ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Won

A dodatkowo budynek w którym ma siedzibę inspekcja pracy jest własnością assa abloy - co za niefart ;)

Małgorzata
@Won

I myślisz że przez to firma nie ma kontroli z inspekcji czy co?

Yobla

Pracodawca zmusza do wykorzystywania urlopów bezpłatnych. Ludzie boją się postawić, związki zawodowe nie robią nic w tej sprawie. Lista do zwolnienia ponad 40 osób już jest. Państwowa inspekcja pracy na tej samej ulicy co zakład - pod latarnia najciemniej tak mogłabym to określić. Panie dyrektorze mam nadzieję, że trafi pan przed sąd pracy.

Da

Mam pytanie dlaczego zwalnia się polskich pracowników a pozostawia pracowników z Ukrainy którzy się obijają i mają na to pozwolenie kierownictwa

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Umowy o pracę.

Małgorzata

A jest jakaś elastyczność jeśli chodzi o inne firmy zatrudnienia? Można przyjsć na B2B?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
Xyz

Witam. Jakie godziny pracy na produkcji? Jakie zarobki?

Xyz

Co robi się w tej firmie?

Nie polecam tej firmy, zarobki kiepskie, wymogi coraz większe, rozwoju brak, kursów nie organizują, pracować trzeba wszędzie, ale za godziwe wynagrodzenie. Przełożeni nie doceniają długoletnich pracowników.

aaaaaa

Po co doceniac dlugoletnich pracownikow? Im dluzej w jednym miejscu tym wiekszy strach przed zmiana tym latwiej cie eksploatowac. Myslisz, ze pierwszy z brzega dyrektor takich rzeczy nie rozumie?

Witam jestem zainteresowana ogłoszenia mam pytanie czy w tej firmie przyjmujom osoby na produkcję bo nie ma ogłoszenia o pracy byłabym wdzięczna za odpowiedź

Nowa

Mam pytanie czy przyjmujom do pracy

Grażyna

Firma ASSA ABLOY Opening Solutions właśnie rekrutuje - ogłoszenia znajdziecie bez najmniejszego trudu w sieci. Powiem Wam, że szukają tam między innymi Specjalisty ds. zakupów z dwuletnim doświadczeniem na analogicznym stanowisku. Czy ktoś z Was ma może w planach aplikowanie? Podzielcie się swoim zdaniem.

Jaki dress code obowiązuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

XYZ

Nie słyszałem o odgórnych wytycznych. Każdy ubiera się stosownie do zajmowanego stanowiska i zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami.

Wanda
@XYZ

Czyli rozumiem, że w Assa Abloy nie ma żadnego konkretnego dress code'u - bardzo dziękuję za informację. A mógłbyś proszę powiedzieć, czy obecnie pracujecie w ogóle w biurze czy przenieśliście się na pracę zdalną z racji pandemii? Jak to wygląda?

hihek

(usunięte przez administratora), jak chcesz pracować za najniższą zawsze to idz tam

Franek

Mógłby ktoś napisać kilka konkretów o pracy konstruktora i programisty cnc w tej firmie.? Na jakim poziomie zarobki? Szkolenia? Atmosfera? Zespół pomocny przy wdrażaniu nowego pracownika czy na głęboką wodę odrazu? Czy warto aplikować? Bo widzę że te ogłoszenia są już od dłuższego czasu i nie znikają a to zastanawia. Proszę o rzetelne odpowiedzi Dziękuję pozdrawiam

@Franek

Zarobki na poziomie najniższej krajowej na start, stąd też ogłoszenie widnieje tak długo. Wymagania nie adekwatne do zarobków. Brak rozwoju, brak szkoleń. Od serca nie polecam, programista to dobra i ciekawa praca tak jak konstruktor. Tutaj nikt Ciebie nie doceni.

Franek

Napisz to językiem łagodnym i dyplomatycznym co w trawie piszczy ????

A więc tak, sa szkolenia, wysokie zarobki jeśli jesteś dobry i masz pojęcie, pracujesz na luzie bez stresu, nikt nie stoi Ci nad głową. Bez odpowiedzialności, ekipa jest bardzo ok, nie można niczego złego powiedzieć. Także zapraszamy jeśli masz dobry humor i znasz się na żartach to umili czas w pracy, jesli lubisz wyzwania i wiesz co to ironia to zapraszamy na pokład.

@Paweł

Fajnie, ze możesz brać udział w szkoleniach i się rozwijać. Widziałem, że jest kilka rekrutacji na stanowiska menadżerskie. Czy można także awansować w rekrutacji wewnętrznej i obecni pracownicy mogą liczyć na wsparcie ze strony kierownictwa?

