotyka sie z ludzmi w branży aby wyciagnąc max informacji o rynku i posunieciach konkurencji , pod pretekstem znalezienia DH

znawca rynku

tanie i niezle chinczyki(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.