Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Урунов Мухиддин

Здраствуйте меня завут Урунов Мухиддин я из Узбекистана.Я работаю фирме TECH EXPORT один год .Я рекаминдую нашу фирму работать. Фирма хорошие всё легальние приежайте к нам не жилейте.Спосиба нашу фирму TECH EXPORT моя семия тоже рад с этого фирма.Я рад сним работать спосиба всем.

Микола

Я радзжу цю вірму вчасно виплачують зарплату оформлення документів документів офіційно працевлаштування відпустка оплачується лікарні також добре ставлення до людей

Бараш Ірина

Хочу висловити свою вдячність своїм координаторам які працюють на фірмі Tech-Еxport! Дуже приємні та привітливі люди завжди допоможуть в різних питаннях. Я працюю 3 роки і ніколи не було ніяких проблем з фірмою. Працюю на умові праці. Зарплату платят вчасно,проживання надають безкоштовно, на доізд теж дають. Приємно що дійсно є такі люди які там працюють на фірмі. Наш куратор Вікторія їй велика повага побільше таких людей с такою душею і добрим серцем!!!! Привітлива і чуйна людина!!! Там працюють люди Відповідальні за свою роботу!! Пропоную усім хто потребує у пошуках роботи звертатися туди! Завжди залишитись задоволені пропозицією фірми Tech-Export!!!!

@Бараш Ірина

Доброго дня, Ірино ! Від колективу компанії Tech-Export дуже дякуємо за таку повагу і високу оцінку нашої роботи ! Мы дуже раді що Вы залишились задоволені і надалі з нами.

Znajomy chwalił pracę tak jak tutaj osoby niżej w komentarzach, to wszedłem sprawdzić, czy nie ma ogłoszeń. No i klikam w to na montera ślusarza i pokazuje, że nie ma już takiej oferty pracy. Czyli co, nie ma szans na pracę teraz? A jeśli to na jaką umowę biorą?

Szanowny Panie, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z koordynatorami projektów lub sekretariatem Spółki Tech-Export w celu poznania naszych aktualnych ofert pracy i wybrania czegoś dla siebie. Już wkrótce aktualne oferty pracy będą znajdować się na tym serwisie (GoWork). Pozdrawiamy serdecznie.

@Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Ja to jak kolega wyżej najpierw wolałbym poczytać ofertę, żeby sprawdzić czy mi się spodoba i czy w ogóle wpasowuje się w wymogi co by czasu nikomu nie zabierać. Od grudnia chciałbym zacząć (ślusarz) będzie do tego czasu cos ciekawego? I czy zdarzę się zatrudnić? ile taki proces trwa?

Szanowny Panie GH, oferty aktualne będziemy umieszczamy na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do odwiedzin strony jak i kontaktu bezpośredniego w celu dopasowania najbardziej atrakcyjnej oferty dla Pana. Pozdrawiamy, Zespół Tech-Export Sp. z o.o.

@Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Witam, kiedy te oferty będą tu widoczne? Chodzi o te taka zakładkę, która u niektórych firm na profilach jest widoczna? Tu pan widzę cos o grudniu wspominał, czy jest przy tym szansa na umówienie się na odleglejszy termin? Oferty są tylko bieżące?

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Mikolaj Kulczycki

Хороша фірма. Знаю їх 10 років. Своєчасні виплати. Фірма дає транспорт і житло раджу.

@Mikolaj Kulczycki

Доброго дня Миколаю, компанія Tech-Export дякує Вам за залишений відгук та рекомендації, це найкраща нагорода для нашої команди, дякую за підтримку.

Tech-Export

Добрый день , Уважаемый Сардор, приймите нашу искреннюю благодарность от всего коллектива компании Tech-Export за тёплые и откровенные слова . Мы очень рады что компания удовлетворила Ваши ожидания .

