CORDIA

Kalwaria Zebrzydowska

Opinie o CORDIA

były pracownik 2014-11-19 16:11
Powiem krótko omijajcie ta firme szerokim łukiem.Najniższa krajowa na wypłate plus moze jakies ochłapy jak szef ma dobry humor o dodatkach na swieta zapomnijcie nawet na tzw. rybe nie ma. Wymagania wielkie a korzysci mało. Nie polecam stracony czas i nerwy. stres na każdym kroku.
Nowy765 2015-03-04 10:27
Potwierdzam powyższą opinię.
Bambo 2016-03-09 18:13
Praca w tej firmie wiążę się z najniższym wynagrodzeniem na umowie i jak ktoś się doprosi, wywalczy z premią w kopercie ale szału niema dla osób naprawdę znających się na rzeczy. Sama wypłata zawsze w terminie dla samych pracowników, a dla firm trzecich - śmiech na sali same problemy i głupie tłumaczenia i zwlekanie. Pani prezes ujdzie, ma jakiś szacunek do człowieka, za to Pan prezes traktuje ludzi jak śmieci i przysłowiowych roboli ala "Pan i Władca" co potwierdza inna opinia w tym serwisie. Ludzie w pracy jak najbardziej w porządku ale są też osoby które traktowane są lepiej... Na start, krótki okres pracy polecam bo dłużej się tam niema co męczyć i liczyć na podwyżki.
Riczi 2016-11-24 19:56
Nie polecam. Zdecydowanie najgorsza firma na strefie jak również w okolicy. Minimalna krajowa bez względu na stanowisko i doświadczenie + każdy pracownik traktowany jak popychadło.
Zostaw swoją opinię o CORDIA - Kalwaria Zebrzydowska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORDIA