Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

przednik Nowy wpis

bo wszystko jest w porządku ;) w firmie dobrze się pracuje i do tego atmosfera jest naprawdę przednia :)

fiks Nowy wpis

czy to tak trudno poczytać kilka postów wcześniej i kilka stron wcześniej tego forum ? i nie pisać i firmie BIO-ACTIV bo już jej od dawna nie ma ani nie ma jej produktów na rynku. Jest tylko BIG ACTIV i to nie jest to samo

wiedźma Nowy wpis

Firmę big-active łykną herbapol lublin, jak chcecie sprzedawać herbatki big-active to aplikujcie do harbapolu.

fx Nowy wpis

Jeśli chcecie na temat herbat Bio-Active pisać jakieś opinie, czy też aplikować do pracy to polecam jednak zwrócić uwagę na to że zarówno herbat Bio - Active jak i firmy Bio-Active nie ma na rynku od jesieni 2011 roku !!!! Być może macie na myśli firmę i herbaty BIG-ACTIVE ale to nie to samo niestety, a nawet BARDZO nie to samo. BIG to nie BIO ....jednak robi różnicę :) Pozdrawiam

Czy po rozmowie w Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
migo

no w sumie możae i masz racje Pilotsk, że nie zawsze za dobrą i znaną firmą iidą dobre warunki to fakt. Ale o tym całym bio-active to ja same dobre rzeczy o znajomej która tam pracuje słysząłam, więc dlatego teraz sama na własną ręke szukam tam pracy i może właśnie będę plikować, nic nie mam do stracenia obiektywnie patrząć

gość

Herbatki upadają.Już nie długo zamykają zakład w Ostrówku-wielka szkoda-. Mimo wszystko dobrze się tam pracowało...........

user

dajcie znać co tam w herbatkach

Ale koleżanko który magazyn bo jest trzy,all

...

Lubelski Herbapol przejął spółkę Bio-Active, znaną przede wszystkim z produkcji suplementów diety. Firma działa na rynku od 11 lat. Obecnie w całej Europie sprzedaje rocznie 10 mln opakowań swoich herbat. Dzisiejsza transakcja ma umocnić pozycję Herbapolu na rynku herbat smakowych. Lubelska spółka przejęła 100 proc. udziałów w Bio-Active. – Oferta firmy doskonale uzupełni portfolio naszych produktów i pozwoli na sprostanie coraz silniejszej konkurencji rynkowej [usunięte przez moderatora]. Chcemy korzystać w pełni z potencjału spółki nie tylko w zakresie obecnie oferowanych przez nią produktów, ale również z wiedzy i doświadczenia, jakie posiada. Herbapol nadal ma współpracować z dotychczasowym właścicielem Bio-Active, [usunięte przez moderatora]. Osobiście komponuje mieszanki herbat w swoim specjalistycznym laboratorium. – Jego wieloletnie doświadczenie z rynku herbat pozwoli z jeszcze większym sukcesem wykorzystać potencjał wspólnego rozwoju[usunięte przez moderatora] Wartość transakcji pozostaje tajemnicą. Obie firmy nie zdradzają żadnych informacji na ten temat. Lubelski Herbapol działa od 62 lat. Obecnie to jeden z krajowych liderów na rynku produktów zielarskich, syropów spożywczych i herbat smakowych.

Dokładnie tak.Wtedy skończą się ich [usunięte przez moderatora]. popieram.pora pogonić to [usunięte przez moderatora] towarzystwo.

anonim - 2011-09-19 22:12:35 gość - 2011-09-19 20:42:33 PH co tak zamilkliście, wszystkich już was pozwalniali czy może jeszcze ktoś został na tonącym okręcie. Chodzą słuchy że co niektórzy [usunięte przez moderatora] chcą wrócić, ale jaja. a niby do czego wrócić ? do ciebie kolego, do ciebie!