Mikolaj Kulczycki

Хороша фірма. Знаю їх 10 років. Своєчасні виплати. Фірма дає транспорт і житло. Раджу.

Абдулла

Очень хорошая фирма надежный я впервые когда пошол работать думоль будет трудно за границой но с этой фирмой и с такими персоналом все удалось легко они вам подберут работу какую вам удобно и какую вы хотите множество вариантов работы . Если увас возникнут проблемы с чем либо они всегда рады вам памоч с любым проблемой такое редко где найдется. Фирма предоставляет жилью дом уютный теплый обеспечивает вас транспортом для работы рабочую форму по своей практики работы в этом фирме рекомендую всем не задумываясь идти либо обращаться туда

@Абдулла

Добрый день Уважаемый Абдулла, большое благодарствие от компании Tech-Export за так откровенный положительный отзыв, спасибо что Ваш выбор остановился именно на нашей компании и мы смогли Вам помочь в относительных вопросах. От всего коллектива компании Tech-Export огромное Спасибо так же за Вашу работу, ответственный и профессиональный подход к работе.

Artem

Приятные координаторы. Пришел устраиваться на работу и в течении недели уже дали вакансию и приступил к работе. Заработная плата во время, без задержек.

@Artem

Добрый день, Уважаемый Артём, cпасибо за доверие к компании Tech-Export , мы рады что Ваши ожидания удовлетворены .

yriinagornyi83@gmail.com

@ Мне нравится работать на эту фирму. Хорошая ставка, своевременные выплаты, отличные отношения с куратором. Мне есть с чем сравнивать, я нашел то, что искал в Польше. Рекомендую всем.

@yriinagornyi83@gmail.com

Добрый день Юрий, мы очень рады что Вы смогли довериться компании Tech-Export и цените нашу работу, спасибо что поделились своим ценным положительным опытом .

Jacek

Jeżdżę z tech-exportu już parę lat na kontrakty, nigdy nie mialem problemów z firmą. Zawsze można było się dogadać i kasa była na czas

Iwona
@Jacek

A miałeś kiedykolwiek z czymś szczególnym jakieś problemy że piszesz o tym dogadywaniu się? tutaj w razie czego zawsze we wszystkim pomogą? jakie są najgorsze sytuacje w jakich ktoś mógł się tutaj znaleźć jaka była reakcja?

@Jacek

Pani wyżej przytoczyła jakieś problemy, czyli w razie czego nie mam się czego obawiać skoro nikt się nawet nie odniósł? Jakaś porada dla nowicjusza odnośnie wyboru kontraktu? Na co zwrócić uwagę?

Szanowny Panie, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego z naszymi koordynatorami, doradzą jakie projekty można wybrać na rozpoczęcie swojej drogi, dopytają o doświadczenie i uprawnienia i z całą pewnością wybierze Pan coś dla siebie. Z wyrazami szacunku, zespół Tech-Export

Jak długo trwa proces awansu w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c?

Mirek

Od roku jeżdżę na kontrakty, Polska i zagranica. Kasa na czas, można się dogadać odnośnie warunków i wszystkiego. Wystarczy chcieć.

Kacperku Tig

Te komentarze niżej wystarczyło przeczytać jak się tam zamierzało jechać.

Kacper TIG
@Kacperku Tig

Nie rozumiem kompletnie twoich wypocin. Napisałem konkretnie jak wygląda sprawa z zatrudnieniem u nich. Że trzeba podpisywać wekslel na 5000 złotych. Kary za wszystko. Natomiast z umówionych 18 euro jest 10 na ręke, a reszta pod stołem. Konkretnie to chodziło mi o przyszłych kandydatów. W zamian za informację widzę że mój komentarz został usunięty. Bardzo rzetelna firma. Należy im się jakaś nagroda. Ja osobiście z nimi nie nawiązałem współpracy tak więc naucz się kolego czy tam koleżanko z biura czytać :)

@Kacper TIG

Nie zacząłeś pracy a tak wszystko wiesz? Na rekrutacji ci powiedzieli o tym wekslu? Czemu się go podpisuje? Chodzi o jakieś ewentualne zniszczenia mienia firmy?

valdi

jesteś nie poważną osobą ja też mam alimenty tzn jestem osobą z marginesu?

