Opinie o Legrand Polska w Ząbkowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Legrand Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Legrand Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legrand Polska w Ząbkowice Śląskie

O

Pan Dariusz M mistrz nad mistrzami ,dokładnie trzeba być mistrzem żeby prowadzić taki (usunięte przez administratora)na PM1 jego teksty zwalają z nóg potrafi pokazać pracownikom dwa środkowe palce u ręki zero kultury zero poszanowania pracowników Pan na nieodpowiednim stanowisku ,. Pana nietykalnego A który był na PC wyrzucili Ciekawe kiedy przyjdzie kolej na Ciebie ,może to przemęczenie zawodowe takie zachowanie trzeba leczyć!

Eliza
@Marek

Tylko osoby z Ukrainy mogą mieć 12 h pracy? Jak ktos z Polski chętny tyle pracować, to nie może? Z jakiej racji na urlopy wysyłają?

Wozak

Aktualnie zwalniają pracowników bez podania przyczyny i bez odprawy, osobiście zostałem przeniesiony na inny oddział i tydzień męczyłem się, aby dowiedzieć się dlaczego i czy jest możliwość powrotu na poprzednie stanowisko, po codziennym chodzeniu do kierownika, który również odchodzi, „góra” w końcu mu powiedziała, że nie ma takiej możliwości, wszystko trzymają w tajemnicy i nic nikomu nie mówią, a jak się pyta o to, to zmiana tematu lub odp nie wiem. Nie polecam tego (usunięte przez administratora) zakładu, po 5 latach pracy rzucali mną jak(usunięte przez administratora) Jedyny plus że poznałem tam kilka fajnych osób z którymi mam kontakt

Majstrowa

Ooo duzo mozna mowic o Legrandzie.. Pracowalam na produkcji, kiedys ekipa na PM1 byla rewelacyjna! Kiedy przychodzilo sie na swoja zmiane i widzialo sie wielu fajnych pracownikow w roznym wieku i z roznym bagazem doswiadczen az chcialo sie pracowac.. fakt czesto maszyny odmawialy posluszenstwa ale wszystko na biezaco bylo naprawiane.. najgorzej wspominam wlasnie wysokie stolki i pana Dariusza M. Po wyzszych komentarzach widze ze nadal narzekaja na niego.. najlepszy natomiast byl Pan Mariusz M. Czlowiek na zbyt niskim stanowisku ale nie nadskakujacy jak cala reszta..;) Miod Malina!:)

Wozak Nowy wpis

Czy ktoś z was był Na stażu w firmie? Chcą studentów do działu technicznego. W jakim wymiarze godzin? Ile taki staż trwa? Przyjmują do pracy po nim na normalną umowę ? Zastanawiam się tez ile można zarobić na rękę przy stażu.

Majstrowa Nowy wpis

@O

Macie komu zgłaszać takie sytuacje, jak ta? Czy poza tą jedną sytuacją, wszyscy inni są spoko? Ciekawi mnie jak ogólnie tu z atmosferą

O

Nie mamy komu zgłaszać (usunięte przez administratora) nikt z tym nic nie robi sytuacji takich ,i podobnych jest wiele każdy boi się zgłaszać powinni z zewnątrz zrobić anonimowe ankiety które np wrzuca się jednocześnie do urny po napisaniu dużo by wyszło myślę

@O

Myśle, że skoro tu piszesz to masz problem. Wiec proponuje mieć odwagę i osobiście zgłosić się do działu kadr który to jest od tego aby łagodzić konflikty. Chcesz aby było lepiej to konkrety zdarzeń i zgłoszenie a nie anonimowo skarżenie się na forum. A i chyba jest coś takiego jak związki zawodowe które są także od tego aby atmosfera była przyjazna a nie pełna napięć . Pozdrawiam i miej odwagę mówić o problemach osobiście , powodzenia ????

