Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Zenobiusz

Uczciwy pracodawca tyle mam do ppwoedzenia

@Zenobiusz

Szanowny Panie, Dziękujemy serdecznie za pozytywny komentarz dotyczący pracy w naszej firmie. Twoje słowa są dla nas bardzo ważne i motywujące. Zespół Tech-Export

Jarek

Kasa sie zgadza jest ok

@Jarek

Zygmunt

Wlasnie przyjechalem na przerwe z szwecji jest (usunięte przez administratora) kasa spoko i na czas

@Zygmunt

Olek

Kasa dobra na projektach wszystko zapewnione zostaje tylko pracować jak dla mnie bomba

@Olek

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Rafał

Pracowałen tam przez kilka lat teraz jestem już na emeryturze i mogę powiedzieć że żałuje że wcześniej nie trafiłem do tej firmy oszczędziło by mi to wiele zdrowia.

@Rafał

Szanowny Panie Rafale, jesteśmy bardzo wdzięczni za miłe słowa dotyczące pracy w naszej firmie. Są dla nas bardzo ważne i motywujące. Zespół Tech-Export

nie ma narzekań. Jestem monterem konstrukcji i mam pewność, że wynagrodzenie będzie na czas, a kwatera komfortowa. Dbają o szczegóły.

@Michał

Romek

Juz dwa lata pracuje nie bylo powodow do narzekan

@Romek

Szanowny Panie Romanie, Twoja opinia jest dla naszej firmy niezwykle istotna pomaga w tworzeniu pozytywnej kultury organizacyjnej oraz dbania o dobro naszych pracowników. Zespół Tech-Export.

Jacek

Dwa tygodnie jak pracuje @Pracodawca jestem bardzo zadowolony. Polecam

@Jacek

Szanowny Panie Jacku, Dziękujemy za pozytywny komentarz ponieważ potwierdza nasze wysiłki w tworzeniu pozytywnej kultury organizacyjnej. Cieszymy się, że z nami jesteś. Zespół Tech-Export

Henryk

Jestem zadowolony z pracy na projektach. Komfortowe warunki pracy, dobra kwatera i ułożone dojazdy. Dbają o szczegóły i wypłacają na czas wypłatę. Możliwe zaliczki co ułatwia początek pracy. Polecam

@Henryk

Szanowny Panie Piotrze, Twoja opinia jest dla naszej firmy niezwykle istotna, ponieważ potwierdza nasze wysiłki w tworzeniu pozytywnej kultury organizacyjnej oraz dbania o dobro pracowników. Dziękujemy, że z nami jesteś. Zespół Tech-Export.

Ludwik

Jak sie nie chla i sie chce robic to mozna zarobic.

@Ludwik

Szanowny Panie, Dziękujemy za zaufanie i zaangażowanie w życie naszej firmy.

Robert

Mam same dobre doswiadczenia z ta firma jesli ktos chce stabilnej roboty to wlasnie znalazl

@Robert

Szanowny Panie Robercie, Dziękujemy serdecznie za Twoje pozytywne słowa dotyczące zadowolenia z zatrudnienia w naszej firmie. Twój komentarz jest dla nas niezmiernie budujący i motywujący. Zespół Tech-Export.

Rysiek

Osobiscie bardzo sobie chwale prace w @Pracodawca ale najlepiej jak kazdy sam przyjdzie i zobaczy

@Rysiek

Cieszymy się, że doświadczenia związane z pracą w naszej firmie są dla Ciebie pozytywne. Twój wkład oraz zaangażowanie w codzienne zadania są nieocenione dla funkcjonowania naszego zespołu. Cieszymy, że jesteś z nami. Zespół Tech-Export.

Monter expert

Jest ok robota jest ciagle dogadac sie mozna, jest ok.

@Monter expert

Dziękujemy serdecznie za Twoje pozytywne słowa. Twój komentarz jest dla nas motywujący. Zespół Tech-Export.

Piotrek

Pracuje 3 lata nigdy nie bylo problemow z kasa, a to w dzisiejszych czasach najwazniejsze.

@Piotrek

Szanowny Panie Piotrze, Dziękujemy serdecznie za Twoje pozytywne słowa dotyczące zadowolenia z zatrudnienia w naszej firmie. Twój komentarz jest dla nas niezmiernie budujący i motywujący. Zespół Tech-Export.

Tadeusz

Nie wiem na co ludzie narzekaja , dla mnke wszystko ok

@Tadeusz

Dziękujemy serdecznie za Twoje pozytywne słowa dotyczące zadowolenia z zatrudnienia w naszej firmie. Dziękujemy za lojalność oraz za to, że jesteś z nami!

Janek

Pracuje 4 lata jako monter wszystko bylo i jest w porzadku.

@Janek

Dziękujemy serdecznie za pozytywny komentarz dotyczący pracy w naszej firmie. Twoje słowa są dla nas bardzo ważne i motywujące. Zespół Tech-Export.

Jestem bardzo zadowolony, polecam innym.

@Andrzej

Cieszymy się, że doświadczenia związane z pracą w naszej firmie są dla Ciebie pozytywne. Dziękujemy, że jesteś z nami. Zespół Tech Export.

Aleksander

Nie bede tu wypisywal bo nie wiem co. Jest w porzadku i tyle robie juz od trzech lat to swiadczy samo o sobie

@Aleksander

rezultaty. Twoja opinia jest dla naszej firmy niezwykle istotna, ponieważ potwierdza nasze wysiłki w tworzeniu pozytywnej kultury organizacyjnej oraz dbania o dobro naszych pracowników.

wojtek

Dwa razy byłem na wyjazdach właśnie wyjeżdżam na trzeci projekt i podoba mi się to że jedyne o co muszę się martwić to żarcie resztę zapewniają oni.

@wojtek

Twoja opinia jest dla naszej Spółki niezwykle istotna, ponieważ potwierdza nasze wysiłki w tworzeniu pozytywnej kultury organizacyjnej oraz dbania o dobro naszych pracowników. Cieszymy się, że z nami jesteś! Zespół Tech-Export

Wystarczy iść zagadać i robota jest i to nieźle płatna jak na polskie warunki sam już robię 11 miesięcy i mi odpowiada.

@Adam

Dziękujemy serdecznie za pozytywne słowa dotyczące zadowolenia z zatrudnienia w naszej firmie. Twój komentarz jest dla nas niezmiernie budujący i motywujący. Cieszymy się, że znalazłeś czas by podzielić się opinią. Życzymy sukcesów w barwach naszej Spółki.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 184 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export