Jedna wielka bzdura! Wielka szkoda, że nie ma weryfikacji kont w takich sytuacjach! Konkurencja niestety słaba! Pracuję w firmie kilkanaście lat, wynagrodzenia na czas płacone i nigdy nie miałam problemów! Żenujące są komentarze tego typu.

Mario
@Marek

Kasa zawsze na czas.

@Mario

No i fajnie że płacą terminowo. Dodałbyś jeszcze w jakiej wysokości? Bo przydałyby mi się chociaż orientacyjne widełki.

spawacz

Pytanko do kogoś kto pracował z tą firmą za granicą jako spawacz. Jakie towarzystwo jeździ na projekty? Czy taka sama stawka jest na umowie jak obiecują przez telefon? Jakie warunki mieszkaniowe ? Z góry dzięki.

Były dlugopracujacy robotnik

Szef robi wypłaty jak mu się chce. Od 10 nawet do 17. Stawki minimalne. Jak nie masz pracy siedzisz w domu. Nie polecam tu nawet zaglądać.

...
@Były dlugopracujacy robotnik

Pracowałem rok w tej firmie i nigdy, ale to nigdy nie spóźniono się z wypłatą. Takie komentarze piszą ludzie którzy nie nadają się do pracy, bo by chcieli za lezenie mieć płacone

Wielki B

Witam ktoś pracował na hali w proboszewicach, jak jest ogólnie płacone i czy monterzy beż doświadczenia nie obrywają po głowie od innych za drobne blahostki lub czy nie zmuszają do czegoś inni pracownicy

Urban

Pracowałem 2 msc w 2015 na zbiornikach w Niemczech za 13-14e i ogólnie wszystko było ok. Firma wypłaciła pieniądze, robota zrobiona i część do następnego razu, pojechałem spawać rury za większą kase gdzie indziej. Potem znów trafiłem do nich w 2018 na rury za 15e i tak samo jak ostatnio. Zrobiłem swoje i nara. W 2019/20 się klucilem o te Czechy czy tam Słowację że chce więcej kasy i mnie nie wzięli hehe no trudno, nawet niewiem czy ta praca ruszyła przez tego cowida Firmę oceniam jako średnią+, ale taka co można wpaść zrobić swoje i wziąść za to pieniądze. Wiadomo że jak wyślą ciebie do gównianej firmy z gównianymi ludźmi to będziesz się męczył. Akurat tak było w Niemczech ta firma miała polskich pracowników na kontrakcie i oni robili problemy bo czuli się zagrożeni. Powinni podniesc stawki od 16 w górę. Ja rozumiem pierwszy miesiąc za 15 ale czy wy czaicie ze jak ktoś się godzi spawać rury za 14e to pizzzz... Nie spawacz. Tracicie na tym kasę i kontrakty bo zatrudniacie pijaczków Aaa i ciekawe to z tym kredytem co tu czytam ale ogólnie to beka ze ktoś wiąże przyszłość z tak mała firma jak tech export, oni nie mają ciągłości pracy hehe. Ale ostatnio na budowie też był taki dureń co chciał u nich umowę o pracę aby kredyt dostać na mieszkanie hehe Rur kręcić nie umie nierdzewnych ale on już mieszkanie kupuje i kredyty załatwia hehe dostanie kredyt, firma skończy projekt i gdzie on pracę znajdzie? Ludzie wy myślcie trochę.

Rudy

Witam, pracuję ktoś u nich na własnej działalności? Jak z przelewami? Płacą czy trzeba czekać trzy miesiące na pieniądze i się prosić?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 89 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export