BUGLO Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o BUGLO Sp. z o.o.

aaa 2014-06-24 16:50:06
Czy ktos pracowal w buglo jako pracownik produkcji jak placa co z nadgodzinami widze ze sie firma rozwija moze ktos cos wie na temat tej firmy
Marko 2907 2014-07-11 19:32:35
Pracuję w tej firmie kilkanaście dni.Jest super,bardzo mi się podoba.Dbają o pracownika,załoga świetna,trafiłem 10 .Praca bardzo ciekawa.Polecam.
Spawacz 2015-05-27 10:40:42
Firma dynamicznie rozwijająca się ?? A spawacze nie maja nawet stołu do pracy tylko wszystkie prace wykonują na kolanach! Brak odpowiednich fartuchów do spawania oraz masek! Fakt- umowę o pracę się dostaje ale nie jako spawacz tylko jako ŚLUSARZ !! O warunkach sanitarnych nie wspomnę bo lepiej skorzystać z wychodka niż z "toalety". Firma ma jeszcze sporo do zrobienia aby stać taką, jak sama siebie prezentuje.
CC24 2016-02-07 16:32:56
jasne , najlepiej jak prezio sam pisze posty pochwalne o firmie
Jacek z Karlina 2016-03-15 11:35:02
Jako były pracownik miło wspominam pracę w Buglo !
Ww 2016-03-19 20:58:39
Buglo firma zajebista i ludzie w porzadku
spawacz 2016-04-03 17:54:02
brak jakichkolwiek warunkow jesli chodzi o prace na stanowisku spawacz zadnej wentylacji wyciagow nad stolami brak ogrzewania pomieszczen socjalnych tragedia przez duze T
nieś 2016-06-24 10:56:07
Aplikuj! Firma daje szansę, jest dużo młodych ludzi w biurach ;)
Wan 2016-07-08 22:17:28
Ja powiem tak, @nieś ma rację, firma daje szanse i firma jest naprawdę dobra i wartościowa, generalnie próbowałem w niej kiedyś, moja przygoda z powodu zdrowia była dość krótka, czego naprawdę żałuje, bo bawiłem się zdecydowanie dobrze i kasa też się zgadzała
Zostaw swoją opinię o BUGLO Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUGLO Sp. z o.o.