Opinie o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. w

testy!!!to i tak poszli do przodu ,chociaż są 100 lat za pozostałymi .Ważna informacja dla szukających tam pracy ..w ostatnim czasie kilkoro pracowników założyło sprawy w sądzie pracy ,niektóre się jeszcze toczą ale z tego co słyszałem już kilka spraw ta firma przegrała !!!! Sprawdziłem na własnej skórze ,to jakaś porażka !!!nie pchajcie się tam

szukajaca pracy - 2011-04-13 12:25:01 nie do uwierzenia, że jedna firma moze miec tak duzo negatywnych opinii, chyba najwiecej i pobiła rekord na tej stronie... byłam tam na rozmowie, po zrobieniu testu nie padło ani jedno słowo o profilu szukanego pracownika, wyjaśnieniu czemu jest to zastepstwo NIC panie zakonczyły rozmowe bez mozliwosci zadania jakiegokolwiek pytania ZENADA!!! tacy tam właśnie pracują fachowcy znajdż sobie prace gdzie indziej

szukajaca pracy

:) - 2011-04-10 09:15:24firma jest jak(usunięte przez administratora) co przywiera i wylewa ludzie babrzacy sie w tym (usunięte przez administratora) ciezko to(usunięte przez administratora)oczyszczaja a inni do niego sikaja:)podrawiam wschód pajacu i Twe przekręty na st.kierowniczymhaha :) widzę, że nie tylko ja mam podobne zdanie o koleżce ze wschodu

Czy po rozmowie w Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Pracownik kontroli jakości
Radomierz
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

firma jest jak (usunięte przez administratora)co przywiera i wylewa ludzie babrzacy sie w tym (usunięte przez administratora) ciezko to szambo oczyszczaja a inni do niego sikaja:)podrawiam (usunięte przez moderatora)

zainteresowana

ciekawa ta firma nie powiem.... a jak wyglada praca w biurze na Bródnie? np w księgowości???

Jou Chyba koleżanki podniosły Ci ciśnienie na max. Pragnę cię troszkę uspokoić, już wkrótce bez względu na umiejętność ciągnięcia druta Panu Kosińskiemu i całej reszcie te kreatywne istotki nie będą miały, czego szukać w Bio. Natomiast Pan Jarek jak zawsze spadnie na cztery łapy. Może, choć tym razem jednak wyciągnie wnioski, szkoda tylko ze tak późno. Miał firmę, zgrany zespół, ludzi, którzy go szanowali, teraz karmi bandę bezproduktywnych darmozjadów a firma dogorywa. Jak wejdzie EVAGRUP to zrobi porządki jak w Mieszku, a Pan Jarek będzie miał wpływ jedynie na skład mieszanek herbaty.

x

Podczas ważnej kontroli było wszystko posprzątane i kazano nam mówić, że tu nie ma produkcji tylko przepakowujemy. Sciema była też przy certyfikacie BRC. Dużo by o tym mówić. Może ta wiedza kiedyś sie przyda. tylko jakie będą tego skutki okaże się w niedalekiej przyszłości.

migdałek - 2011-02-28 20:20:04 Jeszcze za styczeń nam nie wszystko zapłacili a już już czas za luty płacić. Kadrowa strasznie się spieszy z rozliczeniem godzin za styczeń. Nikt do końca nie wie ile zarobił za soboty i niedziele. w sobotę i niedzielę to wolontariat nie wiedziałeś????

nodii

firma nie placi w terminie, KIEROWNICTO (usunięte przez administratora) przechodzi sama siebie ! PRACA NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pH - 2011-02-21 21:30:11 Mam pytanie wysłałem CV do Bio Activu znajac produkty i uwazajac ze firma jest dobrze prosperujaca... Czy wszystkie te opinie negatywne naprawdę są prawdziwe? Pracowałem już w firmie która nie placila i itp... i nie chciał bym sie sparzyc po raz 2. Prosze o info pzd odpuść sobie

pH

i jaka jest podstawa oraz premia?

pH

migdałek

Uwaga! Prezes czyta forum. Zaczął nie od tej strony.

zniesmaczony powiązany

No ja właśnie mówię że ja zasuwam w tej firmie, a większość leży do góry bęcami i narzeka. Weź gościu raz jeszcze przeczytaj bo widze że słabo ze zrozumieniem u ciebie.

migdałek

Przyjedz do Ostrówka i zobacz jak tam ludzie ciężko (usunięte przez administratora)na takich(usunięte przez administratora).

zniesmaczony powiązany

Wyrazy współczucia. Bo umiecie leżeć do góry brzuchem i nic nie robić. A jak was się gania to pracy to każdy jeden tyko opowiada jak to w firmie jest źle i niedobrze. Współczuję. No ale jak świat światem tak nigdy obibokom nie płacono za nic. I możecie płakać i mówić że nie mam racji, a jak są spotkania firmowe to każdy jeden opowiada jak to ma wszystko gdzieś i kręci lody na boku. Hehehe będziecie się smiać baranim głosem bo Pan J[usunięte przez moderatora] w końcu znajdzie opamiętanie i Was wszystkich... Hehehe :) No to bawcie się dobrze.

;P

Nic nikogo nie trzyma w tej firmie, ale jak na rozsądnych ludzi przystało jak już się ktoś sparzył to drugi raz dmucha na zimne. Więc w związku z faktem ze nikt nie chce drugi raz wpaść w takie łajno jak BIO to kilka razy przegląda ewentualną ofertę i sprawdza w sieci opinie. Dzięki temu Bio może się jeszcze przez jakiś czas nacieszyć tymi nieudacznikami, dzięki którym to się jeszcze jakoś kręci. Ale spoko szybko to się skończy. I będzie WYPAD heheheheheheh Tak jak u A[usunięte przez moderatora] :D

zniesmaczony powiązany

A moim skromnym zdaniem każdy kto siedzi w tej firmie mimo że narzeka że tak mu źle i niedobrze jest durniem i tchórzem. No kto was tam trzyma? Kto? Jak nie pasuje to wypad.

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.

Bio-Active Dystrybucja Sp.zo.o.