Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

kendal

Nie mogę narzekać 5 miesięcy współpracy z @Pracodawca i widzę że mają naprawdę profesjonalne podejście.

@kendal

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Twoje słowa są dla nas niezwykle budujące i stanowią potwierdzenie naszych wysiłków w stworzeniu satysfakcjonującego środowiska pracy. Zespół Tech-Export

hawel

firma spelnia oczekiwania pracownika

@hawel

Employee

Firma godna zaufania zdecydowanie polecam

@Employee

Krzysztof

Po 6 miesiącach mogę powiedzieć że nie wiem do czego można było by się przyczepić

@Krzysztof

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Pablo morales

Jestem na Łotwie jest ok kasa wpływa na konto bez żadnych opóźnień.

@Pablo morales

maks

Przelewy na czas ciągłość roboty więc współpraca z @Pracodawca układa nam się pozytywnie

@maks

Dziękujemy za podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami związanych z naszą firmą. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna i naprawdę nas motywuje do dalszego działania. Cieszymy się, że z nami jesteś!

Seba

Praca spoko nie walą na godzinach jak w innych tego typu firmach. Przelew na revoluta na czas.

@Seba

Edmund

Jak wielu wcześniej pisało firma jest wypłacalna i daje stabilne zatrudnienie. Polecam

@Edmund

Janek

Co prawda nie jeździłem nigdy zagranicę ale mogę powiedzieć że z pracy na terenie Polski w firmie @Pracodawca jestem bardzo zadowolony.

@Janek

Bartek

Jestem obecnie w Czechach to mój pierwszy wyjazd z @Pracodawca jestem mile zaskoczony

@Bartek

Alek

Firma jest na prawdę poukładana pieniądze na czas, ciągłość pracy brak konfliktowych sytuacji.

@Alek

Jarek

Nie mam nic do zarzucenia w porównaniu do firm w których wcześniej pracowałem tu jest raj gorąco polecam.

@Jarek

anales

I am from India and have been working in this company for two years, and I know there will be another two or maybe more. I highly recommend it.

@anales

We would like to thank you very much for the positive comment you have shared about our company. Your words are extremely encouraging to us and are a confirmation of our efforts in the pursuit of excellence in service delivery. Tech-Export Team

Monter man

Mam 44 lata i 24 lata doswiadczenia jako monter i od roku zaluje ze wczesniej nie natrafilem na oferte TE. Firma warta polecenia

@Monter man

Radosław W

Wydaje mi się że wszystko napisali przedmówcy więc potwierdzam warto się zainteresować pracą w TE

Jurek
@Radosław W

Pracowałem jako spawacz w Te 5 lat temu widzę że nadal ma dobrą opinie. Pozdrawiam wszystkich

@Radosław W

Bardzo dziękujemy za miłe słowa Panie Radosławie. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś i zapewniamy, że będziemy nadal dążyć do doskonałości w świadczeniu naszych usług. Dziękujemy raz jeszcze i liczymy na dalszą udaną współpracę!

Xavier

Kasa jest ok, co najwazniejsze na czas, noclegi czyste. Narazie bez zastrzeżeń.

@Xavier

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś i zapewniamy, że będziemy nadal dążyć do doskonałości w świadczeniu naszych usług. Dziękujemy raz jeszcze i liczymy na dalszą udaną współpracę! Zespół Tech-Export.

Blanka

Dzień dobry, oglądam właśnie oferty, bo może partner by się skusił na zatrudnienie. Zastanawiam się czemu wpisane są w nie różne formy umów. Chodzi mi o montera konkretnie. Przy tym od konstrukcji stalowych istnieje opcja na tę o pracę a przy tym remontowym już tyle zlecenie. Czemu tak jest ustalone?

@Blanka

Szanowna Pani, forma zatrudnienia zależy od projektów i indywidualnych potrzeb. Zapraszamy na kontaktu, być może uda nam się znaleźć dla Pani partnera satysfakcjonującą pracę. Zespół Tech-Export.

Alek

Jestem pracownikiem trzy lata wlasnie zjechalem na majowke smialo moge polecic tech export.

@Alek

Kuba

Jak sie chce robic to mozna zarobic . Polecam

@Kuba

Dziękujemy serdecznie za pozytywne słowa dotyczące zadowolenia z zatrudnienia w naszej firmie. Twój komentarz jest dla nas niezmiernie budujący i motywujący. Zespół Tech-Export.

Ramon

Mi odpowiada ciaglasc pracy kasa sie zgadza i jest na czas.

@Ramon

Szanowny Panie Romanie, Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za pozytywny komentarz, który udostępnił Pan odnośnie naszej firmy. Twoje słowa są dla nas niezwykle budujące i stanowią potwierdzenie naszych wysiłków w dążeniu do doskonałości w świadczeniu usług. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 209.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 197 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export