@Bartosz

Wiesz to ironia, tutaj takich rzeczy nie ma jest wręcz przeciwnie. A nowy system premiowania jest wymierzony przeciwko pracownikowi! Tu jest jak w sejmie, mówią dużo obiecują dużo, na końcu nic nie masz.

ON
@Paweł

Najniższa krajowa to na pewno nie na te stanowiska. Na produkcję to tak ale nie specjaliści.

W biurze fajni ludzie mila atmosfera wynagrodzenie b. Dobre jak na leszno . Polecam

Gabriel

Tak wiemy że, wy w tych biurach macie dobrze. Do czasu.

Gosc

W SOBOTY I NADGODZINY PRACUJĄ TYLKO PRACOWNICY Z UKRAINY A DLA POLAKÓW NIEMA NADGODZIN BO ZADUZE KOSZTY PRODUKCJI 37 LAT PRACY ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ SUPER PRACODAWCA

@Gosc

W soboty na niektórych działach jak to bywa w narzędziowni "pracują" pupile jaśnie trzcigodnego pana Jana. I łupią każdą sobote. Bo z 2 czy 3 sobotami jeszcze jakoś to wygląda. Ale tak jal wyżej ludzie pracują tu po 40lat za 2000zl netto

Szukam pracy jako programista cnc, jakich warunków można się spodziewać ? Atmosfera wypłata szkolenia

@Nowy

Szczerze, nie polecam ! Brak rozwoju, brak kompetencji przełożonych!, atmosfera w dziale w którym byś pracował fajna! Ale za dużo się wymaga, a za mało otrzymuje w zamian. Obiecają złote góry, później wiecznie tonem pretensjonalnym zaczynają rozmowę . Nie rozwiniesz tu skrzydeł, nie marnuj swojej wiedzy, i doświadczenia w tej firmie. Odkąd jest to Lob Assa Abloy, to są tylko wymogi zachodnie! Standardy zachodnie, i płaca wschodnia! Jak chcesz wiedzieć wiecej daj znać zostawię jakiś email do siebie pogadamy. Ale szczerze, nie aplikuj.

Szukam pracy

Programista cnc co.możecie o tym powiedzieć? Konkrety

Szukam pracy

Widziałem ogłoszenie o programista cnc... Czy ktoś może coś powiedzieć czego można się spodziewać w tym dziale....atmosfera, szkolenia, wynagrodzenie itp

Polka

W tym zakładzie tragedia, każdy robi co chce i jak chce , nie ma komu zgłaszać bo to bez sensu. Ogólnie są 2 zmiany A nawet 3 a co nie którzy chodzą tylko na jedną zmianę ranna, bo tak wygodnie . Starsi pracownicy myślą, że jak za komuny nic nie trzeba a nowi biorą przykład. Pensja najniższa krajowa i brak nadgodziny spowoduje że ludzie młodzi będą uciekać.

@Polka

A jak wyglądają praktyki? Na stronie firmy jest informacja o nich https://www.lob.pl/pl/site/lob/o-nas/kariera/ Jest szansa na zatrudnienie po ich zakończeniu?

@Bartosz

Trzeba się przyjrzeć nowym pracownikom co nie znaczy ze wszyscy nic nie robią, a jeśli chodzi o pomoc ze strony pracowników starszych to oni nie są skorzy do pomocy bo wolą się chować po kątach i naśmiewać się , że nowy pracownik sobie nie radzi. Normy są do wykonania i możliwe ze nie ma czasu na tłumaczenia , ale od tego powinni być Liderzy .

Polka
@Bartosz

Trzeba się przyjrzeć nowym pracownikom co nie znaczy że wszyscy nic nie robią, a jeśli chodzi o pomoc ze strony pracowników starszych to oni nie są skorzy do pomocy bo wolą się chować po kątach i naśmiewać się, że nowy pracownik sobie nie radzi . Normy są do wykonania i możliwe że nie ma czasu na tłumaczenia, ale od tego powinni być Liderzy. Przepraszam na Nick

były

Zasadniczo masakra. Czas zatrzymał się w latach 70-tych. po najnowszej zmianie właściciela na korporację pracownikom szeregowym nie jest lepiej. Przecież ma być taniej a nie lepiej

@były

Z tego co piszesz masz zastrzeżenia do warunków pracy. Czy mógłbyś dodać jakie umowy o pracę są proponowane nowym pracownikom? Ciekawi mnie, czy kontrakty są na czas określony, czy raczej umowa zlecenie.

ON
@Bartosz

Wszyscy są na umowach o pracę, ale okres próbny 3 mc jest. Potem czas określony lub nieokreślony jak kto pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.