Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Sergiusz

Byłem pracownikiem przez 7 lat dopóki zdrowie mi pozwalało i nigdy nie było powodu do narzekań, denerwuje mnie że ktoś zamieszcza komentarze nie znając nawet realiów.

@Sergiusz

Szanowny Panie Sergiuszu, Dziękujemy za podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami związanych z naszą firmą. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna i naprawdę nas motywuje do dalszego działania. Cieszymy się, że z nami jesteś!

Wlodek

Pracuje juz rok jestem bardzo zadowolony

@Wlodek

Jurgen

Najbardziej mi sie podoba że na wyjazdach nie trzeba się martwić o nocleg. Pieniądze uczciwe i na czas.

@Jurgen

Monter Janek

3 lata pracuje nie mam na co narzekać, zaliczki są. Ktoś pisał o wekslach jak się nie ma zamiaru chlać na wyjeździe to nie ma żadnego problemu

@Monter Janek

Szanowny Panie Janie, Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za pozytywny komentarz, który udostępnił Pan odnośnie naszej firmy. Twoje słowa są dla nas niezwykle budujące i stanowią potwierdzenie naszych wysiłków w dążeniu do doskonałości w świadczeniu usług. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Zygmunt

Jestem właśnie na wyjeździe w Czechach na rafinerii i szczerze mówiąc brakuje mi tylko darmowego piwa. Polecam.

@Zygmunt

Janek

Po 2 latach pracy śmiało mogę polecić współprace z firmą Tech-Export

@Janek

edmund

Raz dają zarobić, dwa zawożą na miejsce, trzy zapewniają nocleg, cztery komu potrzeba dają zaliczki. Reasumując polecam

@edmund

Frank

Jak to tej pory nie widzę powodu do narzekań, bardzo dobra współpraca z koordynatorami, pieniądze na czas i nie trzeba się o nic prosić.

@Frank

Majk

Super obsługa i wspaniali koordynatorzy

@Majk

Lukasz

dobrze zorganizowana firma.

@Lukasz

Kamil

ja od 2 lat robie w tej firmie i jestem zadowolony zawsze mam wyplate na czas czyli do 20 dnia kazdego miesiaca. Pracuje w Czechach.

@Kamil

Jantarek

Do tych narzekających przecież nikt nie zmusza was do pracy za taką stawkę choć według mnie można sporo zarobić! Chcesz - pracujesz, nie opłaca się, nie pracujesz, ale po co te bzdury z kija wyssane pisać?

@Jantarek

Jarek

Właśnie dziś wraam z wyjadu z firmy @Pracodawca jestem bardzo zadowolony

@Jarek

Waldek

Tak jak zapowiadali kumple jest super idzie zarobic dobra kase

@Waldek

zbysiu

Mam 65 lat w roznych firmach pracowalem ale w zadnej jeszcze nie traktowano mnie z takim szacunkiem.

@zbysiu

wolski

Jak narazie jest super. Po pracy w innych firmach jestem milo zaskoczony

@wolski

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Twoje słowa są dla nas niezwykle budujące i stanowią potwierdzenie naszych wysiłków w stworzeniu satysfakcjonującego środowiska pracy. Zespół Tech-Export

RaDosław

Wiele nie napisze ale ogólnie firma godna zaufania.

@RaDosław

kendal

Nie mogę narzekać 5 miesięcy współpracy z @Pracodawca i widzę że mają naprawdę profesjonalne podejście.

@kendal

hawel

firma spelnia oczekiwania pracownika

@hawel

Employee

Firma godna zaufania zdecydowanie polecam

@Employee

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 186 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export