Jjj
@Gość

Związki zawodowe? Tu to dopiero jest (usunięte przez administratora). Pewna pani z tzw. związków ciągle chodzi po halach i namawia do zapisywania się a argumenty ma takie że jak się nie zapiszemy to do zwolnienia będziemy

@Jjj

@Jjj serio ? To po co są te związki, jak się ludzie zaczną wypisywać to stracą związki swój status i fuchy. Namawiać to może ale zmusić już nie a zastraszyć tym bardziej , już widzę tą obronę związków przed zwolnieniem tralala Mam nadzieje ze atmosfera się poprawi bo kwasy w robicie to średnio wyglądają .

@Jjj

Nikt jej nie zwróci uwagi że takie straszenie to tylko może zniechęcić potencjalnych chętnych do związków? A jak się ktoś zapisze to są jakieś benefity z tego tytułu? To jest opłacalne dla pracownika?

W tym zakładzie nikt nie jest spoko ani zielony ani niebieski. Na każdym piętrze (usunięte przez administratora) wyzwiska straszenie. Układy układziki rodzinne roboty nie ma i wyrzucają na urlopy a ukraińcy po 12 godzin robią bo dla nich zawsze jest praca.

Eliza Nowy wpis
@Marek

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Legrand Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Produkcja Szaszłyków za granicą
As Interim Rafał Supernak
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik utrzymania czystości
Ząbkowice Śląskie
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna

Firma szuka managera łańcucha dostaw. Jest tu ktoś w stanie określić przedział zarobków dla tego stanowiska? Zdaję sobie sprawę, że to forum służy głównie zatrudnionym na produkcji, ale być może zauważy moje pytanie ktoś z kadr, względnie ewentualny przyszły współpracownik z logistyki.

rok temu tez szukali, radzę trzymać z się od tej firmy z daleka a już zwłaszcza od tego konkretnego stanowiska, nie mogą utrzymać pracowników w tym obszarze wszyscy odchodzą, nowy ledwo rok wytrzymał nikt z wewnątrz się nie garnie bo wiedza co w trawie piszczy, atmosfera tragiczna, knucie, obgadywanie i (usunięte przez administratora) będziesz miał na porządku dziennym. Nie polecam.

@Marek

A co z tym łańcuchem dostaw jest nie tak, że odradzacie? Nie widzę niestety tej oferty, ile doświadczenia trzeba żeby się dostać? Biorą tu może na staże w tym zakresie? Mam mgr z logistyki lecz doświadczenia jeszcze brak. Czy to praca w 100% stacjonarna?

Jakie są warunki zatrudnienia w Legrand Polska?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Legrand Polska?

Ola

Zakład zszedł na (usunięte przez administratora). Wypaleni liderzy, mistrzowie robiący co chcą. Ustawiacze co nigdy ich nie ma na swoich stanowiskach. Brak jakiego kolwiek przyuczenia dla nowych pracowników. Zwalnianie młodych osób, a konkretnie matek bo gdy dziecko zachorowało, musiały chodzić na opiekę. Opieka która została podpięta pod zwykle l4. Straszą ludzi ze jak pójdą na chorobowe to zwolnią, w ten sposób poleciało już sporo osób. Mobbing na każdym miejscu. Zarówno od tych mniejszych liderów jak i większych. Ktoś powinien się ostro wziąsc za tą firmę, bo ludzie chodzą zastraszani i obrażani.

Kadry.....porażka,panie wciąż zajęte i na głupi papierek trzeba się umawiać i czekać bo tyle roboty ????????????????

Brawo dla Legrand z Francji w końcu zaczęli sprzątać . Prywata , nepotyzm, mobbing jak i komunistyczny system zarządzania który doprowadza fabrykę do sytuacji braku pracowników skończy się. Szkodnik pupil 6 p. wyleciał z hukiem choć jedynie wykonywał polecenia.To nie jest wasza prywatna firma ,dzziałacie na jej szkodę i wizerunek. Nietrafione inwestycje, straty materialne,nieprawidlowe zamówienia sprzętu i części zamiennych, pochowane po kątach maszyny,brak szacunku dla pracownika wszystko ma swoje konsekwencje i granice. Jesteście pracownikami których można wymienić na kompetentnych . Dla wydajności jakości i wizerunku niezbędna jest odpowiednią atmosfera w pracy ,szacunek godne wynagrodzenie inteligentni ludzie na odpowiednich stanowiskach zgodnie z predyspozycjami a nie układami. Publiczne romanse w pracy, awanse za usługi seksualne ekscesy iich akceptowanie jest mało profesjonalne

