Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Ryszard

Wiele by pisać ale ogólnie pozytwynie

@Ryszard

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania za pozytywny komentarz, który udostępnił Pan odnośnie naszej firmy. Twoje słowa są dla nas niezwykle budujące i stanowią potwierdzenie naszych wysiłków w dążeniu do doskonałości w świadczeniu usług. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Nie mam nic do zarzucenia

@Marcin

Jerzy

Jest ok

@Jerzy

Jestem obecniie w Danii jest ok.

@Andrzej

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Dariusz

Pracuje tu zaledwie dwa miesiace ale zaskoczylo mnie mile podejscie do pracownika.

@Dariusz

Kuba

Wszystko w najlepszy porządku

@Kuba

Sławek

Co tu gadać kasa jest na czas i dobra tylko trzeba chcieć pracować

@Sławek

Piotrek

Nie jestem niezadowolony :)

@Piotrek

rajmund

Wyjazd był długi ale owocny pieniazki sie zgadzaja jak znow bedzie taki wyjazd na pewno pojade

@rajmund

Alek

Mam 25 lat w Plocku ciezko znalezsc prace z godziwymi zarobkami tu sie udalo. Polecam

@Alek

Wiktor

9 miesiecy na wyjezdzie bylo ok. Kasa dobra

@Wiktor

Aleksander

Wszystko jest ok

@Aleksander

Mariusz

Wreszcie nie musze sie martwic o to ze kasa nie bedzie na czas

@Mariusz

nerd

Byłem jako elektryk przez 7 miesięcy na Litwie nie mam na co narzekać

@nerd

torx

Jakoś idzie do przodu cudów nie ma ale narzekać tez nie ma co.

@torx

srubokret

Dobra kasa i na czas. Praca przez cały czas i w całej europie , noclegi i dojazdy po ich stronie, zaliczki są zostaje tylko robić

@srubokret

romantyk

Wszystko działa tak jak trzeba nie musi sie czlowiek o nic prosić.

@romantyk

welder

Prawie 4 lata tu pracuje i jak czytam te wynurzenia co piszą jak tu źle to mi się niedobrze robi. Widocznie nieroby i alkusy bo takich na wyjaazdach się spotyka.

@welder

Paweł Małaszyński

Super wynagrodzenia.

@Paweł Małaszyński

Jacek kostun

Bardzo porządna firma.

@Jacek kostun

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 190, z czego 184 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export