gość

anonim - 2011-09-11 21:16:49 Witam Was, czytam to wszystko od dłuższego czasu i nie mogę w to wszystko uwierzyć co po niektórzy tu piszą, ja choć pracuję w BA od dłuższego czasu dostałam ten marny 1000 ale co to jest, każdy ma jakieś zobowiązania i to każdy powinien dostać całą wypłatę a nie na raty , ale niestety skoro zarząd inkasuje po paredzieścia tysięcy , dyrektorzy paręnaście ( ciekawi mnie za co !!!!!!!!!!!!!!!!),bo według mnie to to już dawno ich miało nie być , to jak ma wystarczyć dla reszty , żal mi was wszystkich,nic trzeba szukać pracy i uciekać [usunięte przez moderatora] żeby było oszczędniej mamy 2 x Dyr.Handlowy a nam się mówi o oszczędzaniu na kosztach i wypłacie na raty .....żenada

kiedyś o kolejności wypłaty decydował alfabet i było to sprawiedliwe [usunięte przez moderatora]. wpierw dostaje wypłatę biuro natomiast reszta [usunięte przez moderatora] czyli fizyczni z ostrówka i fizyczni z terenu jak kiedyś będą środki to dostaną. Administracja najważniejsza taka jest już od dawna filozofia kierowania firmą. Reszta jest tylko zbędnym dodatkiem do rozdętej administracji.

ph_szukajacy

Witam, jakie warunki sa teraz dla PH ? Podstawa? Limity? Social? Szkolenia? Dziekuje za odp i powodzenia.

Jeśli ktokolwiek myśli poważnie o przejęciu bio niech się dwa razy zastanowi!!!To jest jedna z firm z którymi nie warto wchodzić w jakiekolwiek układy.[usunięte przez moderatora] Sami się przekonacie wkrótce.

obiektywny

Piszę tą informację licząc, że ktoś od Pana [usunięte przez moderatora], ostatniego potencjalnego inwestora strategicznego (wszyscy pozostali wyśmiali i olali dofinansowanie tej firmy) zna tą stronę i zajrzy zobaczyć w co się pakuję producent herbaty IRVING. Czy wiecie, że kupujecie firmę BIO produkującą herbaty BIG[usunięte przez moderatora]? [usunięte przez moderatora] Firma z miesiąca na miesiąc ma coraz mniej pieniędzy w obrocie, ma większe wydatki niż zyski, bo takich ma fachowców od zarządzania (wspomnijmy tu chociażby [usunięte przez moderatora], którego pomysły i decyzje doprowadziły do rozwalenia całkiem niezłego kiedyś działu handlowego). Czy spłacili już poprzedniego inwestora,który (lepiej późno niż wcale) zorientował się że zmoczył na tej inwestycji. Proszę przyjrzeć się ostatnim umowom z sieciami, które zostały wyżebrane różnymi metodami [usunięte przez moderatora], na ile są korzystne i poważne. Jest już tak kiepsko w firmie że wypłaty na raty są wypłacane[usunięte przez moderatora]. Trzeba przyjrzeć się tej armii ludzi zatrudnionych w biurze, z czego conajmniej połowa to zwykłe [usunięte przez moderatora] udające że pracują. Ostatnie sygnały z produkcji też dają wiele do myślenia, zakład który nie powinien dostać pozwolenia na produkcję istnieje [usunięte przez moderatora]. Sprawdźcie skąd się wzięła firma Bio-active dystrybucja, co stało się z poprzednią, [usunięte przez moderatora].Nie zależy mu na nikim i na niczym, jeżeli tylko osiągnie dla siebie zaplanowane korzyści. Czy z takim człowiekiem warto wchodzić w jakąkolwiek spółkę? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami[usunięte przez moderatora].

eee co tam [usunięte przez moderatora] do Herbapolu was wszystkich zgarną zrobią czystki [usunięte przez moderatora] pozostanie garstka , których bedą potrzebować [usunięte przez moderatora] niezły biznez na tym zarobi a Ostrówek zaorają a fabrykę przeniosą do Lublina ....

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.