Eee
@Andrzej

Andrzej... Brawa należą się nie Legrand Francja...tylko pracownikom , którzy odważyli się na rozmowę z Dyrektorem i złożyli oficjalną skargę na piśmie, podpisując się pod nią. Myślę że większość z pracowników jest zadowolona z tej decyzji i mam nadzieję że teraz będzie dużo lepiej się pracowało.

BK
@Andrzej

Andrzeju, miej choć trochę godności...

Niko
@Andrzej

Brawo wkoncu ktoś napisał prawdę.Czas się obudzić i zacząć zarządzać ta firmą z głową a nie byle dzisiaj.Uprasza się również o szacunek dla pracowników każdego szczebla a przede wszystkim czas się przyjrzeć kolesiostwu i całym rodzinkom które są zatrudniane czy pracują tak jak inni a nie luz i hi life.

@Niko

Mietek jeszcze trochę to prababcie na stołku posadzi i tez nie bedzie nic robić jak reszta

Ps.
@Eee

Brawo za odwagę.Jeszcze należy zrobić czystki na innych piętrach,gdzie panuje mobbing,brak szacunku i nękanie pracowników.

Brat

A po co mają robić jak i tak im wpisuje lewe karty przez to mają czas chodzić na targ

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Dopiero co kurz opadł po słynnym kierowniku, a już pojawia się następna (usunięte przez administratora)burza. W jednym z działów gdzie kiedyś panowała super atmosfera i ekipa była zgrana od dłuższego czasu dzieją się bardzo dziwne rzeczy, super atmosfera oraz morale pracowników niestety legło w gruzach. Co raz częściej słychać " mam (usunięte przez administratora) dość tego (usunięte przez administratora) i na dokładkę pan dyrektor A.(usunięte przez administratora)umieszcza swojego (usunięte przez administratora)jako brygadzistę, który już po kilku dniach "pracy" pokazuje ile jest wart. Leń, (usunięte przez administratora) myślący że jest bogiem panoszy się i tworzy nerwową atmosferę. Pozbyto się go w poprzednim dziale bo tylko zanieczyszczał powietrze i straszył że zadzwoni do wujka. Mam nadzieję że długo nie zagości.

Lidia
@Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

Chciałbym aplikować do firmy. Piszesz ze na chwilę obecną atmosfera jest nerwowa. Jest coś co mozna by było zmienić żeby bylo lepiej? Rozmaiwal ktoś z kimś na temat zachowania brygadzisty i tego że wprowadza nerwowa atmosferę?

Nicky
@Lidia

Poniekąd temat znam, więc się wypowiem. Faktycznie pan świeżo upieczony brygadzista dawał do zrozumienia, że "wujek czuwa". Sprawa jest dość świeża więc wszystko przed nami. Co do nepotyzmu w tym przypadku, jest to klasyczny przykład, przyjmują pracownika fizycznego "z polecenia" lecz człowiek niestety posiada dwie lewe ręce i nie wykazuje oznak do pracy fizycznej, więc co robią? Pojawia się wakat na brygadzistę, no i mamy sprawę załatwioną bo przecież nikt inny z doświadczeniem się nie nadaje, chociaż byli chętni. Moim zdaniem w tej firmie nie docenia się pracowników z większym stażem, a patrząc na nowo przyjętą młodzież i ich zaangażowanie, ręce opadają. Pozdrawiam.

