Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

noname

nie narzekam kojo za darmo, kasa jest na czas czego więcej pragnąc

lostegasti@gufum.com

Patrząc na komentarze nie wiem co mam napisać płacą dobrze i na czas a kto narzeka chyba pracuje u konkurencji a pracowalem u innych to mam porownanie niebo a ziemia

Waldek

Pół roku w TE i nie było problemów na robote zawożą, spanie wliczone i zarobić też idzie chyba że się komuś nie chce robiź

jalmi

Przyjechalem z Ukrainy 5 lat temu i od poczatkku pracuje w firmie tech-export. Nie wiem czemu zbiera takie słabe opinie dla mnie najwazniesze bylo czy placa no i okazuje sie ze placa na czas i pensja tez jest niezla.

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Monter

Kasa ok i na czas, wszystko ok

xavier

Co tu się rozpisywać jest ok. Nie było problemu z kasą

ramsez

Rewelacja jade robota nie jest ciezka, kwatera spoko calkowicie oplacona jest ok. A Ci co wstawiaja komentarze o braku kasy na czas chyba pracuja dla konkurencji

marcin

Jest ok bardzo jestem zadowolony /

Milosz

Pracuje 3 rok nigdy nie było problemu z płatnościami. Obecnie jestem w Danii

laters

Wszystko ok nie było żadnych problemów.

dantes

Nie mam pojęcia skąd te narzekanie byłem na kontrakcie w szwecji przez dwa lata pieniądze zawsze na czas. Polecam

Ciekawi mnie tylko co takiego można usłyszeć teraz na rozmowie? że jest umowa zlecenie to wiem z tej aktualnej oferty, gorzej ze stawką. Głównie doświadczenie na nią wpływa, czy może coś jeszcze? czy wynagrodzenie jest zależne od sezonu, w którym się jedzie? Ja dopiero na wiosnę chce

Monter

Pracuję w tej firmie dłuższy czas. Warunki zatrudnienia zgodne z tym co usłyszałem na rozmowie. Wynagrodzenie płacone na czas. Jestem zadowolony, polecam firmę.

tomek54

Pracuje jako monter ok 2 lat w firmie. Jeździłem w delegacje i aktualnie pracuje na miejscu. Kasa na czas, jak jest jakiś problem, można zawsze zadzwonić do koordynatora i sprawa załatwiona.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export na Monter? 2 marca ogłoszenie na Praca.gov.pl.

SIKI

UMOWA ZLECENIE W TEJ FIRMIE I PO TYM JAK COŚ POWIESZ NAWET NIE ODBIERAJA TELEFONÓW KOLEGA PRACOWAŁ DWA TYGODNIE NIKT NIE ODBIERA ANI KADRY ANI NIKT

@SIKI

Szanowny Panie SIKI, Nie jest możliwe by w naszej Spółce nikt nie odebrał od Pana telefonu, każdorazowo nawet przy zmianie projektów pracownicy posiadają swoich koordynatorów, którzy są do dyspozycji w każdej sytuacji w nawet po godzinach pracy. A umowa zależy od projektów jakie posiadamy w ofercie. Zachęcam do kontaktu, wkrótce ruszy nasza zaktualizowana strona internetowa.

Faktycznie jakieś problemy z kontaktem powstają? W biurze jest podobnie? Wystawiona została oferta dla samodzielnej pomocy księgowej. Z opisu wynika, że wymaganych jest 3-5 lat doświadczenia. jak przy tym kandydat jest sprawdzany na rozmowie?

Szanowna/y Pani/Panie, Jesteśmy w trakcie odświeżania naszej archaicznej strony internetowej, zapraszamy wkrótce. Zapewniam, że nie posiadamy problemów z kontaktem w biurze czy na projektach polskich, zagranicznych. Jeśli chodzi o prowadzony proces rekrutacji, zachęcamy do przesłania aplikacji, jeśli spełnia Pani/Pan wymagania. Weryfikacja wstępna będzie prowadzona na podstawie nadesłanych aplikacji, następnie zakwalifikowane osoby zaprosimy na rozmowę po której zdecydujemy kto dołączy do Naszego Zespołu. Rozmowa kwalifikacyjna pozwoli nam ocenić czy przyszły pracownik będzie w danym zakresie samodzielny. Zachęcam do kontaktu jeśli byłyby jeszcze jakieś pytania.

Dzień dobry. widziałam już część opinii tutaj i zastanawiam się jak mój chłopak by sobie poradził na takim wyjeździe (jeszcze na takim nie był). Ile musi mieć doświadczenia by się wybrać? czy tutaj są oferowane jakieś szkolenia lub cokolwiek?

Галина Когут

Галина Когут,хочу щиро подякувати компанії ,,Тех Експорт ,, за хороше ставлення до своїх працівників дуже хороша агенція ,працюю вже на фірмі три роки ,без ніяких проблем ,завжди допоможуть легальне працевлаштування ,умова праці безкоштовне житло ,,відпустка ,лікарняне оплачується пропоную всім хто в пошуках праці,особливо хочу подякувати кураторам Вікторії Нагорко ,ніколи ніколи не відмовить в вирішенні проблем ,дуже хороша людина ,яка завжди щось хороше порадить ,людина з великої Літери ,велике дякую!!!

Tak jak zapowiadano widzę ofertę sprzed prawie tygodnia dla elektryka przemysłowego na stronie. czy ktoś z Was był na tej robocie? Widzę w opisie jedynie kraj „Holandia” a jaki to region? Chyba ze cos przeoczyłem? Jakie standardy na miejscu? odniesiecie się? warto aplikować?

ŁS

Ja pracuję u nich już rok czasu, ale na tym projekcie jestem od niedawna, kwatera i praca na razie ok. Miejscowość to Groenlo. Jak czytasz schematy i znasz angielski to dasz radę. Dzwoń do biura to wszystko powiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 89 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export