@Nicky

Prawda, pracuje tu 35lat, nie liczysz się chyba ześ koleżka, krewny z polecenia kogoś na stołku

Terminator

Ciągle mało, ciągle więcej i więcej. Nie liczy się człowiek tylko wynik. Firma nie potrafi zadbać o dobrego pracownika ze stażem który coś potrafi i zna się na rzeczy. Coraz więcej zdolnych osób odchodzi bo nie widzi tu przyszłości. Praca pod ciągłą presją. W niektórych obszarach atmosfera jest gorsza niż na stypie, ciągłe gadanie za plecami. Jak jest dobrze to nic się nie dzieje , gorzej jak raz podwinie Ci się noga- od razu "miła" wiązanka słowna i wjazd na ambicje. Awans jest tu rzeczą abstrakcyjną. Plusem są związki pracownicze które ostatnio " zaczęły funkcjonować" i robią coś w kierunku poprawy warunków. Karta Medicover sport jest ostatnim atutem :) Opinia jest subiektywna.

Weronika
@Terminator

No a co takiego związki pracownicze mają zamiar zrobić? Coś już robią? Czy coś oprócz Karty Medicover nowego? Czy na razie to tyle? Kiedy będzie widać końcowy efekt? Sporo osób narzeka na tę firmę, więc dobrze byłoby, jakby faktycznie weszły w życie jakieś zmiany.

Eee

Paweł... O ile mi wiadomo to wycieczki rowerowe nie były tylko z kierownikiem, ale również z innymi pracownikami...nie wkładaj wszystkich kobiet, które coś osiągnęły do jednego worka, bo to krzywdzące.Warto zastanowić się nad tym co piszesz ...

Gangbang

.... Ta ....Ale i tak po nas, nie był pierwszy ani ostatni widocznie tak lubi być po kimś. I jeszcze te akcje na siłowni

@Gangbang

Jakie akcje na siłowni? Możesz rozwinąć? Pozdrawiam

Powaznie tam takie akcje są z kobietami? Może to kobiet wina skoro dają (usunięte przez administratora) Kierownikowi? Czy on jakoś wymusza na nich by to robiły??

@Tomek

Mają tutaj jakąś siłownię u siebie? Czy chodziło o jakieś karnety, przysługują ludziom jako benefit?

Proszę o szczere i konkretne informacje jak się pracuje w Legrand, jaka jest atmosfera, jakie są benefity. Proszę o odpowiedź na konkretne pytania a nie personalnie , będę wdzięczny. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Witam. Czy w Legrand Ząbkowice naprawdę kobiety są naprawdę zmuszane do seksu przez kierownictwo? Co tam się wyrabia? Czytam już któryś komentarz i nie wierzę. Ale cos musi być na rzeczy skoro tyle osób o tym pisze.

Kristof

Ekipa super. Super ludzie. Brygadziści do kielicha ujdzie mimo że w pracy zapominają kim są. Kiero jak to kiero. Zawsze skręt szyi przy wizytacji na produkcji to chyba wina ciasnych udek pań.

Jak długo trwa proces awansu w Legrand Polska?

Aaa

Nigdy!!! Chyba że masz dobre wtyki u dyrektora

@Aaa

A na jakie stanowiska jak już można tu awansować?

Katarzyna
@Aaa

Dobre wtyki czyli trzeba być krewnym lub znajomym czy co? Dyrektor nie zwraca uwagi na doświadczenie w firmie gdy ludzi awansuje czy jednak to też jest ważne?

Majka9
@Katarzyna

Tak trzeba być krewnym . Najlepiej bardzo bliskim . Żona ,siostra albo dupodajką

Czy to prawda, że kierownictwo lubi ładne pracownice??

Bogusia

W tej firmie jak masz zgrabne 4 litery to kierownik to lubi zwłaszcza mężatki a w tedy masz awans i premie.

@Bogusia

Może pani rozwinąć temat kierownika??

Klaudia

Szczerze nie polecam tam tylko ukraina się liczy i oni są dla kierowników i liderów najlepsi

@Klaudia

Dużo ich tu teraz pracuje? Ze 20% z całości?

Zostaw merytoryczną opinię o Legrand Polska - Ząbkowice Śląskie

• Jak się pracuje w Legrand Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Legrand Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legrand Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Legrand Polska